Jump to content

Најбољи (најсмешнији, најглупљи) постови свих времена


Axeanosilas

Recommended Posts

Ti skembici, dzigerice, papci i kopita su hrana za kerove.

I ker zna sta je dobro

Jel njusis govno? Kerovi znaju da je to dobro.

Pa kad bi imalo dobar ukus i miris, vrv bih ga njusio, al nema, tako da jbg. A tebe niko ne tera da komentarises hranu koju mnogi jedu i uzivaju u njoj, i da kazes da je za kerove. Za mene je to jedan od specijaliteta, pored restovanog mozga, dzigerice i ostalo. Ne mora da bude zdravo i za teretanu da bi bilo za ljude.

Ni tebe niko ne tera da komentarises da je to fino. Meni su dzigerice i skembici hrana za kerove.

 

 

Ne idem u teretanu, ne koristim praskove, jedem slaninu, kulen, meso i slicno, ali pomije poput skembica, pihtija, restovanih dzigerica i paprikasa od papaka i kopita ne jedem, pre cu obradovati kera.

Generalno ne kapiram I'm too good for this food stav.

 

Predpostavljam da je ljudima gadno po konzistenciji ili zbog mirisa. Ali jeste ukusno, jbg.

 

Btw i ja stvarno ne volim kad se baca hrana.

Pa ne bacas, das keru.

 

 

 

:haha: :haha: :haha:

  • Upvote 4
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne volim ovde da vezujem postove, al' ovo je na statusima, zagubiće se, umro sam:

 

 

24 mar

HeLLsarma

Oberucke dočekujem svoj kraj, bio to pakao ili raj... Zbog izdajnika bednih i jadnih postadosmo zemlja unistenih i gladnih... Samo smo sebi uskocili u usta, ostace nam zemlja pusta... Nek nam oproste nasi hrabri preci, za ovo zlo sto vlada ne pomazu ni meci...

 

 

 

24 mar PajatheTrut

pusi kurac glasao si za tomu

  • Upvote 20

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja se generalno bas nesto ne smejem i zato nemam izrazene nazolabijalne nabore.

takodje kad razgovaram s ljudima zadrzavam maksimalno blaziran, snobovski nezainteresovan "trep trep" izraz lica, a usta otvaram kao milorad dodik.

zato izgledam vrlo mladoliko!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Admin razbija ovih dana. :haha:

 

sta ces, zivot na NBGD

ne u ratnoj zoni

 

ako sumLJas u moju muskost

izadji mi na crtu

Може.

Дај ми админ титулу па да те банујем.

:haha:

Toeto

Samo postojite u forumskom realmu

Ja reko sad ces da bacis neki streljana izazov ili takvo sta

Cke

 

 

Pa nastavlja:

 

Колико рече за бенч?

:obrv:

Koliko mozes ti, plus moj macak odozgo

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

ček, vi ste glasali za Radulovića, a hoćete subvencionisanje? :D

 

kako domaći trenseri prave turneje po Brazilu i Aziji bez ikakvog subvencionisanja?

koliko si ti tupav covek :D

 

preve turneje zato sto mogu da kupe lowcost kartu i ponesu laptop i da pustaju glupu muziku gde hoce

 

Super :haha:

  • Upvote 14

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

^Ti bi trebalo da znaš da je u Rečniku Matice Srpske navedeno i 'protestvovati', iako manje pravilno. :bigblue:

 

Ima casovi bilijara. Nema veze, onako pitam, reko mozda nisam videla.

Otvori posebnu za snuker ;)

Posebnu za karambol.

 

;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ne znam šta je Mixa stand, jebiga.

 

 

nego:

 

Mali uvod:

 

"To see a world in a grain of sand,

And a heaven in a wild flower,

Hold infinity in the palm of your hand,

And eternity in an hour."

 

William Blacke.

 

Tema:

Kada se gradila naucna doktrina danasnjice, gradila se na stabilnom svetu, gde se smatralo da je sve predvidivo.

Medjutim kada je na scenu dosla kvantna mehanika doslo se do nepredvidivosti, gde zakoni tadasnje ( a i sadasnje naucne doktrine padaju u vodu )

Mislim da je u tom periodu nauka zaboravila svoj smisao - Ispitivanje. Krenula je da prihvata dogme i utvrdjene doktrine.

Cinjenica je da ljudima vise prija stabilnost i znanje od preispitivanja stabilnosti i znanja. Ne volimo da se osecamo nesigurno.

 

Josh u to vreme stovrile su se opasne ideje za nauku. Koje su bile na granici nauke i mistike. Neki od najbrilijatnijih umova koji su pokrenuli neka pitanja, koja ni dan danas nisu odgovorili. Pitanja koja su velike umove odvela u ludila i mentalne poremecaje.

 

Za pocetak Georg Cantor. Covek koji je zapoceo svoju naucnu revoluciju pitanjem " KOliko je velika beskonachnost.

