Jump to content

Vrućina, 'ladnoća i ostale vremenske (ne)prilike


Dead Man Walking

Recommended Posts

Brrrr, ovamo ne znam koliko je (u Sofiji), ali je grejanje svedeno na minimum minimuma, a zabranili nam upotrebu grejalica, a do pre par minuta ni struju nisam imala neko vreme- kazu da je to tako svake vecheri od kako su se Rusija i Ukrajina posvadjale, a kad nam iskljuche struju, naravno, nema ni grejanja!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

između 1 i 1.40 nije bilo struje. restrikcije, valjda, šta li.

 

 

ja se probudila da radim dalje ovo moje, kad ono - trt.

 

sreća pa sam bar čaj skuvala. sedela sam u tami disko kluba jedno 40 min i pila čaj ko gospođa engleskinja. moram priznati da dugo sama sa sobom nisam imala takav momenat. :)

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Au... Mi mozemo da sanjamo samo.

 

E a za struju, u Beogradu je frka zbog preopterecenja, ali nisu jos pocele restrikcije... Ali zato, u utorak na Konjarniku nije bilo struje jedno 4 sata, ispao trafo valjda... Brrrr.

BTW meni ovo deluje kao 'jebe lud zbunjenog'. Traze da toplane pojacaju grejanje jer ljudi mnogo struje trose na grejalice i klima uredjaje, a s druge strane frka s gasom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neki dan vidjeh ludjaka kojeg je policija zaustavila, izlazi iz auta u majici kratkih rukava i shorcu...i raspravlja se s murijacima..kad ga ovi u snijeg zavalishe xD

 

Ovo me podseti.... Bio Raša Jelašić u Kažiprstu juče na B92 te se naravno dokačiše i teme o gasu i grejanju, vr' je bila odvala: "Grejanje je normalno, ako ste normalno obučeni. Ne možete u januaru očekivati da možete da sedite u majici i pantalonicama" :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izgleda da nece skoro, citam danas u novinama da ce i u martu biti dosta snega...

 

Losa vest za mene, zbog posla, nista ne mogu prodati kad je zima, bolje da otopli...ceo decembar sam odlican promet imao jer nije bilo hladno...

Edited by Feniks .

Share this post


Link to post
Share on other sites

К'о што рекох на другој теми...добро је! Скочила је температура напокон и Партизан отишао у ТОП16 евролиге.

 

Losa vest za mene, zbog posla, nista ne mogu prodati kad je zima, bolje da otopli...ceo decembar sam odlican promet imao jer nije bilo hladno...

 

Шта се то зими не може продати?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne ne, ovaj grešiš silno

bolje je kad se zadržiš, em si imao adrenalin rush, em pomisliš "kako sam pametaaaan"

 

jutros:

uspavana još uzela da perem zube, oborim rumenilo i UHVATIM ga istog sekunda.

kad su refleksi u pitanju sama sebe ponekad iznenadim :D

 

doduše na ledu svako izgleda smešno ali btk.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Шта се то зими не може продати?

 

Gradjevinski materijal, ne gradi se zimi nista, kad je jako hladno...

Mada, dobro dodje i malo odmora, ali par dana mi je sasvim dovoljno...Inace, zimu lako podnosim, jedino ovaj led, on smara...

Edited by Feniks .

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...