Jump to content

Најбољи (најсмешнији, најглупљи) постови свих времена


Axeanosilas

Recommended Posts

Zadovoljavam taj kriterijum. Ja perem guzicu posle svakog sranja. Toalet papir mi je samo prolazna etapa, njime se prvo obrišem, pa se onda perem.

 

 

Jel ti stolica retka ili tvrda? :lol::lol::lol:

 

 

Sasvim svejedno. Većina ljudi koje znam radi isto što i ja, ne znam šta je čudno. Guzicu je NEMOGUĆE potpuno očistiti toalet papirom, čak ni mokrim. Mora da se upotrebi tekuća voda i sapun.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

dlake ispod miske treba brijati kao prvo zbog estetike a kao drugo iz higijenskih razloga. takodje mislim da mushkarci trebaju da brijaju stidne dlake.ja to radim redovno i ako sam nevin jer je brijanje stidnih dlaka pravi put

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad imaš seksualni odnos sa Desankom Šakić, da li sebe posmatraš kao đubre? Da li je posle gledaš i govoriš joj ''Kurvo!'' Ili možda osećate nešto jedno prema drugom, pa je vaša ljubav romantična?

 

 

ma ne posle toga sedim i placem dva sata zato sto moja desna ruka ne nosi vijetnamku,stare starke,iq 70,nema tone crnog na licu,sto kila,hamerfall majcu i zato sto nije princova bivsha

 

:rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

xaxaxaxa pesaka! secam se jednom (mislim da je 2006) kad smo ja i neka ekipa otisli da pijemo u NS i oko 3 ujutro meni padne na pamet da odemo na palic da se otreznimo,i mi tako i ucinimo ,s tim sto smo se ispalili jer sam zaboravio da palic nije isto sto i Subotica,pa smo morali da idemo 13km u jednom i 13 u drugom pravcu,

onako dehidrirani i mamurni bez klope i para,i cim smo stigli do palica ja sam se brze bolje zaleteo i skocio u jezero - i to deo koji je dubok oko 1m i nalazi se pored cevi za odvod fekalija aaargggghhh!

i posle tako usrani nazad do subotice pa za bg-prva liga!:D

!!metalci idu peske!!

 

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa ovako ovo je moje misljenje.kao prvo ja sam veliki protivnik kratkih veza na jednu noc.kod devojke je jednako bitna i lepota i ono iznutra.od fizickog dela devojke najbitnije su oci.oci su ogledalo dushe i one cine dobar deo lepote devojke.moze ona da ima i male grudi ali ako ima lepe oci onda ce mi biti neodoljiva.posle ociju sve ostalo je bitno.mrzim ultra kratku kosu kod devojaka i mislim da sto je duza zenska kosa to je bolja.gradja je takodje bitna jer punije devojke su odvratne.bitno je jako da bude lepo gradjena ali nije lepo ako recimo ima velike sise jer to narusava sklad.sto se tice gradje tela sklad je najbitniji.bitna mi je i nacija devojke jer nikada nebih mogao da budem sa devojkom koja je druge rase ili koja ima previse tamnu boju koze.takodje mislim da su solarijumi i trajna sminka odvratna stvar.sminku generalno jako mrzim i mislim da je svaka devojka najlepsa bez sminke onako prirodna.cenim ako neka devojka ne nosi sminku uopste.sto se tice oblacenja sve je uredu samo da nije kurvinsko oblacenje ili da ne nosi vijetnamku.takodje mislim da su plave oci nesto najlepse sto postoji i posle njih zelene i crne oci,sto naravno neznaci da braon oci ne umeju da budu lepe.mrzim jako farbe za kosu ali nisu fabre za kosu toliko strasne da mi smetaju.moje licno misljenje je da je kovrdjava kosa kod zena grozna stvar.najvise volim prirodno plavu boju kose a posle nje ridju a sto neznaci da crnke nemogu da budu lepe pod uslovom da izgledaju dovoljno arijevski.to je sto se tice hardwarea a sada na ono bitnije.najbitnija stvar kod devojke je DUSHA.bitno je da devojka im dobru dushu i da u njenoj dushi mozete da prepoznate drugi deo sebe.prava devojka je u isto vreme vrlo razlicita i vrlo slicna vama.prava devojka bi trebao da bude onaj deo koji vasoj dushi nedostaje.cenim jako zenstvenost koje je danas sve manje.danasnje zene postaju polako mushkarci po ponasanju.dalje jako je bitna inteligencija jer nema poente imati devojku sa kojom nije moguce voditi pametan razgovor.inteligencija joj je potrebna da bi mogla da shvati sushtinu bica one druge osobe.takodje mislim da ona treba da zahteva postovanje i da zahteva da bude tretirana kako zasluzuje.bitno je da je devojka emocionalna i da je sposobna da voli.takodje meni licno je bitno da ne pusi jer duvanski dim nemogu da podnesem,bitno mi je jako da se ne drogira.a sto se tice alkohola pa ja mislim da je najbolje kada devojka ne pije uopste nimalo ali ajde moze da se otrpi ako popije po casu jednom dva puta godisnje mada bolje je kada uopste ne pije.takodje je jako lepo ako devojka ne pije kafu.i naravno meni licno je jako bitno da bude nevina i da ne zeli da izgubi tu nevinost tako lako.i usput mene jako privlace melanholicne devojke zato sto je to suprotno od mene koji sam stalno srecan.i jako je lepo ako devojka ima umetnicke sklonosti narocito ako pise poeziju
Edited by Axeanosilas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mrzim momke koji vole devojke u teksas farmerkama, satrkama, prosecne gradje, prosecne visine...Ne zamerite ako nekog vredjam, taj tip devojaka mi je odbojan.

