Jump to content

Čaj i kafa


STARSHOOTER_SUPREME

Recommended Posts

obozavam caj! hibiskus i kamilica su do jaja, takodje volim nanu i zeleni caj.. sto se tice "vocnih", jedino od divlje tresnje ovo ostalo ne.. uglavnom stavim malo secera ili meda, ponekad ubacim i mleko, kako kad :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 weeks later...
sto se tice "vocnih", jedino od divlje tresnje ovo ostalo ne.. uglavnom stavim malo secera ili meda, ponekad ubacim i mleko, kako kad :)

 

To,samo divlja treshnja i cepaj.Zakon chaj.

Sa medom naravno.

icon8.gif

Meni se smucio taj caj od nane,jer moja keva kad kog pravi neki caj - pravi caj od nane :puke::rolleyes:

 

Jebes nanu...

Joj ja sam ranije voleo chaj od nane al' sada mi je dojadio. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li je neko od vas probao maté?

vec sam govorila o tome, tradicionalno argentinsko pice ili bolje reci caj. Kod nas se prodaje u filter kesicama i uopste nije lose. Ja ga redovno konzumiram, posto ima bolji ukus nego zeleni caj. Sa dodatkom limuna jos je bolje.

 

Evo jednog korisnog linka:

 

http://www.yerba-mate.com/health.htm

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja firma je ekskluzivni uvoznik i distributer 59673808qp3.jpg čajeva. I prije nego što je počela da ih uvozi oni su, po meni, bili najbolji čajevi, samo sam ih rijetko mogla kupiti, eventualno ako mi neko donese iz inostranstva. Skupi su mnogo, pa se ne isplate nabavljati za supermarkete i tome sl. Od septembra, imaće ga svaki bolji kafić/pab/hotel/caffe u Beogradu, a ja ga dobijati besplatno! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja firma je ekskluzivni uvoznik i distributer 59673808qp3.jpg čajeva. I prije nego što je počela da ih uvozi oni su, po meni, bili najbolji čajevi, samo sam ih rijetko mogla kupiti, eventualno ako mi neko donese iz inostranstva. Skupi su mnogo, pa se ne isplate nabavljati za supermarkete i tome sl. Od septembra, imaće ga svaki bolji kafić/pab/hotel/caffe u Beogradu, a ja ga dobijati besplatno! :)

 

Twinings je majka, meni ga slala grandma iz Shvice, al' sad vishe nije tamo :(

 

Skoro sam ispraznio i poslednju earl kutiju..

 

Ako bude moglo da se kupuje ovako, javi se :pivopije: <- Ja zamishljam da se kuckaju sholjama X)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Twinings je majka, meni ga slala grandma iz Shvice, al' sad vishe nije tamo :(

 

Skoro sam ispraznio i poslednju earl kutiju..

 

Ako bude moglo da se kupuje ovako, javi se :pivopije: <- Ja zamishljam da se kuckaju sholjama X)

 

Sta pricate, ima kod mene u lokalnoj radnji. Ili je bar bilo pre godinu dana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Adresa molim, adresa!

 

Ma ima ovde kod mene kod nekog Kosovara da se nadje i Darjeeling i Lipton, al' povremeno (trenutno nema, neko pokupovao sve ;) ), ali to on uvezao odakle vec, nemam pojma, a ovako po radjama, maxijima, ja ga stvarno ne vidjah...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...