Jump to content

Generalna tema


КЈО

Recommended Posts

Eno ti na battlenetu contest

Ja poklekla, pocela hearthstone da igram

 

Prijavih se mada traže da imaš barem jednu od ostalih igara (HS excluded), pa sam poslao ticked da povratim wow račun koji mi je hakovan pre tri godine ali me boleo kurac da se cimam pošto nisam igrao wow od 2010.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lemi, mrsav izbor do 18-og kad izlazi novi Dragon Age. Evil Within je ok za zombi-koljacinu-survival-horror rpg u fazonu mesavine Residenta i Silent Hill-a, a onaj Shadowrun Dragonfall je najbolji RPG u poslednjih iks godina po meni, ali znam da ne volis te izometrijske ala Baldur. Izasao je od pucacina novi Borderlands, mada jos je dosadniji od dvojke. Sa vukodlacima mi nista ne pada na pamet.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

nego, dajte nešto na Torchlight (2) fazon

 

Ako nisi igrao, pod obavezno DeathSpank.

 

U pitanju je ironična rpg, ti si neki istripovan heroj i ideš da spasiš svet (smarajući pri tome sve ostale karaktere).

Da.. kvest ti je da nađeš artifakt, koji se zove artifakt... :haha:

 

http://youtu.be/YXYC3CQgYpU

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lemi, mrsav izbor do 18-og kad izlazi novi Dragon Age. Evil Within je ok za zombi-koljacinu-survival-horror rpg u fazonu mesavine Residenta i Silent Hill-a, a onaj Shadowrun Dragonfall je najbolji RPG u poslednjih iks godina po meni, ali znam da ne volis te izometrijske ala Baldur. Izasao je od pucacina novi Borderlands, mada jos je dosadniji od dvojke. Sa vukodlacima mi nista ne pada na pamet.

 

Ma strpicu se do tada,ako je kao na ovoj slici ne znam sta cu pre uzeti da igram...Dragon Age,novi Dead Island,Farcry 4...morace se naci neki redosled.

Share this post


Link to post
Share on other sites

The Incredible Adventures of Van Helsing (ima dva dela)

 

probaće se, hvala

 

Ako nisi igrao, pod obavezno DeathSpank.

 

U pitanju je ironična rpg, ti si neki istripovan heroj i ideš da spasiš svet (smarajući pri tome sve ostale karaktere).

Da.. kvest ti je da nađeš artifakt, koji se zove artifakt... :haha:

 

igrao, naravno i uživao igrajući :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

instalirah malopre ovaj Shadowrun Dragonfall

 

dobra je, mada nisam neki preterani fan turnbased rpg-ova (iako je ovde samo borba turn based i iako obožavam Fallout)

 

pošto sam opet u rpg fazonu (prva ljubav zaborava nema), dajte neke naslove iz prethodnih godina, da vidim šta sam sve propustio (dakle, ne mora samo Torchlight stajl)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Igraj Risen III, nije dobar kao kec, ali je bolji od dvojke, svakako. Imas i Divinity: Original Sin i Wasteland II ali to ti je opet na foru kao Shadowrun (samo je u Divinity-ju mnogo zabavniji combat). Nema nesto mnogo RPG-ova iz treceg lica da ista valjaju ove godine, Bound by Flame je pristojna igrica ali nista posebno.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...