Jump to content

Rukomet


Axeanosilas

Recommended Posts

Кад бих са братом који навија за Партизан гледао дерби обојица бисмо завршавали крвави.

 

 

 

 

Lalović i ja smo uvek mirno podnosili te situacije. On je uvek odlazio kuće ranije iz stana, da ga ne bih podjebavao. :haha:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo bi lepo kad bismo tako mogli i sa Hrvatima da navijamo.

 

Bilo bi lepo i da ti nesto pojebes pa se to nikad nece desiti.

 

Матори гласачи СПС-а би били згранути Принцовим постовима.

 

A njegovom nejebicom jos vise.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio sinoć u Areni na utakmici sa Makedoncima u nekoj VIP loži (brat dobio karte) i već na početku utakmice se zgotivili sa nekim makedonskim biznismenima koji su bili u susednoj loži obučeni, naravno, u kompletnu crveno-žutu navijačku opremu (uključujući i zlatne šlemove) i onda zajedno gledali i navijali za oba tima. Mi damo gol, svi slavimo. Makedonski golman odbrani naš šut, opet svi slavimo.

 

Haha. Prilično čudnovata situacija. Ali bilo je lepo.

 

ok, i je l ti je ponudio posao ili si se dzabe radovao makedonskim golovima?

Share this post


Link to post
Share on other sites

a najbolje bi bilo da ih zamolimo da opet budemo drzava i da im se izvinimo i ako bi moglo da se i mi zovemo hrvati...bilo bi krasno...

 

dosadan si sa tim hrvatima i tolerancijom...idi lepo u zagreb,pa se druzi sa njima...

 

Pa ne znam, ako možemo kulturno da navijamo pored danskih i španskih navijača na primer, da li to znači da ih molimo da budemo država i da se zovemo kao oni? Fora je da svako voli svoje i da ceni onog drugog što je sličan njemu baš po tome što i on voli svoje. Meni sigurno ne bi bio simpatičan Hrvat koji bi popljuvao šahovnicu, jer ni ja to ne bih uradio sa srpskom zastavom.

 

Матори гласачи СПС-а би били згранути Принцовим постовима.

 

Matori glasači SPS su listom jugonostalgičari, te bi im se ovakvi moji postovi sigurno svideli. Među novim glasačima se možda i nađe neki izrod.

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ајде бре комуњаро не сери више. Скандирају ствари које не смеју, а после Срби дивљаци. Говна је требало да похапси полиција, а не да им се онај дебил извињава.

Edited by Underkuruz
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni sigurno ne bi bio simpatičan Hrvat koji bi popljuvao šahovnicu, jer ni ja to ne bih uradio sa srpskom zastavom.

 

Јел то значи да би ти био симпатичан Хрват који би попљувао нашу тробојку?

 

Кењаш превише. Негде си на нивоу са Тадићем. Фазон "дај само да нас јебу у дупе, па да испаднемо добри".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ајде бре комуњаро не сери више. Скандирају ствари које не смеју, а после Срби дивљаци. Говна је требало да похапси полиција, а не да им се онај дебил извињава.

 

Upravo te iste stvari i ti skandiraš na utakmicama. I to upućuješ i navijačima kluba za koji si nekad navijao, a kamoli Hrvatima. Suština je da nema razlike, kako se ponašaju neki od naših, tako i neki od njihovih. S tim što ja naravno mislim da se u oba slučaja radi o manjini. Znaš i sam kako je na utakmicama, dobar deo publike ne skandira neke stvari zato što tako misli, već zato što ih ponese atmosfera, pa ponavljaju kao papagaji. Zato ja ne bih skandiranje uzeo za preterano ozbiljnu stvar, ali kad se desi nasilje, to jeste ozbiljna stvar.

 

Јел то значи да би ти био симпатичан Хрват који би попљувао нашу тробојку?

 

Кењаш превише. Негде си на нивоу са Тадићем. Фазон "дај само да нас јебу у дупе, па да испаднемо добри".

 

Naravno da mi ne bi bio simpatičan Hrvat koji bi popljuvao našu trobojku, kao ni Srbin koji bi popljuvao hrvatsku. Ponoviću, cenim svakog ko voli svoju zemlju, pod uslovom da ne mrzi druge. Fora je što među navijačima na obe strane ima onih kojima je važnija mržnja prema tuđem, nego ljubav prema svom.