:) U stilu - "Šta se koji kurac onda ja trudim toliko?!" :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo vas gledam.Ovu temu sam isćitao od poćetka do kraja, i skoćanila su mi jaja od vašig prosera,leba mi.Jedini ćovek koji je ovde u ekstazi ćini mi se je Prince of Drakness.ćovek je prosto opijen salvama kritike i hvale,koje mu se ovde upućuju,on,koliko vidim,kako koji post nikne,on svršava od sladostrati.došlo je konaćno i njeovig pet minuta.Norman Bates,pedikir manikir,pilates.ma id u kurac.Ćemu ova tema?kakve veze imam ja ili ova dvojica su kultom i tom glupom reći.bolje da ste napravili glasanje ko veću kitu ima,ili ko je kralj budalizma.jebeš ovo.samo prokenjavanje.ako nećete neko normalno glasanje,ondak moje ime ovdekan nemojte kaljati.

Što se teše tiće,mali je na putu da postane legenda foruma,i voleo bik,jednog dana,kad me mene nebude ovdekan više,da me dećkić nasledi.poezija mu je na nivou dobi u zrelosti.elem,evo ćitam nešto i na HIMAN YU METAL FORUMU, onaj tamo IDEMO se tripuje da ja svojim postovima hoću nešto da dokažem,pokažem,poentu napravim...eto,juće ceo dan sedim na sastanku,pregovaramo sa nekim likovima iz Veranoa iz Beograda,i ja se setim foruma i IDEMO-a...mislim se,koliko je tom ćoveku mozak...sasušen ili sagoren,ne znam,al šta ja koji kurac imam da pokazujem dokazujem.volim samo da prenosim svoja iskutstva,tu poente i naravućenije nema,osim ako sam nešto od svega toga ne kontaš.nekad pomislim i da ne ćita moje postove,nego se ufati za red il dva,i tu mi od toga pravi Pitagorine teze pederastije.ko ono za maćka,ćuo ja priću o nekim ortacima,i to ovde ispišem,a on kao utripovo,AHA!ufatili smo ga.laže...bože,bože,bože...onda ćuješ nekog kirka,broji ko koliko ima postova,šta još ovde treba da se uvede,pdv na postove,pa ko ima više od 2000 postova,mora da se ućipi sa participacijom od 50 dinara.kao yu metal je muzićki forum...pa di piše?metal je širok pojam.kola su od metala,kontejneri,magacini,vrata,pićka još jedra i nevina...nemojmo sad tu filozofije,nego da se lepo otvori pod forum LJUBAV,SEX I MODA.

