Jump to content

Vrućina, 'ladnoća i ostale vremenske (ne)prilike


Dead Man Walking

Recommended Posts

Guest Lukas Ацовић

pampreknem mu lebac, ladno! Oklidznuo sam se malochas ispred shoping mishkovićevog mol-a. smejo mi se narod, ziv me blamm izede. Nadam se da nije bilo paparazza, usuprotnom ću izidjem ovih dani u kurrir, press, scandal plus...

 

 

shmrk!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ljudi ma zašto je vama hladno?

 

baš je lepo napolju. pravo beogradsko novembarsko vreme.

 

 

 

moram da vam ispričam kako je moj drugar crnogorac pohvalo ženski izum hulahopke :D i to iz iskustva:

ne sećam se tačno koje godine, recimo da je bila neka 2002-3...

 

došao on u bg za moj rođoš, dakle u ovo doba godine. a u bg steglo, pao neki sneg pa se nešto kao malo istopio pa zaledilo one ostatke i barice po ulicama, klizavoooo, a hladno :) a crnogorac, iz župske klime, došao u kožnjaku. da, da, važi, ugrejaće te kosa... izašli u grad, ovaj se smrzo ko pile. morali da se vratimo do moje gajbe da mu dam nešto da obuče. e sad problem šta da mu dam? ajd našla neki veći duks, dala mu šal i neki kačket, al mu i dalje hladno po nogama i da prostite, po jajima, žali se cvokoće, ma ne mogu da ga isteram napolje!

 

tako je dobio neke grilonke. razmišljao je 3,5 sekunde i odjurio u kupatilo da se presvuče.

 

dupe sam mu pomerila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Evo sad mi pokazuje ovaj gadget na desktopu da je trenutno -10 u Novom Sadu. Inače ubi me zimina ovih dana, izlazim napolje samo kada baš moram. Moraću naći negde da kupim nekoliko para dugačkih gaćki :)

 

A kad sam za kompom (stalno) duva mi od prozora koji je odma pored mene. Jebote ko da ga nema. Stara zgrada, loša izolacija...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...