Jump to content

Rukomet


Axeanosilas

Recommended Posts

Nemci su zasluzeno izvukli remi, imali smo 3 ili 4 napada sansu da povecamo razliku i resimo utakmicu, ali nismo uspeli.

 

 

 

Nemci su imali mnogo sreće da ne uđu lopte koje su trebale. Nemaju oni toliko dobru reprezentaciju kao eru sa Krečmarom, Cerbeom, Jansenom...A ni Šveđani nisu kao nekad. Mislim da ćemo pobediti obe utakmice do kraja, ukoliko podignemo glave i shvatimo da kad vodimo 5 razlike u 40. minutu, ništa nije gotovo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemci su zasluzeno izvukli remi, imali smo 3 ili 4 napada sansu da povecamo razliku i resimo utakmicu, ali nismo uspeli.

 

Koliko shvatam potrebna nam je 1 pobeda za prolaz.

 

 

nismo psihicki dorasli utakmici i protivniku...to je nasa boljka u mnogim sportovima...dobar je tim,al nemamo taj neki zavrsni deo koji krasi vrhunske ekipe...udje nam voda u usi i onda se pogubimo...nereeno protiv nemaca je sasvim ok rezultat,al posle one sinocne utakmice je neuspeh...moramo malo da se trgnemo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo je strasno , pa ovakav domaci teren Hrvati ne bi imali ni u Zagrebu , pusta im se Severina i ostala hrvatska glazba , jos samo Tomson fali ... a zna se gde su Srbiju smestili kad su oni organizovali , u Zadar ... ima ih 4ooo na utakmici , ali drago mi je da su ispusili ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Матер им одвратну. Дај боже да сретнем неког од њих у граду.

 

едит:

http://www.telegraf.rs/vesti/33860-posle-tuce-navijaca-u-novom-sadu-mirno

Takođe, nepotvrđena je informacija da gradom, po ulicama u neposerdnoj blizini SPENS-a, kruže manje skupine navijača Vojvodine koje vrebaju grupice hrvatskih navijača.
Edited by iron will

Share this post


Link to post
Share on other sites

Шта је Македонаца у Арени. :o

 

Ваљда ће и наши тако вечерас. Да не будемо баш толика стока. Иначе, каже другарица да чак пуштају и људе за џабе, чисто да би хала била попуњена.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rekoh ja da se sa Dancima ne bi trebalo zajebavati. Sad će Nemci da se drkaju protiv Poljaka, a Danci će pregaziti Šveđane. Ukoliko Hansen i ekipa prođu u polufinale, biće jako zajebano za bilo koga da ih dobije.

 

Mi moramo večeras da obezbedimo prolaz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ti Danci su skroz zajebani mada Svabe jos drze konce u svojim rukama jer im treba pobeda protiv Poljaka i gotov posao.

Sa druge strane ovaj rez nama odgovara.

 

 

Jeste, ali nešto ne verujem da će im Poljaci omogućiti lak prolaz. :) Uostalom, Nemci nisu ništa posebno, imali su sreće protiv nas, Danci su ih izuli bez raspoloženog Hansena, Poljaci imaju dobre šanse.

 

 

'Ajmo, Srbi!

 

 

srbija-rukomet-momir-ilic_1327072215_420x0.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja vam rekoh da svedi nemaju sta da rade protiv onakve odbrane a bilo je vecih popustanja nego protivu svaba,ali je zato napad bio mnogo bolji,i sesum i vujin kecevi u rukavu koji su falili.ako odrze ovu formu u napadu skaj iz d limit.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...