 

I evo,da isprićam nešto,pre no što sam upiso fax u Beogradu,kad je bilo bombardovanje,kod nas u kući je živeo kao podstanari,jedan par iz sela Mućibaba.bili izbgelice jebiga.lik imo 37,ona 34 godine,al što je bila jebozovna...uuu.imala je malo facu ko ona vesna vukelić vendi,ali bila je mnogo rumenija,i jedrija.sise je imala malo viseće ali pune,mlećne.to je baš bilo vreme,kad sam se ja podrobno obrazovo ko jebać,ali ovu nisam mogo jebati,i da sam hteo.prvo,kući su nam trebale pare,i morali smo da ih timarimo kao postanare,fino.ta pićka,kako god bila super,bila je namazana,premazana,i iskreno,teško da sam ja tu išta mogo,jer jedno je jebać,a drugo je šmeker i jebać.Muž je bio visok lik,ali dosta mršav,ali baš,jedino što mi je napamet padalo da je videla kod njega je verovatno bila velićina njegove kurćine...ja onakav kakav sam bijo sa 19-20 u to vreme,mogo sam u zube da ga nosim.i tako tu njegovu sojku,nisam pojebo,ali kad god se tuširala u našem kupatilu,ja sam stajao ispred sa rukom u gaćama,i razmišljo kako ona tamo unutra sapunja,pirka i djara svoju malu i verovatno obrijanu pićkicu.posle kad ona izadje,ulazio sam unutra,mirisao peškir kojim se brisala,drkao,malo ga trljao o peškir i zamišljao nju.To je trajalo skoro pola godine,posle sam ja imo pripreme za faks,našli mi stan u Beogradu.Živeo sam neko vreme u prvomajskoj,pa po domovima,pa upozno narkomane,pa imo fazu,pominjo sam to već.

 

Inaće,da se pofalim,juće me koleginica nagovorila da otvorim facebook,i da bidem tamo.nakaćijo sam odmak nekoliko svojieh slika,i tako to...i ona mi onda dala nešto kao da li te interesuje fora,nešto što klikaš na pizduljine tu da i ne,kao gledaš slike,i to.i odmak sam našo neku jebulju od 32 godine,iz novoga sada,smsujemo se sad,pošto ja nevolem kompijuter mnogo,i u petak idem kod nje na kavu.nisam mogo da verujem,da ću za manje od sat da nađem nešto za pamprćenje,i to tamo.ima tu još nekih jebulja za karanje,ćak ima solidnih medju onim od 40 godina,moze sto sta da se nadje.

Takodjer,i princ mi je trazio tamo na tom facebooku,ja ga našo,da mu ja završavam neke matorke,eeeeeeeee jebaćuuuu moj...umesto da bude smeo i bezobrazan,on bi da ga neko provodadzishe...a dok on,vidim po slikama svaku ribu nešto moli,ja ih plevim,i svakoj dupe solim....belim...mojim.

 

Aj ćao.

Volim vas,ali volite i vi mene.

 

I nisam Razbijach, nego RAZBIJAČ!!!!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

stivi1 kao prvo nikoga nije briga za tebe a kao drugo mozes samo da pljujes po razbijacu jer si ljubomoran

 

i da vam kazem se slazem sa razbijacem da je ova tema besmislena i da niko od nas nihje nikakav kult niti ista.jedini koji se je ovde nalozio jeste princ koji je iskreno vrlo dosadan lik.ja nisam nikakav kult ja sam kurac

 

 

Ja sam bio kvlt i mnogo pre ove teme i biću i posle nje. Gde god se pojavim, ja sam kvlt, bili to društveni odnosi uživo, ili na netu. Štaviše, ja redovno koristim net jedva dve godine, a imam 26 i kvlt sam otkako znam za sebe.

:) :) :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moram jebiga :) :

 

Moje majice nisu štrokave, a mojim loknicama možeš samo da zavidiš, iako ih ja četkam da bi se ispravile, kako bih imao što dužu kosu. Tony Iommy ima kovrdžavu i dugu kosu, Željko Bebek je imao u svoje vreme (ja sam isto Bosanac, pa sam odatle nasledio gen za kovrdžavu kosu), onda Gale iz Kerbera (voliš Kerber, zar ne?)... Svi su oni baje sa svojom frizurom, ribe su oduvek sanjale kako im maze loknice, a nisam ni ja dileja.

 

dimebagqb6.gif:rockdevil:dimebagqb6.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj covek je fenomen

 

Homoseksualizam je meni sasvim OK, naročito lezbejski, tako da ja odrednicu ''gej'' ne koristim u bukvalnom smislu, već da bih njome označio neke druge stvari. Recimo, muzika koju ja slušam je pretežno gej, a to je heavy/power/prog metal, nasuprot thrash/death/black metalu. Ja se na taj način ponosim svojom gejštinom. Ali, ja volim sex sa ženskim polom i rado ga se sećam, pa sa ponosom mogu da istaknem činjenicu kako heavy/power/prog muzičari opaljuju mnogo više cura nego ovi drugi.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

Idemo postuje kritike mozdanih filozofija meni na himni yu metalu.

