Jump to content

Vrućina, 'ladnoća i ostale vremenske (ne)prilike


Dead Man Walking

Recommended Posts

Mrzim bre zimu. Narocito ovakvu hriscansku od minus 10 stepeni. Pa zivih ljudi nema na ulicama, ono malo sto ima babe i dede i samo se klizaju i stare kosti lome. O devojcicama da ne govorim,to sve zakopcano do grla,jebes zimu ovakvu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Много волим зиму, утоплим се к'о Рус и уживам напољу. Једино је зајебано кад морам да кењам, даска се смрзла због отвореног прозора.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Много волим зиму, утоплим се к'о Рус и уживам напољу. Једино је зајебано кад морам да кењам, даска се смрзла због отвореног прозора.

 

:pivopije:

 

axxaxaxaxa

xaxaxaxaxa

xaxaxaxaxa

axxaxaaxxa

xaaxaxaax

axxaaxaxaxaxaxxa

xaxaxa

 

ko se poslednji smeje...najsladje se smeje.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko se zadnji smeje poslednji se smeje. Nego...

 

Mrzim kad odem kod nekog u goste na par dana, a obično to bude negde na selo, ovako na zimu, i onda vidim da ljudi uopšte ne greju kupatilo. I to ne da ne greju nego je večito otvoren prozor! Duva ko da si napolju jebote lebac! Presedne mi život kad treba da idem da kenjam a naročito kad treba da se tuširam...

 

Po meni je najbitnije da je u kupatilu toplo, a posle sve ostalo...

Edited by Dead Man Walking

Share this post


Link to post
Share on other sites

Код мене ТА пећ стоји у купатилу, али у вецеу нема грејања, јербо се не исплати грејати 2.5 квадрата...

У купатилу је рај, ал' тамо кењам само кад неко заузме бусију у првој кењари...

Share this post


Link to post
Share on other sites

zavrnuse nam rusi plin,najavljuju se i restrikcije struje.na sta da se grejemo,na akumulator?

 

Direktor "Srbijasa" Dušan Bajatović je izjavio da je danas poslepodne potpuno prekinuta isporuka gasa Srbiji i da dalje snabdevanje naše zemlje tim energentom zavisi od postizanja dogovora između Rusije i Ukrajine, zbog čijeg spora je i došlo do prekida u snabdevanju. Navodeći da u ovom momentu Srbija nema mogućnost snabdevanja prirodnim gasom iz uvoza, Bajatović je ukazao da su na raspolaganju jedino količine od oko milion kubnih metara gasa iz sopstvene proizvodnje, kao i aktivirane zalihe iz Banatskog dvora. On je naveo da je sa toplanama i elektranama postignut dogovor o supstituciji gasa mazutom, ali je napomenuo da značajan deo toplana u Srbiji nema mogućnost za takvu zamenu, što znači da će biti problema sa daljinskim sistemom grejanja. Kada je reč o individualnim potrošačima, gasa će možda biti još za narednih par sati i naš je savet da supstitucija bude izvršena čvrstim gorivom ili , u najgorem slučaju, električnom energijom - rekao je Bajatović. On je dodao da to znači da je ugrožen elektroenergetski sistem Srbije, jer će naglo porasti potrebe za strujom. Direktor "Srbijagasa" je apelovao na sve industrijske potrošače da narednih sati privedu kraju svoje tehnološke procese kako ne bi došlo do havarijskog isključenja pogona.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

napolju je ovih dana baš bilo lepo 'ladno. sad je malo otoplilo ali je i dalje divno.

 

 

prethodnih 12 dana provodila sam na otvorenom, na popisu :) u glibu. lepo. pa onda pešaka kući dnevno kilometara 8, jer sam brža od gradskog saobraćaja u predprazničnoj gužvi!!! juppiii

 

juče i prethodnih dana, prolazno vreme 2-2.5h napolju. per day.

 

collateral je - uništene ruke i ispod ultratoplih rukavica, al nije mi žao. lepo namačkarim lice kremicom, nabijem krznene grejače na uši, ispod ipod, preko kapa, ufuram se u perjani kaputić, dole gojzerice i piči nina riči!

 

obožavam zimu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

gde fenikse? gore kod tebe? nije ni čudo.

 

jednom sam od vrbasa do sombora putovala počeo je da pada kod kule dok sam došla u sombor bilo je već jedno 30 cm strahota bačkog snega... moje vožnje na zimske gume. pih. umal' lance nisam stavljala po apatinu sutra jutro sunce ti

 

 

a beograd??

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...