Jump to content

Најбољи (најсмешнији, најглупљи) постови свих времена


Axeanosilas

Recommended Posts

Blind Guardian tema :haha:

 

Ала сте се распрдели ако у стара добра времена. Управо скидам чекам поштара да ми донесе оргинал цд.

 

Као фан старог Блајнд Гардијана, узећу и овај да одслушам. Јавићу се кад преслушам.

 

sat vremena kasnije

 

Албум је говно.

 

U Batai, postar ne zvoni dva puta

Share this post


Link to post
Share on other sites

matoro, ali oplakah sad

 

Blaze Bayley je 20. marta u Zagrebu, 22. u Sofiji, svratite čoveka majku mu. :P On bar ne traži mnogo, sećam se da je kod Hrvata spavao na gajbama fanova. :pivopije:

 

Bilo je reci da ce doci ali su za taj datum bugari dali bolju ponudu.

 

убацили су и кајгану уз преноћиште?

Share this post


Link to post
Share on other sites

bese to najbolja tema na forumu..

 

ma jebite se patetici balvai bre.

 

ovaj bend je sranje i svi vi sto serete po njemu ste isto tolko sranje jer gubite energiju za preseravanje.

 

vidim ja da tu ima nekih muzicara itd.

 

Azal: ajde idi i ucuti svoje americko dupe hipstersko. Bolje da ne seres da ti neko pichku ne odere na ulici slucajno. Govno jedno duplo izdajnicko.

ÆSTROPHOBOS: nemam pojma dal si svestan da je govno u tvom potpisu mrtvo vec oko 10 godina... to sto ga ti prstom mrdas ne znaci da je ono zivo, jebo ti ker kevu.

KinSlayer: ima ribu za avatara... mislim koja pichketina se tako skriva.

Vic Rattlehead: ti ces da pricas o tome ko je teski smarac uzivo.. molim te keru, pa ti smaraz za medalju.

oʞɾoƃ: seljo, idi jebi neso, i nemoj sad da kenjas kako imas ribu, jer znam da nemas.

 

e seljani moji, znamo se svi, nemoj da mi glumite tu neka muda kad ih nemate lice-u-lice.

 

klasika, pichke uvek imaju muda na netu.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Klikneš na strelicu pored imena u citatu i odvede te na temu.

 

I obrišeš "s" iz "https" kada kačiš YouTube linkove.

 

Kada ti se učini da PM nije poslat, prvo osveži stranicu da proveriš, jer softver zeza.

 

Slova sa kvačicama smetaju naslovima i statusima, ostaće ti prazno.

 

Sabati iznad svega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Ja se tačno sjećam vakcinacije u prvom osnovne ,sve nas doveli u neku prostoriju u prizemlju ( nisam posle tu kročio godinama) postrojili nas ,vlada opšta prpa ,i pita doktorka "Ko će prvi? Ima li dobrovoljca?" .Ja prvi, bez reči sednem na stolicu i podvrnem rukav ,primim vakcinu sa nekim Varg-Vikernes-čuje-presudu osmehom na licu (mada su se i meni malko tresle gaće ,ali morao sam da sačuvam imidž jakog momka). Sva ostala deca u sebi šaptala " Kakav Hefest od dečka! Pa ovo i nije tolko strašno?"

Posle smo svi oboleli od autizma.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Predlozi i ideje o forumu

отворити тему 30+ да можемо да размењујемо снимке сломљених кукова и резултате лабораторијске анализе столице и урина

Share this post


Link to post
Share on other sites

nofap, dan 12.

 

Ne znam dal je meni upućen post, al ako jeste- nismo se mi razumeli. Nisam ja ništa podrazumevao,a nisam čak ni pominjao "uvek spremnu ženu" to si sam ubacio, jer ti tako odgovora.

 

Ne vidim kakve veze ima sex sa noFap?

 

Ili je (vama) drkadžijama potreban svaki jadni izgovor da bi nekom spočitavali kako ste samo vi u pravu. Ok ako ti tako radiš u redu, ja ću da radim ovako, pa svakom svoje.

 

Nemam više šta da dodam.

 

Nešto si mi napet.

Share this post


Link to post
Share on other sites

to što progeri pokušavaju sa 16/32 i ostalim palamuđenjima, gdin Kilmister objasni sa tri prosta, ali efikasna rifa, tekstom o rokenrolu, sisatim kurvama i koksu

Ne umeš lepo ni random nekonvencionalni takt da napišeš

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...