 

Sve je to ok, ali ipak ti zelis nesto da pokazes ovolim postovima za ovako kratko vreme, ali mi nikako da prokuzimo sta.

Sve vreme ljudi kazu kako zele jos i pricaju kako si zabavan, ali u sustini zele da saznaju poruku koja nikako da dodje. Mnogi uzimaju u obzir i olaksavajucu okolnost sto nemas internet u kuci, jer znaju da moras na licu mesta da smislis post, sto nije lako ... svi cekaju poentu ... da ti pomognem, svi cekaju poentu, zasto je covek koji ne koristi internet za muvanje i jebanje, bas toliko na internetu, tj kada sve to postigne posto toliko vremena provede na internetu. Da li mislis da je Vojager otvorio temu o vremenu (na RMF) tek onako ??? ne, jednostavno se posumnjalo da vreme ne tece za sve ljude isto. Ja licno mislim da dok uzivas u sexu sklapas stihove u glavi, kasnije prenosis na papir, kad ti ta sto si je jebo pegla odelo, a za vreme radnog vremena prezentujes nama, ali drugi ipak misle da vreme nije isto za sve.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

haha koji moron

 

evo jos tesinih izvala, ova je sa teme o gejavom sokaku:

 

ovo jeste jutmetal forum ali ovo je ne-metal podforum sto znaci da ovde ide muzika koja nije metal.a garavi sokak nemoze da ide na temu narodnajci jer ne sviraju narodnu muziku.[b] a tema narodnjaci je jedan od najbitnijih delova foruma po meni[/b]

 

edit: nece da bolduje, al nem veze.

Edited by Grob Bez Dna

Share this post


Link to post
Share on other sites

okej - ja imam cijeli sepet sljiva, tj izjava moderatorke Shamandalie, koji su mi toliko bili smijesni da sam ih morala skupiti u jednu knjigu, a ovdje, jelte izdvajam samo poneke i najbolje...

 

 

- Meni je interesantno da pricam o Paradise Lostu i volela bih da pricam o njima o kompetentnim ljudima. Eh, da mi je neka luda sreca da na ovom yu metalu postanem moderator....Ovaj bend sam 2 puta uzivo gledala, 1996. i 2005. i volela bih da ih vidim bar jos jednom. Ove godine sam uradila i intervju sa gregorom, upoznala sve clanove benda, sedela do kasno u noc sa njima i pricala o svemu i svacemu...

 

 

- I pored svega, jadno mi je sto citam izjave pojedinih clanova foruma, koje po svojoj sadrzini pronalaze mesto jedino u Skandalu. UZAS!!!!!!!!!!!!

 

 

- Trazim neke vesti na netu, pa pronadjoh i ovo:

Vocalista do HIM pode ter sido estuprado

Ville Valo, frontman da banda finlandesa HIM, não sabe se foi estuprado após ter sido drogado e assaltado em um bar em Minneapolis em outubro do ano passado. O vocalista insiste que não teria resistido à pessoa que fez isso se tivesse sofrido alguma espécie de assédio sexual - porque ele estava sofrendo de uma condição desconfortável naquele momento.

Valo explica: "Naquele momento eu estava tendo um caso horrível de hemorróidas - algo que acontece frequentemente em turnê - então eu não teria resistido àquela festa em particular se eles tivessem usado sua maldade comigo."

"Hemorróidas e todas as coisas más que acontecem na região anal. Essa teria sido minha vingança."

 

 

- Da, narod od svega voli da pravi dramu, melodramu ili telenovelu! Mediji su cudo!

 

 

 

- Pa verovatno jer bi u tim mestima bili prvi, jedini i verovatno poslednji, bilo bi im tesko da s eprobiju i pronadju publiku, a ovako, kad se iz jednog mesta probije jedan bend, onda je to oprobana formula i za ostale bendove. Pogledaj iz kojih krajeva Finske dolaze power bendovi, svi sa Severa...Ne moras da uzmes kao parametar, ali to je moja geografska teorija.

 

 

- Pa dobro, sve je to za ljude. Ne secam se ni ja sta sam sve pricala na jednoj pijanci koju je organizovao novi gej vokal Hetere. Kazu da su snimali na telefon i prebacili u komp, ali na svu srecu, nisam cula. Eh, tako je to nekad bilo, sad sam ozbiljna i uzorna devojka, nema vise alkohola, nema izlazaka sa metal drustvom i gej prijateljima, nema underground koncerata...Tako da je mogucnost gotovo na nuli da me negde nahvataju fotoreporteri ovog dragog nam tabloida.

