Jump to content

Generalna tema


КЈО

Recommended Posts

Izgleda da me nisi skapirao.. poenta svih tih sajtova i "hakova" je da TEBE uspemuju kojekakvim virusima, trackerima, itd. - nista od toga ne radi, poenta je samo da ti nekome pravis pare tako sto radis survey-je, klikces linkove, ili dozvoljavas da ti ubace u komp kojekakav spajver. Drzi se dalje od toga, nema leba od tih akcija.. jedino sto je zaista free su one akcije preko sajtova za mmo-ove tipa mmobomb, gamecoach itd. gde ako se prijavis preko njih dobijes kod za neko besplatno oruzje, zlato, ili sta je vec valuta u igri.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobio ortak kod za Battlefield 4 uz graficku, i hoce da ga proda, fazon upola cene originala, jer mu se ne igra multiplayer, kupio graficku zbog Witchera 3 (neka grafulja od 400 e). AKo je neko zainteresovan, neka mi baci ponudu na PM ili ovde pa da se dogovorimo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

drugar me navario na contract wars,za divno cudo nema puno ubera,dosta stvari pustaju da se otkljuca u startu da ne bude covjek bas topovsko meso,dobri serveri,dosta igraca,dobro je i leveling uradjen zato i nema ubera toliko,mape i sve ostaju u kesu browsera a i ne djubri previse,super radi i lijepo izgleda,15tak min partije tako moze da se uleti i da ne se ne gubi sad previse vremena,camping mjesta ima ali uvijek imaju manu,tako da nije ekstremno,sve u svemu odlicno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Igra li neko Day Z? Jako je zanimljivo a ima i Sprski server.

 

Survival post apokalipsa u kome ako pogines kreces iz pocetka. :) Ima i zombija, ali najveci neprijatelji su drugi igraci jer ce te ubiti samo da bi dosli do malo hrane i pica posto ako ne odes u neki veci grad ima da ti krce creva non stop :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, sada je standalone ali je early access tj alpha i ima bagova itd itd i dosta je zahtevna, meni i na minimum secka. No dobro, kad budem imao bolji racunar, bice bolji dozivljaj.

 

Ja sam zasao dublje u sumu i nisam video ista za loviti....teska je igra, na pocetku si non stop gladan i zedan a onda drugi igraci oce da te ubiju haha

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...