Jump to content

Generalna tema


КЈО

Recommended Posts

Ako neko slucajno bude zeleo da kupi Wolfenstein novi, nemojte. Zajeb je teski, vecina igre mora da se skida sa neta.

>2014 godina

>kuka sto mora da skida igru sa neta

 

Pre bi popizdeo da moram sa 10 DVDova da je instairam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Filmovi se gledaju, ko onda snima filmove?

Muzika se slusa, ko onda pravi muziku?

 

Jako ce mi se promeniti misljenje igre ako je igram i ako vidim drugog lika kako igra.

 

Meni se ne dopada, i ti se pomiri sa tim. Ne dopada mi se ni Skyrim a igrao sam ga

 

Trčiš, pucaš, ubijaš, same old same old

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti ne snimas filmove,ti ih gledas.

 

Ti ne komponujes muziku,ti je slusas.

 

O igri misljenje mozes imati samo,jedino i iskljucivo ako si je igrao.

 

O Skyrimu mozes,jer si ga igrao.O ovom ne mozes jer nisi.

 

I prestani srati.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

kapetan smraduling:

 

ne,ti smaras,ni ja ne volim akcioni FPS pa ne serem po igri,cutim.druga je prica sto su nas razmazili sa igrama zadnjih 10tak godina pa klasicni akcioni FPS sve one koje love hedsotove u piksel i traze rpg zamaskiran u fps ne uzbudjuje proporcionalno hajpu.

 

stvar je jasna,ko voli napucavanje i zabavu,ogromne sanse su da ce mu se dopasti,ostali nek' zaobidju i igraju ono sto ih lozi,nije da nema takvih igara.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Amen. I stvarno ne kapiram pricu o igri koju nisi igrao, isto vazi i za filmove, a i za igrice. Kako bi zvucalo "ortak kaze da je novi mastodon sranje DERFOR necu slusati".. mislim, daj, saberi se, covece. Ne stizem da skinem a kamoli igram ovih dana, ali kapiram da ce biti dobar Wolfie, deluje nesto ala Singularity, a to mi je bio poslednji zaista dojajni old skul FPS.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, da, tacno. Dobro, valjda mi je glavna razlika sa Bioshockom sto je kao fokus na narativu dok u Singularity imas solidno postojecu pricu ali je glavno ipak napucavanje, kao i u Wolfu, verovatno. I Metro Last Light je bio megagotivna igrica ali nije mi to nekako asocijacija na old skul fps-ove. Elem, izadje Watch Dogs, jel probao neko?

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

jebiga,jeste htjeli 4K teksture?nemoze na manje da se spakuje.WD je usran i jebiga,treba bojkotovati ubisoft dok se ne dozovu pameti.

 

metro nije akcioni FPS.ima elemente,kao sto ima elemente i rpg-a,i taktickog sutera,i survajvl horora,i avanture...ista stvar sa bioshock-om,samo u manjoj mjeri tj igra je bliza akcionom FPS-u jer ovaj trend u koji smo se ja i smraduling zaljubili jebiga prolazi,mnogo je lakse praviti klasicni akcioni FPS za prvu turu next gena nego se jebati nekoliko godina da izbacis krsten takticki/rpg suter.

 

valve su gospoda,cute kao zaliveni,kad izadje bice ispeglano,moci ce i na digitronu i bice za 5 klasa iznad svega na trzistu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gde bi ti da napreduje? :haha: Za moj ukus najveci problem su Call of Duty i klonovi, dakle na potpuno drugaciji nacin majndles "realisticne" pucacine, sa druge strane od pucacine nista vise ekspozicije ne ocekujem nego u Bioshocku, niti rpg elemenata nego u Metrou.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

RPG elemenata imas i u poslednjem Wolfenstein-u,koji nikako nije klasicno FPS napucavanje.Pretpostavljam da je tako i u ovom novom.

 

Za mene nista od ovoga o cemu vi pricate nije problem.Trziste je ogromno,izlazi milion igara,i svako moze naci nesto za sebe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tacno. Kad kazem problem, mislim da je problem u smislu da kao i u muzici zbog mega popularnosti nekog Bibera ili kurca na takvu ce se muziku cesce odlucivati producenti nego nesto zapravo kvalitetno. Isto tako i sa igricama, dok god postoji najvece trziste za debilne igre, najvise ce se praviti debilnih igara. Ali srecom, tu je kickstarter, tu su manje evropske kuce da prave Witchere, Bound by Flame-ove, itd. tako da ono, i rpg zanr, a bogami i avanturisticki a i pucacki dozivljava renesansu polako. Sledeca igra koju jedva cekam je Divinity: Original Sin, ovo deluje da ce biti do jaja:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

A pa dobro, to je vec stvar ukusa, ja sam fan originalne igrice koja je bila nesto kao Diablo + Baldur, manje dobra i u hack n slash i u prica elementima od obe ali opet kul. Ali da, i DKS je bio super, generalno gotivan mi je Larian. http://www.ign.com/articles/2014/05/28/check-out-dragon-age-inquisitions-lavish-winter-palace?abthid=5385c3db2a12ff006e00000d Dragon Age III sve vise obecava, izgleda da su zaista ozbiljno shvatili pricu.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da,stvar ukusa,stoji.Rekoh,ja ne volim point and click Diablo fore,nikada nisam ni voleo.Zato ni ne volim te old skul rpg-e,Fallout matori,Baldur i tako to.

 

Dragon Age itekako obecava,jebiga moraju da se vade nakon proslog dela koji su mnogi popljuvali.Iako,meni je super igra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa da, taj rad. A i ono, konkurencija jaca nego ikad, moraju ozbiljno da shvate. Mene iskreno smara ta Templari/Magovi prica, sem ako bude na nivou iz Mage Tower-a u kecu, nadam se da je to samo deo narativa. Ovo sa ovom palatom deluje kao bas ono sto ocekujemo od Orlaisa, zato to i jeste po meni najzanimljiviji deo DA sveta, intrige, spletke, sranja, mnogo zanimljivije od nekih napacenih goticara-klinaca koji se malo poseku i postanu blood magovi.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...