Jump to content

Најбољи (најсмешнији, најглупљи) постови свих времена


Axeanosilas

Recommended Posts

да се разумемо. не носим ја хеланке кад идем у продавницу, или нешто тако. само кад су концерти, и кад имам свирку. и то је то. па и Брус Дикинсон је носио хеланке, па му никад нико није кењао.

 

jebi ga,nije registrovan na ovom forumu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

:bigblue::bigblue::bigblue::bigblue::bigblue::bigblue:

Npr. meni je Ad Majorem Sathanas Gloriam odlichan album iako je prilichno loshe prihvacen od strane fanova i uopste BM fanova.

 

 

To je zato što si ti mod, ti vidiš neke stvari koje mi ne možemo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Али ПАО и Галата у истој групи... Не да ће бити лешева, него не смем ни да замислим на шта ће да личе те две утакмице...

 

 

Jos da su tu upali neki Kiprani.Mada nisam siguran da je takva grupa dozvoljena Zenevskom konvencijom.

:) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

С обзиром да многи не обилазе рендом, да се не заборави:

 

 

Pozdravljava princ i ima nešto da kaže u vezi slikanja na groblju.

Zamolio me je da umesto njega ovo napišem sledeće:

 

 

Evo i dokaza da ne bude da izmišljam.

zwjlw0.jpg

 

 

mymatedave-goat.jpg

Edited by Вуду ПопаЯa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nastavak sa randoma. :)

 

 

prisralo mu se od princovanja.

 

 

Princuje mu se od sranja.

 

Prince grobojebač.

 

Hah, jebo je groba. Znao sam! Sad je sigurno sa ejprilom :sad:

 

Kao teatralno napušta forum, a šalje poruke na forum preko botova i fejk nikova.

 

grob princojebach.

Edited by Night's Blood

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da ne bude zabune, naglasicu da ovo smatram jednim od najboljih i najpametnijih postova.

 

Лако је теби да се курабецаш са сигурне удаљености, пар километара од центра. Мени је жао ове несрећне Брунхилде. Колико глуп требаш бити да одеш на локално гробље у селу у коме живиш, сликаш се са ишчупаним крстовима по гробовима и то постујеш на место где неколико стотина, можда и хиљада људи, може видети, а НИШТА не урадиш да сакријеш имена и презимена на надгробним плочама. Сад, кад неко у селу то сазна и види, а тако обично бива (након случаја "Стапари", сваки ће таблоид радо објавити причу), па кад са вилама прикуца на врата и изломи несрећницу тако да може да стане у кутију од омањег ТВ-а, не верујем да ће ти бити до курабецања и шиљења курца, а нарочито ћеш зажалити кад и теби неки разјарени сељак закуца на врата, да не помињем да је посета службе коју помињеш такође извесна у тој ситуацији. Кад већ помену морал и слично, постоје неке норме културног понашања, елементи кућног васпитања, неке ствари које једна паметна, релативно образована, васпитана и нормална особа неће радити, ако не због околине, а оно због себе и неизбежних преиспитивања себе и својих чињења и нечињења. Устаје се трудницама у превозу, не шутираш животиње, не исмеваш физичке и интелектуалне инвалиде, поштујеш мртве и њихова "Вечна коначишта":), држиш руку на устима кад кашљеш, покупиш говно иза свог кера и сличне зајебанције. Знам ја да ови поступци одређеном делу људи који ће ово читати можда звуче смешно, али то је само зато што су ти којима је ово смешно дебили. Сад се сетих неке приче коју си испричао, о неким навијачима који су после неке текме газили неки свеже избетониран део испред твоје зграде, па твој ћале реаговао, а ови гађали прозор камењем. Бејаше ту разних епитета, с правом, али ја не видим разлику између тог постпупка и овог вашег. Ти можда видиш. А пропо недојебаности, паћеништва, "гикизама" и сличних прозивки, дужан сам обавестити те да је једна од суштинских особина зреле, комплетне личности, нормалног друштвеног живота (а то ме некако дођу антоним свега овога с почетка реченице)управо то да увиђа своје грешке и да му није тешко признати их. "Јео сам говна, био сам млад". Свако упирање да се оправда неки идиотски поступак је управо доказ присуства оних горе особина (са почетка претходне реченице). Кад се већ расписах, нећу пропустити да поменем и лични осврт, да ја видим да ми се неко мајмунисао по очевом (или некога из претходне генерације) гробу, јебао би му и оца и мајку, на крајње суров начин. Још да напоменем да нема потребе да ми се било шта одговара, ову тему ретко читам, случајно налетех на ову дискусију, као што сам случајно налетео и на фотке које су предмет приче.

