Jump to content

Најбољи (најсмешнији, најглупљи) постови свих времена


Axeanosilas

Recommended Posts

odemo ja i devojka na veceru ja narucim porciju lazanja ona picu

 

ja pojedem lazanje i pojedem pola pice

 

odem narucim 3 palacinke krem plazma pojedem i to

 

popijem veliku flasu cole zero, pozli mi naravno

 

malo pre zaboravim da vratim kvaku posto imam samo sa jedne strane i menjam po potrebi polozaj i zatvorim nas u sobi

 

brat mi se ne javi a zovem ga 15 puta na mob i lupam mu na zid da nam otvori

 

obucem jaknu i kroz prozor izadjem na krov kotlarnice skotrljam se dole padnem srecom trava je mekana i ublazi mi pad

 

udjem u kucu Like a boss i otvorim vrata

 

a sta vi radite u 3 i 20 nocu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Procitao sam...Robinson Krusoa i Drakulu.

 

Jebala te tema...ajde otvori jednu koja ce se zvati spomenar,pa da upisujemo omiljene glumce i omiljenu boju.Pickice.

 

I naravno,moji omiljeni citati:

 

"Играмо очајно, једина нада у дербију нам је комплекс који гробље има."

 

Radomir Bogdanovic Kuruz

 

 

'Наш како, некима од нас је много битнија Звезда од квлтних бендова."

 

Radomir Bogdanovic Kuruz

 

 

"кад ћеш више да сконташ да не навијам за Партизан и да волим кад Звезда побеђује,"

 

Radomir Bogdanovic Kuruz

 

 

"Победе Партизана желим само у ЕЛ и против хрватских клубова, у осталим такмичењима не."

 

Radomir Bogdanovic Kuruz

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Expanzija na svemir ce krenuti kada privatne kompanije krenu da vade rude i minerale, gasove i ostalo iz asteroida i meseca ... Do tada, jednostavno niko nema interes. Ali cim se jedna kompanija velika probije na to trziste, izvede takav poduhvat, sve ostale ce za njima jer ce totalno puci ukoliko to ne urade, a cim se ekonomija prosiri na svemir, automatski dolaze i kolonizacije za njima, optimizacija rudarenja i ostalo. Tek tada cemo uspeti da se odmaknemo sa ove kamencuge

čovek priča o asteroidima i kopanju ruda, a onda Zemlju nazove kamenčugom.

 

 

+

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Kad smo vec ovde, da prenesem anegdotu sa Tare...

Ekipa se skupila da kolje svinjce ali krajnje kreativno ljudi se odlucili da je ubiju tako sto ce joj u usta nabiti cev od boce plina i tako je ugusili. Posle toga jedan domacin prisao brenerom da je osuri i svinja puna plina naravno implodirala, zene izlecu iz kuce a delovi svinje po celom dvoristu.

Kakav kurac Mejhem koncert.

  • Upvote 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Moram da stavim ovo ovde ako nije bilo, a ako jeste evo taman jos jednom

 

Nocas sam imao jedan lepi metalski san, covek nikada ne bi rekao da sam izdao metal.

 

Slavio sam rodjendan u svom stanu, i izmedju ostalih zvanica tu je bio i Eric Adams iz Manowara. Sve je lepo bilo, dok se Adams nije odrao kao dupe i poceo da pravi sranja. U jednom momentu je izvadio luk i strelu i krenuo da nas gadja. Samo je resetao na sve strane strelama. Tu mi popizdimo, i moj kum se prvi uzjebe i krene da se bije sa njim. Uletimo i mi svi ostali, i nekako na jedvite jade ga savladamo. I sta cemo sada sa njim, koprca se, lud je ko struja, nas 7-8 ga drzi. Ja reko bacicemo ga sa terase. I iznesemo ga na terasu, i bacimo preko ograde, ko mu jebe mater. I gledamo mi njega kako pada, kad odjednom u padu njemu izrastu krila i pocne da leti. Neverica na terasi. U jednom momentu, doleti on do terase, i krene da nas gadja laserima iz ociju. Mi poskakali nazad u stan, on roka kroz prozor, sve otislo u picku materinu, svako trazi zaklon. I nekako se mi dokopamo ulaznih vrata, pobegnemo u stepeniste i tu sam se probudio.

