Jump to content

Generalna tema


КЈО

Recommended Posts

Registruj se na partis.si. Slovenački torrent sajt, privatni trackeri, svega ima. 95% stvari piči max sve vreme, između ostalog i novi Batman. Ratio možeš da lažiraš naravno - ako ti treba link za DL Ratiomaster-a javi, ja koristim neku matoru verziju koju izgleda ne registruju uopšte a UL-a imam već oko 4 tb.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

E kul, bas sam trazio neki sajt sa privatnim trackerima.. deder baci ovde linak za ratiomaster koji radi ako nije frka :)

 

E da, inace, dobar je DLL Valley, imaju cesto 1-link linkove za putlocker, pa mogu iz cuga da se skinu igrice kao i sa torenta, sa prilicno velikom brzinom (meni maxuje mojih jadnih 4mb/s).

Edited by Salvation
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Salvation

 

Setuj ga ovako i nemaš brige, ja sam ga upravo ostavio da radi i gasim ga sutra ujutru:

 

http://www.dodaj.rs/f/o/Fw/3djZc9ZQ/capture.jpg

 

@ Jaroslav

 

Ratio imaš kod sajtova sa privatnim trekerima gde se naravno insistira na principu koliko uzmeš-toliko daš. Za uzvrat gotovo svi torrenti piče max DL. Budući da veći UL od 1mbps retko ko ima kod nas ovde a i da želi da preoptereti svoj net max protokom da bi puštao fajl na upload legitimno, koristimo fejk varijante. Sve u svemu, ukoliko ti je UL manji nego DL postoji šansa da dobiješ ban na sajtu. Ako si možda čuo kako radi IPtorrents to je to, samo što ti za partis ne treba invajt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

значи, то превари те приватне трекере и показује да ти је аплоуд у рангу са даунлоудом?

 

Upravo. Ipak, ne treba preterivati jer se preveliki UL proverava. Ja držim ratio negde na 1.3 uvek, nema razloga za više.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Registruj se na partis.si. Slovenački torrent sajt, privatni trackeri, svega ima. 95% stvari piči max sve vreme, između ostalog i novi Batman. Ratio možeš da lažiraš naravno - ako ti treba link za DL Ratiomaster-a javi, ja koristim neku matoru verziju koju izgleda ne registruju uopšte a UL-a imam već oko 4 tb.

 

Ovaj partis.si stvarno rastura, hvala na preporuci :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel igrao neko ovo? Cenim da je prava metal igra.

 

oie_6123416ZfvB9nsV.png

 

Takodje i ovo mi deluje obecavajuce. Lici na moju omiljenu igru Dark Omen. Isti princip izgleda. Dark Omen mi je i dan danas jedna od boljih igara.

 

1008444553-001.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...