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јебе се мени за Хрвате, уопште нису битни док се понашају нормално. Али, сканидарања "Вуковар, Вуковар", "И ко не скаче - православац", "Ово је Хрватска" и остало треба казнити. Навијаче Партизана су похапсили и осудили због певања песме Бранкици Станковић, а овима не смеју ништа. Председник Хрватске је писао тужбу против Србије поднету Хашком трибуналу, а председник Србије се извињава због неколико полупаних аутомобила. Невероватна је наша држава.

Edited by Underkuruz
  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ne znam, ako možemo kulturno da navijamo pored danskih i španskih navijača na primer, da li to znači da ih molimo da budemo država i da se zovemo kao oni? Fora je da svako voli svoje i da ceni onog drugog što je sličan njemu baš po tome što i on voli svoje. Meni sigurno ne bi bio simpatičan Hrvat koji bi popljuvao šahovnicu, jer ni ja to ne bih uradio sa srpskom zastavom.

 

 

sa dancima i spancima nikako...sa njima smo imali drzavu i nije islo...bilo je i ratova...sa hrvatima saveznici u svim ratovima,posebno devedesetih i za vreme drugog...ponekad odemo u sumu da beremo bobice za sokove i slatko i onda nam baba pravi(kazu da nam je ista)...ja ti kazem,odes u zagreb,kazes im kako bi bilo lepo da ti i neki hrvat na maksimiru sada za kvlifikacije u fudbalu,zagrljeni sa zastavama navijate...mozete da se radujejete ko god da da go...

 

Јебе се мени за Хрвате, уопште нису битни док се понашају нормално. Али, сканидарања "Вуковар, Вуковар", "И ко не скаче - православац", "Ово је Хрватска"

 

vices i ti njima...dubrovnik,dubrovnik...ko ne skace,hrvata...ovo je srbija...

 

 

Edited by Footog Qpoos

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko dolazi sa sahovnicom u sred Srbije i peva ovo je hrvatska i nije bas cist , ali najozbiljnije . Ta prica skandiras i ti njima je nerealna , jer ko zna ko je kome ostao duzan od rata , ko je kome sta ukrao , pobio . Naravno da nije mesto teren , ali neki ljudi nikada nece ni imati priliku da vrate svoje pa kao ajde malo da tamburaju ujke (jaka muda u pm , odes nalupaju te , vratis se kuci i to je to). Automobili su osigurani , cak i da nisu Srbija ce im kupiti lepse i bolje . Ustase su grobare sa rukometa vratile odmah kuci , nisu im cak dali ni da gledaju , sad ovde kukaju jer im je neko nalupao pickicu balavu . Ko ih jebe , glupi su ko kurcina . Ja sam svestan i kad stavim Zvezdin sal da ce mozda neko da me saleti u gradu , a ne da nosim fasisticki simbol sahovnicu , na htvatskoj trobojci .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čuj fašistički simbol... Grb postoji od srednjeg veka... U tom slučaju, retko koji grb neke evropske zemlje nije "fašistički". Nije problem u fašizmu, nego u činjenici da nekim Hrvatima smetaju srpski simboli, a nekim Srbima hrvatski. Samo što psotoji potreba i s jedne i s druge strane da se sve prikaže kao crno-belo, a u stvari smo isti... Samo što se okolnosti razlikuju, jer njih Zapad podržava, a nas pritiska, pa se onda mi s vremena na vreme ponašamo malo "kulturnije", izvinimo se, i tako... Hoću da kažem samo da ne treba generalizovati. Veliki deo Hrvata i Srba su normalni ljudi kojima ne smetaju nacionalni simboli druge strane. Bolje da svako koristi svoje simboli i budemo tolerantni jedni prema drugima, nego da nam Zapad koji nas je i sjebao nameće izmišljene simbole, kao zastava i grb u Bosni... A za rukomet i za ovo prvenstvo nije dobro što sutra navijača jedne reprezentacije neće biti.

  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti si totalno odlepio od tog SPS-a . Nije problem u fasizmu , a gde cemo da spavamo u hrvatskoj ? U Jasenovcu ? Idi bre Prince , ja znam da se tvoja raspala stranka trudi da bude kao firma za prodaju svega i svacega , ali ti si zastranio ! Normalno je da mi smeta sahovnica , jer je bila simbol NDH , najbolesnije tvorevine na svetu ikada .

Nek rade u svojoj drzavi sta hoce , dobili su je na poklon , zato su i bahati kad dodju ovde . Navijanje pravo je kad Delije odu u Zapresic i pored konstantnog maltretiranja celim tokom puta od ustaske policije , celo poluvreme pevaju Kako je dobro vidjeti te opet ... Uvek smo bili smekercine , a oni stoka bahata i nek se to zna !

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...