Jump to content

Astrologija


Recommended Posts

Guest c1k4_ml3kc3

ovo je yum,pola ljudi tripuje da im gonoreju na kurcu donosi kad je venera u kuci malog meseca 7 pomracenja meseca u maju jer je njihov podznak devica i to.Opusteno,navicici ces se.

 

Сумњам у то. 'Ајде ти нађи пола форума који верује :twisted:

 

Нема скоро па нико ко верује овде у астрологију. Има мало неких који знају, неки који су радознали, али то је то.

 

У суштини исписали смо се ихахај, има текста за све. :smile:

 

Али да би неко стварно веровао мораће на личну руку да изучава. Ја не верујем астролозима, а опет се бавим астрологијом тако да... сурова истина.

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veruj mi, mnogo stvari bih ti sad odgovorio, prvenstveno o "tvojoj istini" i o tvojoj edukaciji, o tvom egu, sujeverju, arogantnosti, zatim o pogresnim izjavama o "mojim stavovima" itd... Ja se ne drzim "mojih" stavova nego NAUCNIH, a o astrologiji mozes pricati kao fenomenu a ne kao o necemu koja "radi" i koja se moze dokazati empirijskim putem... Ne vredjam se, ne mogu uzeti na srce nista sto mi govori covek koji veruje planetama i u hriscanstvo (kao sto si se izjasnio), a pritom da zaobilazi ljudske akcije i interakcije, da pre veruje "visim, misticnim silama" nego u nas same LJUDE koji svojim postupcima kujemo svoju sudbinu... E ovo sam morao da napisem, ali kao sto sam rekao, kraj rasprave!

 

ps: GARI a ne GERI - sad ti ja mogu kenjati na isti nacin DA NISI EDUKOVAN I NE ZNAS DA JE TO IZRAZ IZ NOVOG SADA, NEMAS POJMA, NISI INFORMISAN, BLA BLA BLA... Hahaha!!!

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest c1k4_ml3kc3

Види млађани, не можеш ти мени ништа писати нити потврђивати о стварима у које ниси упућен нити око ствари које не знаш и ниси изучавао. То је једноставна ствар и никакве "више силе" ту нису потребне да би се то сагледало.

 

Постоје чињенице, а постоје и мишљења. Ти чињеницама не бараташ.

 

О мојој едукацији ти нешто да говориш? :haha:

Мој его?

Сујеверје?

Твоји ставови (који твоји ставови, ти мене нападаш због астрологије, Хришћанства, великог слова и још ми долазиш и супротстављаш се без икаквог знања о материји знаној као астрологија придодавајући неке своје видове тога шта и како би требало)

 

Моја едукација је сасвим одлична, а о истој овде није место да ти лапрдаш.

Мој его...па, наишао си на ментално јаког човека, тј. мене. Није да имам неко мишљење о себи, али постоје ствари које знам и које не знам. Оне које не знам и не разумем - њих остављам по страни.

Сујеверје - само доказујеш сопствено незнање о материји астрологије

Твоји ставови - искрено, неважни су када нису потпорани знањем.

Научни ставови о астрологији - не постоје. постоји само генерална представа о астрологији која је добијена површним изучавањем материје астрологије. Холистички приступ истој је стављен у занемарљив фактор. Реално, наука не барата симболистиком и метафорама. То само ставља препреку изучавању те стога наука нема шта да каже о астрологији обзиром да наука нема приступ методи астрологије. Астролози су највећи и најверодостојнији ауторитет ове делатности.

 

Астрологија као феномен? Шта си ти дувао, кеве ти? Изучавам је више од деценије, а ти си ту дошао да просипаш глупости и незнање и још ћеш да диктираш како ћу ја да говорим или на који начин да представљам нешто шта ни не знаш шта је. :no:

 

Иначе, ОБОЖАВАМ твоје предрасуде које лагано излазе на видело и тога шта ти сматраш да ја мислим или начин на који ја размишљам, односно оно у шта верујем. Као што видиш ти си мене дебело извређао својим предрасудама, а ја сам теби само потврдио оно што и чега си и сам свестан - астрологију изучавао ниси. :da:

 

Дакле, тема је о асторлогији. Ја се бавим асторлогијом, односно изучавам је. Нисам астролог. Нисам ту да доказујем на који начин функционише нити сам ту да подучавам астролошким концептима. Могу да кажем шта јесте, а шта није астрологија. ко жели да научи може поставити питање како и шта. То је врло дуготрајан процес.

 

Иначе, ево за све скептике који изучавали астрологију нису. Пошто ти Кхаргаш мене не узимаш као веродостојан фактор који "нешто зна" о астрологији него ти је пре битно шта научници и титуле које изучавале материју нису имају да кажу о истој :haha:

 

Један текст. Дакле, ако ти је утеха то што има много људи који не верују у астрологију, односно функционалност исте, мени је утеха то што знам да нико од тих људи нема благог појма шта је астрологија.

 

Молим, обратите пажњу. С текстом се слажем скоро у потпуности, а с сигурношћу знам да је ово став готово па свих астролога света.

 

http://www.astrologer.com/tests/basisofastrology.htm

 

neutrino_joke_e.jpg

 

 

Да резимирамо целу причу : можеш да лепо прихватиш чињеницу да не знаш или да и даље лапрдаш о мени и астрологији ослањајући се на друге који нису изучавали.

Куд сви ту и мали Мујо, ахаха.

Edited by c1k4_ml3kc3
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 3 weeks later...
  • 3 months later...

Znači da si poslat na yum da dominiraš i obasjavaš nas svojom svetlošću iz koje izviru mnoga znanja i iskustva. Ne sme niko da te dira, svi ti se dive, mnogo si opasan. Pravi mužjak. Na forumu su još Hefest i Metal Men lavovi (koliko mi je poznato), raspitaj se i shvatićeš koliko sam u pravu.

 

Kul su lavovi.

 

 

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znači da si trve Lav, i iznutra i spolja!

Haha, kako zvuči strava kad to kažeš. Još kad bi taj podatak mogao da se unese direktno u CV, negde između podataka o radnom iskustvu i podataka o obrazovanju.

 

Horoskopski znak: Dupli Lav - dečko rastura. :haha:

 

Znači da si poslat na yum da dominiraš i obasjavaš nas svojom svetlošću iz koje izviru mnoga znanja i iskustva. Ne sme niko da te dira, svi ti se dive, mnogo si opasan. Pravi mužjak. Na forumu su još Hefest i Metal Men lavovi (koliko mi je poznato), raspitaj se i shvatićeš koliko sam u pravu.

Haha, evo ti plus što si me nasmejao.

 

Shta to znachi? Pa ako postavljanje tog pitanja znachi da verujesh u horoskop

U opšti horoskop da, u mesečni i dnevni naravno ne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jao rogi :)

 

Po načinu na koji je postavio pitanje rekla bih da ne veruje u horoskope (vera je prejaka reč), niti se razume, samo je pitao tek onako. I Kendall je pametan dečko.

 

edit: tek sad vidim da je i Kendall pisao. Nasmejala, ja sam žeMsko :)

 

 

 

Edited by temper

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...