Jump to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

yumetal.net forum

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

comment_2497936

Imam ortaka koji ima OSX na svom lap-top-u, bavi se 3d modelingom, i kaze da mu OSX vec 2 godine nije napravio ni jedan problem.

 

Meni generalno web development nije problem ni na Linuxu. Da se samo time bavim, mogao bih da stavim Linux Mint, Kubuntu, ubuntu itd... Ali na tom operativnom sistemu ne mogu da se bavim audio produkcijom. Jer sve sto snimam, snimam kuci sam. Imam opremu za to. Klavijaturista jbg. E sad, ja hocu live da radim neke stvari sa laptopom. A win 7 mi nije pouzdan, vec sam jednom tako probao, u sred probe se desilo to da je iz cista mira zabagovao, i sta ti ja znam, morao da restartujem laptop... A i mrzelo bi me da se cimam, kad god dobijem inspiraciju, da restartujem komp, bootujem 7-icu, snimim sta zelim, restartujem, vratim se na OSX... Prekomplikovano.

 

Dugo sam razmatrao sta da radim, i definitivno mi je to najbolja solucija. Na OSX mogu lepo Cubase sx5 da furam za produkciju, Coda za web development, Photoshop, Dreamweaver, sta god treba, sve fura. Posto igrice igram u slobodno vreme, nece mi biti problem kada mi se igra da restartujem i prebacim se na win7 :) Nadam se da me kontate o cemu pricam :haha:

  • Replies 429
  • Views 38.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • A ovaj je tvoj od rodjenja:  

  • Ako zelite da ubacite SSD ili drugi HDD umesto optickog uredjaja, najbolje resenje je da uzmete Caddy. Komplet izvadite opticki uredjaj, stavite SSD u Caddy, gurnete i to je to. Nema petljanja sa kabl

  • Генеральный
    Генеральный

    стандардни нетбук прос и конс: + мали + лаган + 100% функционалан за разне офис примене + инсталиран Виндоус ХП (нисам сигуран да ли је ово плус, тхоугх) + цена   - неудобан за дужи рад - рел

comment_2497952

Ne znam šta da ti kažem. Probaj da što više posla prebaciš na FLOSS ili nešto jeftinije, ako možeš. Koliko se ozbiljno baviš obradom fotografija? Ja jedino koristim resize i crop, i GIMP je mnogo više nego što mi treba :haha: . Npr, Draftsight za 2D CAD, radi na (skoro) svim platformama (neće na Linux x64). Blender za rederovanje, itd. Mislim da je piratski OS, bilo Win, bilo OS X, prvi i najveći uzrok problema u radu.

Edited by Dead Man Drinking

comment_2497970

Probao sam GIMP ali cini mi se da nema istu learning curve kao Photoshop, a i godinama vec radim u Photoshopu, tako da sam navikao, trebalo bi mi vremena da se naviknem na GIMP. Znam jbg, ja bih Linux kao sto rekoh, da se samo time bavim. Al dzaba, audio produkcija i live izvodjenje mi je isto mnogo vazno, a Linux je 0 na tom polju. Ono, kako god okrenes, dupe ti pozadi :haha:

  • 9 months later...
comment_2613444

Da li neko zna neki dobar servis, a da nije PC klinika? Crkava mi grafička... (u stvari, valjda je grafička, isti je problem kao što je bio i pre par meseci, a tada mi je rečeno da je grafička).

 

I, nevezano za prvi slučaj, da li se isplati popravljati/menjati ekran? Koliko to para dođe, otprilike?

comment_2618374

Sestri trokira laptop, kad se pritisne dugme za paljenje, odmah se upali, ali nema nikakve slike na monitoru, lampica za wifi je crvena, a od one tri lampice (za hdd, dvd čitač, i power) svetli samo ta za struju. Je l' crkao hard disk ili nešto drugo?

  • 3 weeks later...
comment_2623803

Kad god usisavas stan/kucu, izdvoj pola minute i prislon i usisaj malo izlaz gde ventilator izduva. Nece mu nista smetati, a oslobodice se dobre kolicine prasine i svega. Provereno, a i nije opasno, pricao sa osobom iz servisa o produzenju zivota laptop-a i baterije.

  • 1 month later...

Recently Browsing 0

  • No registered users viewing this page.

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.