Jump to content

Laptop


Axeanosilas

Recommended Posts

Ima za 57 hiljada odlicnih Asus modela sa Nvidia grafikom - mislim da je u pitanju Gforce 325M koji ima sopstvenu memoriju i magistralu od 128bita i koji je, ja mislim, bolje resenje od tog HD 5470

Nije probao dosta igara ali novi Wolfenstain recimo pici samo tako :da:

Prilicno nova masina sa Optimus (ima dakle dvojni graficki sistem - Intel grafika koja se koristi kod manje zahtevnih stvari radi ustede baterija i pomenuti Gforce) tehnologijom i Intel i3 procesorom plus ekran od 16 inca, 4 giga rama i 320 giga HD, kamera, citac kartica, bluetooth, wirless se podrazumeva

Plus ima i DDR3 memoriju pa graficka dise punim plucima u kombinaciji sa jakim procesorom :da:

Moja preporuka, drugar ga je uzeo - mogu da pitam za tacan naziv modela

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Pre neki dan sam kupio toshiba laptop.U pocetku sam morao sam da ubacim jack urupicu i automatski bi mi izasla opcija za prikacene slusaslice.Samo bih kliknuo i muzika bi se prenosila na slusalice bez problema.Juce sam nesto cackao,bezuspesno pokusavajuci da prikacim 5,1.zvucnike na laptop i tako sam izgubio "automatsku opciju za slusalice".Gledam svuda po CP da nadjem tu opciju,ali nema mu pomoci.Jel bilo ko ovde zna u cemu je problem?Njegovi licni(toshibini) zvucnici nisu ni za kurac.gde da trazim tu opciju za slusalice?

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_confused.gifNista ne pomaze F1 ni bilo koji drugi F pa ni u komb. sa FN???

 

tvoje pitanje je, cenim, previse specificno da bi neko ko ima odgovor na to pitanje a da nije resavao/la isti problem na istom racunaru.

dakle: tacno koji toshiba laptop je u pitanju?

Share this post


Link to post
Share on other sites

dam ti mog acer aspire-ta 5810T, na njemu neces imati taj problem sa slusalicama, ti meni lepo dadnes satelita... ovca sita, vuk na broju.

 

.. čobanin na mobilnom

 

Kako si zadovoljna sa tim Acerom? Ne razmatram ga baš zato što nemam preporuku... a razmatram sattelite

Share this post


Link to post
Share on other sites

sattelite je :wub: tog sam 'tela, al ga nije bilo, a meni bilo hitno pa sam pristala na acer.

sto se ovog aspire-ta tice, ako ne nameravas da se igras, odlican je, ja nikakvih problema nemam. a i baKterija izdrzi 6 sati rada bez napajanja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

svejedno i sa kosom crtom ispred,bas kako si napisao mi izadje samo error..vec danima pokusavam da resim problem,i preko google-a i nekih drugih sajtova ali nigde nema resenja?Ni sam ne znam sta da trazim,problem je nastao tako sto sam pokusaio da prikacim 5.1 zvucnike i tako izgubio automatsku opciju za slusalice koja bi se pojavila svaki put kad bi ih prikacio???

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

drug ima problem s toshiba satellite a105-s2071 tako sto se u display properties prikazuju samo 4:3 rezolucije i slika je naravno uzasna i razvucena u svakoj od tri ponudjene.

pokusao sam s reinstalacijom drivera za grafiku (integrisana radeon xpress 200m) i nista nisam postigao.

 

postoji li mozda neki nacin da se taj problem resi, po mogucnosti bez rusenja windowsa?

Edited by ^Suicide_Pony^

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...