 

А ти, Вуду, престани да изиграваш уцвељену сеоску снашу и постуј те фотке. То да ли ти јебеш или си дебео(или било шта друго) се тиче само тебе. Кад би се почело озбиљније "профилисати" по форуму, ти сигурно не би био међу најгорима. Напротив.

 

Свако добро свима.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

aj bre duvaj ga kretenčino - nemam ja šta da dokazujem - nego vidim da je ispao veliki zbun oko svega pa čisto da objasnim jer se ovaj dogadjaj nastavlja. Šta bre ti mamlaze misliš da meni treba neka slava??? Bože .... Pa mnoge ljude zabole jer su mnogi muzičari i mogu da imaju koristi velike od ovakve akcije - samo hoću da pomognem kratkovidi mentolu - ništa nisi skapirao - ko konj s' amovima ybt - bi jedan čovek u pravu - ovde gomila ljubomornih freakova - aj se ti malo rastegni i iscimaj i učini neku lepu stvar i manje seri

 

Napalio sam se skroz.Kako jebozovan rećnik.uh!

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahahahahaha, koji kralj je Tešan!

 

Trne razbija:

kezmanu je najveca zelja bila da u nacionalnom dresu na velikim takmicenjima ubije nekog od protvnickih igraca...jako je voleo da uklize sa obe noge sa ledja igracu...i uvek se cudio kada dobije crveni...

 

 

Kako?ja sam samo zeleo da ga ubijem,zasto crveni...zamisite,on krene u napad,a ja se zaletim ko manijak da ga pregazim i sudija,koji inace ne voli srbe,mi da crveni...starsno koliko nas ne vole u svetu...

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

aaaaauuuooaaarghh! Dobar album pravo, nisam ni sumljao da ce biti sunceti zarko... svaka pjesma valja pobogu ste braco, svaka ti dala Mustainea ti mog'o... od'o napravit sengvic i slusati vazdan.

 

]v[ E G A D E T ]-[

Edited by Slavski Koljac

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pusi ga HEFESTE!!!

 

 

Puši ga HEFESTE

 

 

Duvaj ga HEFESTE

 

 

JA SAM PETAR VRANJEŠIĆ! PUŠITE MI!!!!

 

 

A da!!! Duvajte mi moju mocnu karu!!!

 

 

Šta se ti sad šlepaš uz Razbijača? :)

 

 

Slepam ti ga u gojaznu bulju!!!

 

 

Puši ga, HEFESTE.

 

 

Baal Beheritu,lizneš mi prdež!

 

 

Obrstite mi cmarne dlacice prljavi neljudski nakote!!!!

 

160px-Anus_m.jpg

 

 

:) :) :)

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

treba jebati mamu ovim Francuzima, kao smeta im zvizdanje himni, pederi jedni kolonisticki...

Dace Bog da ih dobijemo i mi i Rumuni

 

 

a u reprezentaciji sve cistokrvni francuzi...treba da im puste jedno 15 africkih himni kako bi ih sve namirili...

 

 

Јел си нормалан, ко ће толико да жвизди? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma skidaj

sve-jusernejm,pasvrd,sliku

tako je najbojle,

Sve se zale nesto

smetaju im postovi

te su neozbiljni-zajebavanje

te nesto...

Nemam sta da pisem ozbiljno

niti da citam vase postove

kurac,picku materinu

skupo,klosar do bola.

STVARNO ME NE ZANIMA-Brisi!!!!!

 

Kralj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam pristalica zajebavanja Princa, ali ovo je odlicno :rockdevil:

 

Btw, šta će mi slike dobrih riba, kada upravo gledam razgolićene komšinice na terasi 3 metra od mog prozora, kako dižu noge na ogradu od terase. Gledam ih kroz zavesu, one mene ne vide, ali ja odlično vidim njih. I tako, već 4 godine ja njih gledam golišave i ništa ne preduzimam. :)

pa bar ih gadjaj sa necim..

Gađam ih Grave Digger-om i Primal Fear-om kad omaknem do daske.

ti si za njih potencijalni prajml fir, ružan kao grejv diger.

 

 

 

poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...