Jump to content

Zašto domaći metal bendovi prave tekstove na engleskom?


Recommended Posts

Hahahaha, pa to Sisus nema veze sa fajtom i kukaviclukom, vec sa necim drugim. :)

 

A, sto se lomljenja tice, pa nisi bas u pravu. Moze tu stosta da se slomi. Moja glavudza je tvrda (dokazano :) ), ali ima ljudi kojima bas i nije. :)

ma brate nije mi bio cilj da tebe lično prozivam već da istaknem poentu o nepostojećoj državi i zakonu džungle, i da je besmisleno da se povlačimo i samoizolujemo.

 

Не, и не мислим.

skroman čovek ovaj RNA, ne zanima ga ni velika lova ni šou biznis ni da zabavlja raju sirotinju i bude idol klincima. dobro, ne teram te samo pitam.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma brate nije mi bio cilj da tebe lično prozivam već da istaknem poentu o nepostojećoj državi i zakonu džungle, i da je besmisleno da se povlačimo i samoizolujemo.

A da li mozes sam protiv sistema?

Share this post


Link to post
Share on other sites

skroman čovek ovaj RNA, ne zanima ga ni velika lova ni šou biznis ni da zabavlja raju sirotinju i bude idol klincima. dobro, ne teram te samo pitam.

Мени битно да праивм добру музику и да се добро осећам. Лове ће бити из других извора.

Share this post


Link to post
Share on other sites

B0000DYJM7.01.LZZZZZZZ.jpg

 

jako sam voleo ovaj album

 

Ja to treba da shvatim kao uvredu?

 

Teze je napisati DOBAR text na engleskom nego nesto skarabudziti na srpskom.

 

dobar tekst je teze napisati na srpskom jer je srpski kompleksniji jezik.ali ne kazem da je lako pisati dobre tekstove na engleskom

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Mislim da o tome treba da odlucuju clanovi benda.Sve je stvar izbora.Metal ne zvuci toliko lose na nasem jeziku.Mozda smo samo navikli na engleski,pa nam je neobicno?Ako bend zeli da ostvari kakvu-takvu inostranu karijeru,smatram da bi bilo pozeljno da peva na engleskom.Zanimljiv mi je nas bend "The Stone"-vec godinama izgradjuju uspesnu karijeru u inostranstvu,a vecina pesama im je na srpskom. 

Edited by M-16

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma ko hoce da pravi muziku na engleskom neka ide u ameriku ili tamo negde

 

Znaš šta, Tešo, kad bi se to desilo, jebeno bih te naterao da ideš na sve svirke koje se dese u Beogradu, sa bendovima koji pevaju na srpskom, naravno...

 

Rečima Homera Simpsona: "Hey, if you don't like it, go to Russia."

Edited by Gojko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaš šta, Tešo, kad bi se to desilo, jebeno bih te naterao da ideš na sve svirke koje se dese u Beogradu, sa bendovima koji pevaju na srpskom, naravno...

 

Rečima Homera Simpsona: "Hey, if you don't like it, go to Russia."

 

uh to bilo zajebano znajuci koliko losa domaca metal scena ume da bude.ali bilo bi interesatno kako bi svi oni tribute copy paste bendovi zvucali na srpskom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...