Jump to content

Rukomet


Axeanosilas

Recommended Posts

Паметно што је Ненадића оставио,требало би можда он да игра мало више. А Вучковић је одличан назад,много ћемо бити јачи у одбрани са њим.

 

 

Nenadić je ubica. Samo da ne dozvolimo onom retardiranom Čupiću da se razmahne, toliko mi ide na onu stvar da je to neverovatno. Ni Balić nije ono što je bio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nikada nisam nešto voleo da gledam rukomet, ali sam zato obožavao da ga igram.

 

vreme je da se nadoknadi propušteno i isprati polufinalni duel na adekvatan način.

 

bilo kako bilo, karaj stolnjake u svako doba dana i noći!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zanimljiva konstatacija :da: Slično i kod mene, trenirao sam možda 3 godine, jako sam voleo da igram, ali nikad nešto nisam gledao. Bilo je fino kada smo na jednoj utakmici dobili ekipu iz Subotice, a mi jadnici nema nas 15 da trenira u selendri :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja zelim za danas da se sudi posteno,pa nek pobedi onaj koji je bolji...ne mogu da se setim situacije gde nas hulje nisu pokrale...ako nas pobede,a sudjenje bude fer,prihvaticu...ako je neko nekada gubio zbog sudija u sportovima,to smo mi...da smo mnogo jaci od njih u rukometu kao sto smo u vaterpolu,bilo bi mi ok...bole bi me kurac jer znam da ni sudije ne mogu toliko da im namaknu pobedu...nego,ovde smo bas egal,sudijski gol moze da nas sjebe...borba i samo borba,samo pobeda...da se taci i kosorka ne raduju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zanimljiva konstatacija :da: Slično i kod mene, trenirao sam možda 3 godine, jako sam voleo da igram, ali nikad nešto nisam gledao. Bilo je fino kada smo na jednoj utakmici dobili ekipu iz Subotice, a mi jadnici nema nas 15 da trenira u selendri :mhihi:

 

 

Meni je rukomet porodični sport. Ćale je igrao 16 godina, a ja sam stigao do 6. i onda se klub ugasio. Doduše, oformljen je prošle godine ali nije to to. Tako da sad samo gledam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neka momci igraju najbolje sto znaju pa sta bude...Samo, Hrvati su mnogo iskusniji, imaju mnogo ovakvih utakmica, bojim se da nasi ne izgore u prevelikoj zelji, a iskusni hrvati ce to znati da iskoriste. Pogotovo ako njihov golman krene dobro da brani, a poznato je da nam je napad tanak. Ako izgubimo u Bg od njih, to ce bas biti, uh...

Edited by Feniks .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, oni su iskusni i tesko publika moze nesto puno da ih poremeti, bojim se da nasima publika ne bude pritisak, nikada nisu igrali ovako bitnu utakmicu, ako su pravi, publika ce ih nositi, ako nisu, onda ce pregoreti...videce se od kakvog su materijala. Budemo li promasivali zicera kao do sada, crno nam se pise, njihov golman je odlican.

Share this post


Link to post
Share on other sites

brate,imas 2 opcije na kom moze da bude i na netu da vidis i u novinama i opet pitas na kom je...ko da si pitao koji je dan danas...

Pitam ovde zato sto me mrzi da gledam novine i obavestajne sajtove,vise volim ujutru da trolujem po yumetalu nego da citam glupe novine i nerviram se zbog smrdljive politike i retarda.aj cao

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pitam ovde zato sto me mrzi da gledam novine i obavestajne sajtove,vise volim ujutru da trolujem po yumetalu nego da citam glupe novine i nerviram se zbog smrdljive politike i retarda.aj cao

ja sam odvojio neverovatnih 12 sekundi da vidim na netu,nisam naisao na politiku...od 2 opcije,pa prva je...

 

Читам нешто да БББ и Торцида организују долазак данас.

 

doci ce malo da se prokurce da kazu da su bili...bice obezbedjeni ko beli medvedi...

 

Прешли су границу.

 

 

vec...psine dosle da se oletvaju,pa da kenjaju...

 

 

Edited by Footog Qpoos

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...