 

Other bands play, Manowar kill!

  • Upvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Untouchables није исто што и TALITM, ту је још и било занимљивих делова. Углавном, писали смо то и раније - најбољи албум KoRna је "Follow the Leader", све друго је подложно расправама и укусу. Мени је, рецимо, "Untitled" при врху. Неко је споменуо и Metallicu. Далеко је KoRn од Metallice, они су у једном тренутку постали врло озбиљан бенд (Load), нажалост касније су схватили да је 90% њихове публике састављено од 16-годишњих друштвених аутсајдера тако да су сада под старе дане Tribute самих себе од пре 30 година. Али добро, за те паре...

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Rune" su dobre, nešto nabolje u zadnjih 20 godina.

 

To je pravo osvježenje na sceni... Hoćemo još.

 

Masa vapi za još. :blek:

И мој измет је право освежење на сцени, да ли за њиме вапиш ?

ahahahhahaha
  • Upvote 3
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...

Zvuce ekstra Accept, nema sta.

Ja im samo zameram sto su tokom

karijere neopravdano (i nicim izazvano)

zapostavili krs sjajnih pesama, koje

bas nikada ne sviraju, a trebali bi.

 

 

jel to haiku?

 

:haha:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Milošević je bio državnik sa velikim D, za sve ove raspade posle njega.

Jedan Milošević nikada ne bi dozvolio da ga Informer hvali (na taj način), niti bi dozvolio da mu MMF diktira penzije. Ne bi se smanjivao fizički pred Angelom Merkel.

Uz sve njegove velike mane naravno (poput napuštanja Krajine).

Milošević je bio državnik sa velikim K, malo je poubijao novinare a što se tiče smanjivanja pred angelom, pušio je samo tako holbruku pa je na kraju ispušio a što je najgore sa njim i narod, druže on je prod'o krajinu sa karadžićem da zadovolji svoju guzicu i jebenog marka, mire i marije

 

pišanje po iluzijama

  • Upvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Da uradiš reklamu,morao bi se dobro istališ,u slućaju naših organizatora,morali bi da rasprodaju dobru kolekciju svojih cedeja i kazeta da plate pola minuta vrtenja iced earth na tv-u,pinku il prvoj recimo...sto znaći,ondak bi i cena karte morala biti veća,jerbo složimo se,milan rakić nije raka marić,pa da zapali tompus i da ga boli kurac...e,sad kako bi erektivno skoćila cena karte,bijo bi još manji broj nih koji bi kupili kartu,a i bez reklame, 200 ljudi da bude kanap.

 

Ono 2010 beše,kolko je bilo u skcu,ne više od 400 duša...da igraš pogo i da nikog nekaćiš.

 

Doris Bizetić ima koncert sutra,to će dosta ljudi da odnese,a cena karte 400 dinara,djaba (daćo volim te).a ovde 2300,mnogo...jos da trosim benzin do bg-a,kupim kartu i slušam culliranje o apokalipsama.mnogo gari.

 

 

:haha:

 

evo vazne teme ( :mrgreen: ) i za kreljeve!

ovde sve o njima i tako to,znate i sami!

 

HAIL AND KILL!!!

Komercijala,komercijala gledao sm ih na vivi i na mtv-u

 

 

case closed... xD

 

U'vatio Manowar svojih 5 minuta slave na televizijama muzičkim, da bi došo true metalac da kaže da je komercijala. :blek:

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malo o Russell Allenu i Adrenaline Mob

 

Al' stvarno ne kapiram u kom je fazonu sa AM, nidje veze i logike

 

 

mislim da je to onaj klasican fazon, likovi od 45 godina tripuju sta mladi zele. ono, zeli cale da bleji sa tvojim ortacima i krene neke zastareli slang da baca pa te blamira :haha:

 

:haha:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...