Jump to content

Generalna tema


КЈО

Recommended Posts

Jel moze neko da mi postavi link za download samo models foldera sa originalnog instalacionog diska za GTA San Andreas?

 

Radi se o tome da sam kod ortaka skinuo ovu igru i morao sam da narezem models folder na drugi disk jer nije moglo sve da stane na jedan dvd disk a sad sam tek video da je disk na koji sam narezao models folder skroz izgreban i nece komp da ga registruje uopste.

 

Ako je u suprotnosti sa pravilima foruma mogao bi neko da mi posalje i na pp.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Igrao sam Legacy of Kain skoro sve delove i na PS ina PC i mogu da kazem za sta je igra pravljena.

Mozda ti se vise svidja na PC-u ali igra je napravljena i potekla za Playstation platformu i uvek izlazila kasnije za PC kao port kao i RESIDENT EVIL,pise ti na wikipediji,nema tu greske.

Edited by Lord Iffy Boatrace

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kazes dzojped nekom i on te gleda belo, koj kurac onda, mora se presaltujes nazad na dzojstik.

Ja sam dzojstik poslednji put koristio na Komodoru 128

 

ја сам имао пресликан џојстик са Сонија за комп. потпуно је све исто, изглед, аналог ручке, чак су и на дугмићима икс, троугао, коцка и круг, а не као обично А, Б, Ц и Д.

Takav dzojstik imam i ja trenutno. Isti kao na soniju, bukvalno.

 

Sta se lozite, kupis dzojped za soni, uzmes adapter da ga nabodes USBom u komp i nema problema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...