Jump to content

Rukomet


Axeanosilas

Recommended Posts

Sesum igrac utakmice, najbitnije golove je dao i to kada smo delovali bezidejno u napadu.

 

Publika je bila odlicna, ne znam koliko se culo na tv-u ali strasan pritisak i galama je oduzela vise lopti Svedjanima.

 

Sve u svemu, svaka cast i ajmo u finale :rockdevil:

Edited by metal guru

Share this post


Link to post
Share on other sites

gadno sam se zivcirao ali pobedismo...zajebano je i u drugoj grupi, pojma nemam ko bi nam najvise odgovarao u polufinalu, Spanci, Francuzi ili Kurvati...ko god da dodje, bice zajebano.

Nesto mislim da bi kurvati mogli po obicaju da izgube od francuza, mada...

Share this post


Link to post
Share on other sites

makedonci nemogu ni teorijski da prodju?mislim ne da se puste,ipak je domaci teren treba publika da se ispostuje,vec pitam da znam hoce li makedonci da grizu ili moze malo da se opuste i odmore za polufinale.

 

Nemaju Makedonci sanse, nasi ce verovatno u zadnjem kolu smanjiti gas protiv komsija.

 

E a druga grupa je perverzija sutra, tj mec odluke je Francuska-Hrvatska. Ako komsije pobede prakticno ( ali ne i teorijski) su u polufinalu.

Iz prikrajka vrebaju Madjari koji ako dobiju indisponirane Slovence imaju 5 bodova i konkurisu za drugo mesto.

U principu za Hrvate je najgore sutra ako izgube of Francuza a pobede Madjari, onda ispadaju 99%.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zanimljiv komentar sa Tribine :D

 

Djokovic ima mec loptu na Vimbldonu da osvoji turnir i postane prvi igrac sveta - preCednik 15 sekundi u kadru.

 

Partizan pobedio Makabi u Areni za odlazak na final4 - preCednik 15 sekundi u kadru.

 

Kad je postalo ocigledno da cemo veceras pobediti, preCednik 15 sekundi u kadru.

 

 

Da ne nabrajam vise - preCednice sto si u kadru, popusis mi ladnu karu

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Опет одбрана решила,мени је за сад уз Станића Манојловић дефинитивно најбољи наш играч на првенству. Шешум и Вујин прорадили,још прекосутра да се разиграју и супер. Требало би мало Никчевића и Продановића одморити против Македонаца ако буде било прилике.

Сутра се навија за Французе,ценим да бисмо Мађаре много лакше добили у полуфиналу него Хрвате. Само да наши не направе глупост као против Словака.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Принц ће навијати за Хрвате, претпостављам. Ономад рече да су му ''Хрвати пријатељи''.

 

Ti si rekao da su ti hrvatski nacionalisti bliži od srpskih demokrata. Meni su Hrvatice prijateljice, među (i u) njih ne bih imao ništa protiv da upadnem. :wub:

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...