Jump to content

Rukomet


Axeanosilas

Recommended Posts

За Аустралију игра неки Суботић који је иначе запослен у министарству финансија Србије...icon_smile.gif

Каже коментатор да игра за РК БАСК, ја сам мислио да је тај клуб отишао у стечај...

Edited by iron will

Share this post


Link to post
Share on other sites

Очај.Одбрана нам је очајна,примимо 24 гола од Алжира.Напад нам иде на силу,ако се игра не поправи Данци и Хрвати ће да нас масакрирају,а ни Румуне нећемо да добијемо.

Аустралија је хаос од екипе,аматери.Изгубили 25-30 разлике од Данаца.

Share this post


Link to post
Share on other sites

И да...Растко Стојковић идол свих дебељана Србије. :rockdevil:

 

kako je lik debeo (mislim, za sportski standard, skoro pa da za da mu nabijes armor i kacigu pustis da se krlja) nisam mogao da verujem. Ne pratim rukomet bas bas dugo, je li sad svi pivoti moraju da budu gmazovi, znam da Skrbic nije bio

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ukratko nismo se uopste snasli u 3-3 odbrani Alziraca.U principu i Hrvati imaju dosta problema sa istom, tako da ne treba siriti pricu oko toga.

 

A izvukla nas drzte se sad-KRILA! Kljucni golovi Prodana i Markovica u samom finishu a Prodan bez greske u drugom poluvremenu.Al zato bekovi uzas.Vujin jes bio najbolji sa 6 pogodaka al moze on puno vise u svakom slucaju ovo nam je za nauk.Sad da se lepo odmorimo, ispisamo po Ozijima pa spremni na Dance i Hrvatine, mislim da jos uvek imamo sansu i da ovaj mec treba sto pre zaboraviti i krenuti dalje.

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Неко лепо рече пре мене, оно је био хорор. Нисам знао да л' да се смејем или да плачем. Онако испустити предност, па то само ми можемо. И Растко Стојковић је мој нови идол. :haha: Лик је бескрајно симпатичан, и @Oddball, морају кружњаци да буду гмазови, па Шкрбић је био сомина, зар се не сећаш?

 

Вратите Жикицу, то је најбоље крило на свету!

 

38419_zikica01-ap-darko-bandic_f.jpg?ver=1273927604

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Staromodni , usporeni rukomet , sve preko bekova .Ocajna proigravanja pivota iz kojih su nas kaznjavali kontrama , ko se po jutru dan poznaje , nemamo sta da trazimo sa jakim ekipama .

 

Управо то.Са оваквом игром Данци и Хрвати ће да нас поједу на брзину и контре.Алжир је добијен само на индивидуални квалитет.Против озбиљних екипа неће бити Вујинових голова са 10 метара.

Али 'ајде,почетак је првенства и нисмо ми једини којима не одговара та 3-3 одбрана...Сутра да згазимо кенгуре па ћемо да видимо.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Бојиновић је нека врста рукометног Пантелића, додуше симпатичнији од Пантеле. У суштини исправна одлука, ништа не губимо неиграњем Прибака, а можда од Бојиновића и будемо имали неке користи.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Уопште није лоша утакмица, наши су добри, али су Данци зајебани максимално. Само ако им остане снаге за других пола сата игре, можда можемо очекивати изненађење.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Солидно прво полувреме, али ће морати да упосле и крила ако мисле да ураде нешто. Не може увек да се прође кроз средину.

 

Она крилна данска пичкетина нас је увек јебавала. Треба му поломити руке.

 

Иначе, Алжир добио Румуне. :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dosta ravnopravna utakmica, kad bi se naši medvedi vraćali brže u odbranu ne bi primili besplatne golove iz lake kontre. Glupo isključenje na kraju, valjda će biti bolje u drugom poluvremenu. I stvarno je jadno kako malo Srba ima, a najveće se patriote stalno iz Švedske dijaspore javljaju. Nije mi jasno ni zašto se spiker na utakmici veseli golovima Danske, u čemu je fora?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Par gresaka i odmah brza kazna, ne mogu da verujem kako smo spori pa nas na kontru jebu, ali to je ocekivano...

I naravno, mi igru preko krila nemamo, tako se ne moze ocekivati rezultat, sve prave reprezentacije imaju dobra krila i igraju preko njih dosta...

Tesko da cemo ovde nesto uraditi ali videcemo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Одлично за сада,само смо на крају мало пали.Само да имамо снаге до краја.Фали нам пар голова са крила,и да не примамо толико голова из контри.Рнић одличан засад,Илић и Вујин су спори ужасно...

Share this post


Link to post
Share on other sites

После 11 мин игре у 2. полувремену су успели први пут да се одбране.

После 42 мин су постигли први гол са крила. Толико о томе...

 

И, да, шта игра који курац онај Вукчевић у нападу? Човек је инвалид.

Рнић је позитивно изненађење. Треба га више користити.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Продановић се 45 минута буквално није чуо.Овај праисторијски рукомет неће да прође ни код једне озбиљне екипе. Али 'ајде што уопште не користимо крила,ми ни пивоте не разигравамо.Бекови,бекови и само бекови.Јебеш ти ту игру.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...