Jump to content

Beogradski Sindikat


Thule

Recommended Posts

A po čemu su BS seljaci?

 

Meni lično smetaju njihovi napaljivački tekstovi,koji su često i poprilično glupi,npr. to za Bele šengene,osećam ko da je tekst pisao Slobodan Antonić

013-1.jpg

 

 

Smeta mi što na koncertu u Moskvi urlaju "Ubij ubij Šiptara" a ovamo glume fine momke iz kraja,smeta mi propagiranje patriotizma,smetaju ali me i zabavljaju ovakvi tekstovi u novinama:

 

http://www.politika.rs/rubrike/ostali-komentari/Da-urlamo-kad-nas-boli.lt.html

 

I tako dalje....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest (bot) Razjareni

Ae pusite kurac malo. Momci iz sindikata su sjajni, to sto vama smeta njihov patriotizam je iskljucivo vas problem. Zatvorite se u sobicak, posto para nemate za separe, i izigravajuci ludilo slusajte Napoleona, Cviju, Odrede i ostala govna. Za bolje i niste...

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest (bot) Razjareni

:haha:  :haha:

Marchelo, Iskaz, Sunshine???

Klasa za BS...

Nisu klasa za ove, ali su svakako majstori svog zanata. Slusam i Marcela i Sunshine, stavise ovi drugi su i odgovorni krivci sto sam zavoleo hip-hop sa mudima, a dobrim delom i metal. Jer gitare ipak jesu njihovo obelezje. Jebi ga, bez starca nema udarca, oni ribaju danasnje klince. Samo me iritira to sto se neki oberucke hvataju za BS kada nadju za shodno pljuvati po repu...i to u danasnjem izobilju smeca. Ne ide to tako...

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

pazi, bs napravi pesmu kojom se navodno sprdaju sa krimosima i ta pesma postane himna istih tih ljudi. onda bs napravi pesmu kojom proziva kompletnu vlast (sa sve opozicijom), clanovi po novinama komentarisu dnevnu politiku...i eto ih na trgovima.

 

jebo rezimski hip hop. nevezano za stranacku pripadnost

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pih, pa šta čovek da očekuje od njih? Šteta što nisam sačuvao taj klip kada sam pisao o tome, pa da ga aploudujem svaki put kad ga sklone. Mislim, ako su toliki šmekeri da skandiraju takve stvari, onda neka budu šmekeri i neka stoje iza toga do kraja, a ne kao poslednje pizde da se tamo uvlače braći Rusima, a ovde da glume neko sasvim deseto ludilo i da brišu klip.

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slušam ih već dugo i moram priznati da je ovo bolna istina:

 

Hip hop za ljude koji ne slušaju hip hop :da:

Tekstovi su im uglavnom čista demagogija a fanovi su im uglavnom žešći moroni.

 

Loževine su, realno. Slušam i ovaj zadnji al' stvarno ga preteraše sa ispiranjem mozga, stvarno šteta. Nekada su bili keva a sad su pokupili neku atmosferu ložača sa tribina i stalno vrte jedno te isto. Najbolji mi je i dalje Škabo kad ne peva o politici, a najgori Flex kad sve u šesnaest kenja o politici.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Тандрчак, тандрчак, вреееетеноо.

 

Meni je ovo pravi sindikat:

Dok još nisu mislili (toliko) da su ufatili Boga za muda.

Мени ово никад није било занимљиво. Какве планете, храмови, ритуали и остале бесмислице.

Edited by dr Casual
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...