Covek je izveo celu "Apstraktnu matematiku" i dosao do zakljucka da postoji vise beskonachnosti.

Da vam docaram otprilike kako je krenulo njegovo putovanje asptraktne matematike.

 

Ako nacrtamo jedan krug. Tu mozemo da povucemo beskonacan broj precnika. U jednom krugu. Odgovor je beskonachno?

I beskonachno je beskonachno kakve to veze ima sa bilo cime?

Ako iznad tog kruga nacrtamo josh veci krug, i produzimo svaki od tih beskonachnih precnika.

( sa tim se prvim sukobio galileo kantor je nastavio)

 

Dobijemo beskonachni broj precnika koji ima praznine izmedju sebe, jer se ta beskonachnost "siri"

Matematika beskonachnosti.

I zavrsio sa hipotezom kontinuiteta koja ga je i sahranila posle par nervnih slomova i dovodjenja do ludila.

 

Ludvig Bolcman. Jedan od najismevanijih fizicara. Covek koji je pretpostavio da je atom nestabilan, i nestalan posmatrajuci vatru.

Nazalost obesio se. Da je samo sacekao ajstajna. Shvatio je nepredvidivost naucnih zakona. Drugim recima samo stvari koje nam deluju "logichno" da mogu da se predvide - zapravo ne mogu.

Cinjenica da zakoni koje prihvatamo zdravo za gotovo nisu tachni. Slabo ko zna da recimo zakon i formula za izracunavanje gravitacije nije tachna. Cak ni na telu bliskom kao sto je mesec.

Zapravo umesto onog u gravitaciji sto je = treba da stoji Priblizhno jednako. Tu dolazi ajstajnov model univerzuma koji opisuje da su PRostor i vreme jedno isto. Samim tim vreme u svemiru sporije protice.

Ono sto mi prihvatamo kao apsolut, vreme, jedan sat, nesto sto nam je REALNOST. Uopste nije realno.

 

Drugim recima Sigurnost ne postoji. Ono sto se ne svidja nauci, nauka voli sigurnost. Od tad pa do sada.

Ali cinjenica je da ni nase racunice za gravitaciju ne rade lepo ni na mesecu. Mesecheva kretnja ako racunamo gravitacionom teorijom koju su nas ucili u skoli, dobijemo mesec koji kasni 10 metra za mesecom koji bi se stvarno krece.I na kraju se obesio.

 

Prosto receno, postoji gomila stvari koje su na granici spiritualnosti, mistike i nauke. Naucnih stvari, teorija, paradoksalnih koje ne mozemo da odbranimo niti da oborimo. Na kojima se zasniva svaka nasa ideja.

 

0 + 1 = 2. Verovali ili ne.

Ideja Ad Nihilo.

 

Bice nastavka ako bude zainteresovanih. :)

 

jedan od odgovora:

 

Stvarno bre Mladjo shta si ti imao iz fizike u srednjoj?

 

:haha: :haha:

Edited by Zen
ne znas sta je Mixa pitaj Gojka L'Oreal of Metal
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Биће занимљиво ако ове године KoRn, Deftones и Limp Bizkit издају албуме.. Има да обришу патос са овим металцима који свирају брзе солаже.

 

Ae Deftons ali... :haha: :haha: :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Шта ти је ово?? Ништа се живо не види.

Pusti ton

 

 

:haha:

 

Kad sam već tu, dispoštujem i Džoniza, pokido brt, grota da zatrpaju na randomu

 

Btw danas sam dobila najjaci zagrljaj od deteta ikada... jbte deca su najbolji pacijenti :D

all we need is just a little patients...

  • Upvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iz zlatnih dana foruma kad su se privatne poruke pocinjale sa "slava" i kad nije bilo tako lako postovati na Avantguarde forumu

 

Moj skriveni favorit i naravno jedan od omiljenih bendova.From Mars To Sirius jedan od boljih metal albuma koje sam slusao

tvoj skriveni favorit

 

 

Gojiru сам скоро сконтала,

и много, али мноооогоо ми се свиђа "To Sirius" wub.gif

samo jos internet da skontas i gde treba ostavljati banalne komentare a gde ne.

  • Upvote 9
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Скини ово:

http://www.mediafire.../SF Telekom.rar

 

Кад распакујеш, добићеш фајл СФ Телеком.

Кликнеш на то, па Креирај листу.

 

На десктопу треба да ти се појави иконица Telekom_by_losmij.

Отвараш преко влц плејера.

 

jaooo sad imam i sve arene :))))))))

hvala puno <3 nista bez jum grobarske brace

 

e, sad mi pise nesto vas VLC ne moze da otvori MRL i nemam sliku :o

 

Nista, nek odgovore gorbarska braca...

 

:haha: :haha: :haha:

  • Upvote 10

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...