Jump to content

Generalna tema


КЈО

Recommended Posts

kakva crna konkurencija? ti si neki optimista? šta?

 

Gde bi ti da napreduje? :haha:

Pusti mašti na volju.

 

 

Evo jednog FPSa koji je prošao prilično ispod radara pre par godina, a predstavlja pravi nebrušeni dijamant. sors endžin + rpg elemnti (deus ex) + dobro okruženje + premoćan osećaj napucavanja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E videh to, pocelo kao neki mod, jel tako? Zanimljiva ali prilicno kompleksna igra u smislu da pohvatas sta se desava/kako funkcionisu sistemi u igri/prica itd. A sto se konkurencije za DA tice, od sire tipa Dark Souls II i Lords of the Fallen (sire, as in, fantasy akcioni RPG-ovi su) do uze tipa Witcher 3, doduse pomeren za sledecu godinu, ali ipak tu. A ako cemo jos sire, u smislu fantasy RPG-ova sa odlicnim pricama itd. onda ce imati konkurenciju i u onom novom Pillars of Eternity kad god da to izadje (a bice pre DAIII, cini mi se) pa onda onaj Torment: Shades of Numenorea ili kako se vec zvase, vec pomenuti novi Divinity itd. itd. - prava renesansa RPG-ova ovih dana, tako da DA mora da se debelo potrudi ako hoce da zauzme poziciju keca, kao trenutno najbolji fantasy RPG na trzistu.

Edited by Salvation
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa igra nije debil frendli, ali nije sada da ima ne znam kakvu mehaniku i gejmplej pa da ne može da se pohvata. moguće da se teško kapira po uskim fps standardima, ali to ništa ne znači - jurop juniversalis se teško kapira, ne ovo.

 

oke, da, slažem se donekle za tu nazovi renesansu RPG-a, ali čekaj da vidimo gotove te kikstartere i njihovu prođu međ mlađim igračima. :)

 

nešto sumnjam da EA te naslove smatra ozbiljnom konkurencijom.

kao i da je osiromašeni BW sposoban za velika dela.

Edited by truliandedzombileš!

Share this post


Link to post
Share on other sites

At best you're a noob of EPIC proportions who has no clue what he uploaded, and at worst you are a very poor scam artist who gets off on wasting people's time. As another commentor mentioned, this upload is a VERY stripped down version that just happens to work with the inferior PSE textures and audio, this would be fine if you TOLD them in your description along side a disclaimer that notes the textures and sound are very much broken/mismatched etc..

 

 

Worst of all, your title says - FULL RIP (Emphasis on the 'Full') Yeah, you RIPPED out the backbone of the PC version and gave us this PS3 Frankenstein version instead..

 

Back to your ignorance (supposed) YOU didn't do anything but RE-Post another user's work, who, by the way did a MUCH better job of being up-front with what exactly had been done to reduce the size of the torrent.

 

Next time, if you are gonna be a thief and repost someone else's work, make sure you KNOW what you are posting, that way you have a slightly less chance of looking like a complete douche-bag! (The non-disposable one your ma and her ma before her has used and passed down like a family heirloom)

 

:ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se sinoc malo namucio oko grafickih drivera, ali na mom i7 laptopu sa nvidia gforce 630 i 8gb rama sljaka samo tako na medium/high podesavanja. Ja prezadovoljan igricom, zaraza, da ne radim danas, sigurno bih peglao celu noc :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Predjoh ovaj Bound by Flame. Igra je prelaka kada se provale fore, pogotovo uz pomoc magije, mada je naravno za pricu bolji kraj da demona drzis pod kontrolom. Jedino je poslednji boss tezak kako god da okrenes, ali uspeh i njega da dobijem uz pomoc boga oca potiona. Kul igrica, ali tacno se vidi da su zbrzali i da nemaju budzet, npr. cutscene imaju jednu jedinu varijantu, druga polovina (treca trecina?) price je totalno zbrzana, u 'zurnalu' imas stvari tipa lik poginuo u bitci, sto je kapiram prica za kada sajdujes sa elfovima, a ja ga u mojoj igrici licno roknuo i tako.. ali ono, neposteno ispljuvase igru, kao sto sam i mislio nije nista spec, ali je prilicno zabavna, ipak. 6.5-7/10, realno.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...