Jump to content

Најбољи (најсмешнији, најглупљи) постови свих времена


Axeanosilas

Recommended Posts

Otac Nedja je uradio podno grejanje u Crkvi koju sad Otac Mirko zeli da srusi,Ocu Nedji nikad nije falilo vina da prelije Krst kad ide u Litiju za razliku od Oca Mirka,Otac Nedja je vozio trulu ladu nivu od 20 godina i motorkom je sekao badnjak da se lozi kod Crkve

 

Game of Thrones, SPC verzija :haha:

 

Попови попили освештано вино јутрос у Шопићу,ништа не преоста за вернике.

 

ahahahah izginuću

Share this post


Link to post
Share on other sites

od silvane do nirvane.

 

najgora recenica ikad.

Nije najgora je

 

nema zurke bez narodnjaka

 

A meni licno

 

jesi upisao medicinu zbog Cannibal Corpse?

ili

Sto ne budes ginekolog da gledas picke non stop?

postao akusher zbog Aborted

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedna anegdota s posla, hteo sam na Random ali valjda je primerenije ovde... cisto da se vidi kako je zivopisan posao u hitnoj :haha:

 

Na pocetku nocne smene dolazi ciga XY (mora bez imena) da moli za kucnu posetu cerki, covek bukvalno zivi na 50 metara od bolnice ali navodno ona ne moze da dodje. Spakujemo se mi u sanitet i odemo a on ide za nama peske, stizemo pre njega naravno. Dolazimo do kuce koja je zakljucana i ja primetim u dvoristu prolaz i kucicu iza, aj reko mozda je tamo. Dolazim do vrata i otvaram bez kucanja (jer je prijavljeno da je pacijent mnogo loze pa zurim) a unutra neka ciganka pusi kurac ciganinu, kad me je videla samo je skocila i pobegla a ciga zaklonio rukom alat i viknuo AJDE, AJDE (ne znam zove li da nastavim rabotu ili da se pridruzim), ja pitam gde je pacijentkinja i ispostavi se da sam omasio kucu :haha:

 

Epilog veceri: ko god je zakucao na vrata svi smo vikali AJDE AJDE

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vodovod otvara temu za event

 

http://www.yumetal.net/forum/topic/62129-20150628-imago-cuk-beograd-kino-pleme-live-soundtrack-noiziac-ao-crno-dete-old-soviet-dogs/#entry2838683

 

 

 

"Yoji Kuri je crnohumorni, nezavisni i minimalni animator čiji su filmovi usmereni na poremećeni ugao gledanja na ljubav i seks. Jedan deo filma "Kupatilo" pokazuje skultpture zadnjica i nogu, a drugi petogodišnjeg dečaka koji uživa u vremenu provedenom u njemu.

 

Ceo tekst je prebolestan i pun highlightova ali ovo je vrh vrhova!

  • Upvote 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poceti me na matursku ekskurziu, prvo vece Platamon i pacovi po 2 kile, kao zecevi...gricka komodu kao dae salata...i taman ga nekako namolis da izadze u hodnik, ulazi drugarica, uplasi se cuda koe krece ka njoi, zatvori vrata i on se vrati na staro mesto ...pa jovo-nanovo, celu noc se viali sa njim...sutradan sam se vukao kao zombi, nenaspavan, kad nisam upao u onu provaliu na Meteorima

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja nisam išao na deset godina male mature, bio derbi iste večeri

jedva sam stigao na te dve strane, nije se moglo i na treću

dve strane? šta, prvo poluvreme si navijao za Zvezdu, drugo za Partizan?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Zamisli da ti je poso da peglaš guzice u fotošopu po ceo dan

brate ja zamisljam da imam poso

 

ja sam jedno vereme živeo s dvojicom koji su leti išli bez gaća. ko u inat i jedan i drugi su imali palije od pola metra. gde god se okreneš landraju. nabiše mi komplekse for lajf.

smej se ti.

još uvek se ponekad budim okupan znojem kao sapleo sam se o nečiji kurac i pao niz stepenice...

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislim da se metal kao žanr već odavno razmahnuo do suviše dalekih granica i previše se razgranao da sad neki bend može da postigne status tih giganata iz '80-ih

 

Metallicu recimo vole svi, od korovaca preko poweraša i progera do black/death ekipe - svi su odrasli na njima, ali teško ćeš danas naći nekoga ko će toliki uticaj imati na toliki dijapazon podžanrova u budućnosti

 

Ghost, realno.

 

:haha: :haha: :haha: :haha: :haha:

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Zar ces da dopustis da mali Mustafa, koji je usao u voz i ostavio oca, majku, cetiri sestre, 9 striceva i babu, luta sam ukicama grada?

 

Izgradicemo mi i one prihvatne centre, a postacemo i lideri na balkanu po proizvodnji terorista. Ima sve da trpaju ovde.

 

treba im preko razglasa pustati tvoj humor,pobeci ce nazad u Siriju

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Već par dana obilazim temu jer ću da vežem 10 uzastopnih postova na njoj, ali moram xD

 

Iron Maideeen > Judas Priiiest > Seventh son of the seventh son > Number of the Beeeast

 

 

 

Slusam to od 6. godine zivota, znam sta pricam. Tad je samo bio sranje. A ovo sto danas radi ne moze da se nazove pevanjem. Kao da je mongoloid.

Koliko sad imaš, 7?

 

Čak i za prosječnog hiperventilirajućeg Maiden fana, jezivo je kolika si neznalica. Osim ako stvarno nemaš 7 godina.

Edited by Demon Seed
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sad obrnuh Brave New World pa samo da ga hailujem, i posle 15 godina album zvuci apsolutno besprekorno. Nema slabe sekunde, u sam top Mejden diskografije.

Secam se kad je izasao da ga bukvalno nisam vadio iz plejera i samo taj album slusao preko mesec dana, bez prestanka Brave New World.

Ista stvar. :da:

Brave New World.

 

 

:haha: :haha: :haha:

  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja bih radije da vidim nevenu madžarević kako joj je neprijatno. :wub:

http://www.xvideos.c...ocks_in_her_ass

 

evo ti jedna što podseća na nju pa je gledaj kako joj je prijatno :wub:

stvarno podseća, ali ovoj ne bi bilo neprijatno ni da opiči trojku sa tešom i beogradskim stafordom.

Imas jos voditeljki?

Koja ti treba?

daj neku aleksandru gudelj, ninu lečić ili marijanu mićić za siromašne.

Daj Radu hroniku al da je rasture crncuge jebo joj mater..

 

:haha: :haha: :haha:

 

Doživotni plusevi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Secam se jednom kad smo blejali na stepenistu preko puta gun-a

 

posle neke svirke

 

bila masa naroda

 

Igor iz AF kaze sad ce meda da nas vozi kuci

 

Meda se popenje na vrh stepenista sedne,legne pa se skrotrlja niz stepenice

 

stomacina ispala trlja po zemlji....

 

:haha:

  • Upvote 4
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...