Jump to content

Generalna tema


КЈО

Recommended Posts

Lebac te jebo,zar postoje ljudi kojima je bolje igrati FPS i strategije sa ubogim dzojpedom?

 

Predjoh danas Bioshock Infinite...sjajna igra,kraj je fenomenalan.

 

Vidis, pun kurac ih ima.

 

Jeste, Bioshock je sjajan, bas dobar FPS. Izlazi i neki DLC uskoro, videcemo sta ce biti.

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa i jedno i drugo, na neki nacin. Desava se u nekoj od realnosti u kojoj su emili i buker u Rapture-u, prvi deo vodis njega sto ce biti svojevrsni Bioshock omaz a onda valjda u drugom delu vodis Emili i bice skroz novih gejmplej elemenata i to. Deluje obecavajuce, definitivno.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dosla da izvestim ljude o uspehu naseg tima Kazna Kru na evropskom prvenstvu u tenkovima, uzeli trece mesto, koga interesuje, vise moze da vidi ovde:

http://wotproleague.com/season2/finals/

 

A ovo je reportaza koja se odigrala ovde gde radim nesto pre tog dogadjaja

http://www.mondo.rs/a609410/Mob-IT/Vesti/Mondo-TV-Igras-igre-i-jos-ti-za-to-placaju.html

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

nie frka da neko voli ps3, ima nas svkakvih,

vole ljudi i vinjak ispred kvalitetnog viskija,

samo nemojte nam soliti pamet da je matora konzola u ičemu superiorna, a kamoli "ultimativna".

 

U zemlji vinjaka nema kvalitetnih viskija tako da je ovo losa paralela.

 

Havocka igras li ti to? Ja tucem ali nemam kvalitetnu ekipu pa jaucem zbog svormova nubova.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod mene će biti pokolj Rimljana :D Volim u tim igrama da igram u ulozi istorijskih gubitnika, tipa Kartagine recimo; naravno, te kampanje su ubedljivo najteže pa možda i neće biti tako zabavno :mhihi: Ostaviću prve otiske ovde kad zaigram sutra :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni su prvo na redu Rimljani pa Makendonci,pa zatim Parcani i Pont, onda moze Kartagina i Sparta, pa Atina pa Gali i Averni, sa germanskom bagrom necu ni da igram dok ne predjem sve gotivnije narode :D

Edited by Salvation
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je u prvom delu Parthia bila najbolja, tj. uživao sam u problemima sa kojima se oni suočavaju, a ima ih mnogo i počinju odmah, prvo nedostatak novca pa onda borba sa Egiptom :mhihi: Među omiljenima su mi bili i Seleukidi, ali Kartagina je ludilo kada te napadnu svi Rimljani u isto vreme :bigblue: I onda se trkaš da razviješ glavni grad kako bi se dokopao slonova kojima bi ih ugazio :bigblue:

 

Pokupio sam igru, upravo se instalira. U GameStopu svira Silent Waters album od Amorphisa a jedan od zaposlenih plavušan sa majicom The Sword :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne pratim na času :(

 

haha i mene isto. prijavio me komšija :haha:

 

Sad gledam da provalim sve moguće varijante igranja i završetke. Jednom sam pobegla iz zemlje, jednom me uhapsili na kraju i poslali moje natrag u selo, a jednom je bio hepi ending. Kontam da je to to što se završetaka tiče, ali sad mi je trip da sakupim sve novčiće od brajba :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...