Jump to content

Vrućina, 'ladnoća i ostale vremenske (ne)prilike


Dead Man Walking

Recommended Posts

Sto Lou rece, -8 a ljudi kao da su u sibiru... Setam svakog dana minimum sat vremena napolju, zadrzim se cak i do 2 - 3 sata, i bas je lepo. Cak i kada su bile one extremne temperature setao sam sa psom napolju. Obozavam zimu, a i vec sam se prilagodio na ovu hladnocu, strah me je trenutka kada pocne da raste temperatura :haha:

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

najbolji su ljudi koji skidaju sneg sa auta i oko njega pola sata-sat.I onda prodje snego cistac i sune im sneg na njih.I naravno oni ga opsuju i nastave sizifov posao.Bem ti budale.

 

Komsija jutros od 5 do skoro 7 cistio sneg i pokusavao da upali svog punta,i da radi u susednoj drzavi do tada je mogao uveliko stici busom.kolko su ljudi glupi strasno.

 

A ako ti auto treba da bi radio posao? Meni je i ako ću biti u kancelariji draže da se isparkiram, kad nosim laptop, torbu, ovih dana i torbetinu sa alatom. Don't ask.

 

Bilo kako bilo, ne klepetaj.

 

 

A u medjuvremenu, prokišnjava mi u sobu. Do muda. Dal ću otputovati za praznike stoji pod znakom pitanja. Jeej, zimska idila.

 

A ono što je pozitivno u svemu ovome je što više ne moram piti sama, makar do proleća.

 

image399.jpg

Edited by Machka Naopachka

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ako ti auto treba da bi radio posao? Meni je i ako ću biti u kancelariji draže da se isparkiram, kad nosim laptop, torbu, ovih dana i torbetinu sa alatom. Don't ask.

mene nerviraju ljudi koji ne očiste ništa ispred/iza točkova nego samo sednu u auto i krenu da verglaju i poliraju rupu dok im točkovi propadaju sve dublje dok auto u potpunosti ne legne na sneg a onda očekuju od prolaznika da ih vade iz rupe... malopre sam trojicu vadio iz snega, jedan je ispredjeg točka, ne, ispred haube imao gomilu snega visoku jedan metar i čudio se što neće da krene...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...