Jump to content

Rukomet


Axeanosilas

Recommended Posts

ja sam napisao nesto hipoteticki...ako nesto,onda cemo videti sta nesto dalje...niti sam pomenuo igrace,niti kazne,al ti si tako video...da treba da bude disciplina i da neko snosi odgovornost posle poraza,to treba...

 

 

Ne vredi. :udri: U pravu si.

Share this post


Link to post
Share on other sites

inace, selektor danske je hteo da se bije sa vladicom, jer je vladica sutnuo kutiju s lepkom i slucajno pogodio selektora danske, a ovaj ju je pre toga, iznerviran sudjenjem, otresao u hodniku. :haha:

 

Ko je Vladica neki pomocnik?

 

Videh da je Vilber nesto divljao na kraju, nije hteo ni da se pozdravi..Al je dao fer izjavu na kraju meca treba priznati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

znam da je neka frka bila posle tekme,video sam da je vukovic zagrlio njihovog selektora,ovaj teo neki picvajz da zakuva...dobro,to su malo uzavrele emocije,ne verujem da je ista strasno...mi smo uradili veliki posao,samo da se ne opustimo...bila bi idealna pobeda protiv slovacke nekom sitnom razlikom,ma koliko zeleli da ih pregazimo...malo da se odmore,da budu spremni za drugu fazu...kapiram da ne treba bas sve karte odmah da pokazemo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

kada pogledam,svi rezultati nam idu na ruku...i ovi iz grupe sa kojom se ukrstamo,a i z ovih drugih...nadam se da su rezultati uzrok lose forme,a ne tempiranja iste za drugu fazu i taktiziranja...danas bi bilo idealno da pobedimo s pola gasa,malo i mi da taktiziramo,da im ne pokazemo odmah sve karte...dosta smo se istrosili u psihicko-fizicko-taktickom smislu protiv danaca...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Otpali Vuckovic i Konstadinovic sa spiska igraca za drugu fazu.

 

Vukovic je za Vucka rekao: "Situacija je takva da Vučković zbog povrede ne može da igra protiv Nemaca, a za nastup u drugoj utakmici ima minimalne šanse. Bolje da imamo nekoga zdravog u timu, ko je spreman da odgovori izazovu".

Ako odemu u polufinale Vuckovic ce igrati onaj Rnic je ionako sivonja, pa ne mogu reci da sam skroz zadovoljan sto igra umesto Vuckovica, al ako je za utehu bolje i on takav nego niko.

 

A za Konstadinovica, Vukovic je provalio da je decko zelen za ovakva takmicenja, tj ne moze se ni porediti sa Rajkom koji trpa golove, pa je Nenadic logicno resenje, a on inace odlicno igra u danskom prventsvu.

 

Sad da pregazimo Panzere.

Share this post


Link to post
Share on other sites

svi rezultati su nam se otvorili...u svim grupama...jedino su hrvati uspeli da oprvdaju ocekivanja...al ovo sve ostalo nam ide na ruku...samo da se igra hrabro i borbeno,bice sigurno dobar rezultat...al da imamo svetlu buducnost u rukometu,imamo...u mladjim selekcijama smo jako dobri...ovi ostali slabije...ne moramo da brinemo kada dodje smena generacija...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...