 

 

 

- Qualcuno cerca di essere spiritoso...Guardati nello specchio, cornuto!

 

 

 

- Znam da moze da se naruci iz hotela, zanima me moze li da se kupi, jer ja volim kvalitetno vino, eto u pitanju je radoznalost, nista vise. Kao obican smrtnik volim neke takve tipicne stvari, narocito italijanske.

 

 

- Don´t you Cry - No más lágrimas

O Boze, pa ja cu tek uz ovo da placem!

 

 

 

 

- Ja veceras definitivno na ovaj koncert ne idem...Prehlada me savladala i nisam u stanju to da slusam....odoh uskoro kuci da se lecim uz Kamelot i Amorphis, da bih sutra bila spremna za Exudus...Ipak smo mi metal heads!

 

 

 

- Novogodisnje odluke su licne stvari. Globalizacija je kada svi govore samo jedan/isti jezik. Lepota je u razlicitostima.

 

 

- Jedino mi nije jasno ovo pretvaranje u fluidno agregatno stanje. Kako je to tek tako moguce po zakonima hemije, osim ako se zene, devojke ili taste ne bave alhemijom?

 

 

 

- Evo vam nekih slika...Ninoslav je postavio i neke slike iz moje privatne kolekcije, ali nema veze, sta je tu je, sto kazu fudbaleri.

 

 

- Pomislite, dragi muskarci, kako je to troo kada joj se razmaze crna sminka oko ociju i beli krajolin (to vam je ono belilo za lice, kao neki puder)...Jel biste mogli to da poljubite? Jel vas to uzbudjuje?

 

 

 

- Da, da...bolje da budemo objektivni, jer ako nastavite sa tako subjektivnim stavovima, dolazim u poziciju da i sama budem previse subjektivna, a to en zelim da budem.

 

 

- Ja ne volim plavusane(muskarce, cisto hetero)...Volela bih da sam kao Alessia Marcuzzi ali ne moze...a i sta ce mi to, pak smo svi mi metal heads.

 

 

- Dobar ukus je vrlina.

 

 

- Nemoj bre Niveu, to nista ne valja, obicno smece za istocno trziste. Idi u onu parfimeriju u Merkatoru i kupi neku najskuplju kremu..

 

 

- Dobro, ja navijam za Fiorentinu, ali to svi vec znaju. Na osnovu ove teme mogli ste videti i kakvi bi me muskarci eventualno privukli.

 

 

 

- Dobro, koji to naslovi vredjaju ZDRAVLJE (jel se od toga dobija neka bolest?), MORAL (to i mogu da razumem, poput naslova u Skandalu, ali sto bi se neki citalac uvredio sto se vredja moral neke belosvetske) a ako je neko NEVASPITAN, onda tako VASPITANJE i treba izvređati i prekoreti.

 

 

- Nemoj tako, jedna clanica ovog foruma je moje pristojne slike na my spaceu okarakterisala kao jeftinu erotiku.

 

 

 

- Cula sam da i u Niksicu postoji doom metal scena, ako je verovati glasinama.

 

 

 

- Retoromanski se u Severnoj Italiji zove Ladino. Pokusacu malo vise da saznam i o njegovim karakteristikama a i o tom helvecanskom dijalektu. Kao sto rekoh, ja sam neumorni lingvista.

 

 

 

-E, Darko, Darko....

Ja sam tada bas bila fanatik, isla sam u osnovnu skolu, redovno kupovala svaki Tempo, a sve o fudbalerima Zvezde rezala i lepila u jednu svesku, a u drugu a4 formata sve o stranom fudbalu. Cak sam pisala svoje clanke, zapazanja, cak i komentare utakmica, neki vid live reporta...Sta reci, uvek sam se razlikovala od ostale dece.

 

 

- evo jedna poznata njena krilatica usput: Gledajuci taj spot nisam stvarno osetila nikakav orgazam, nekako mi se ne svidja u toj fazi, previse je "zingaro" za moj ukus. U ovoj danas fazi je ok, ali opet nije to sto bi mi zapalo za oko. U poslednje vreme glasom i stasom privukao me samo Javier Yuchechen.

 

 

 

- To ti je borba sa vetrenjacama. Izvukla sam ovu recenicu kao poentu svega.

 

 

- Wisdom ili Stonesi?

Ipak Wisdom!

 

 

 

- Bilo kako bilo, WISDOM nije svirao. Na nasu veliku licnu i PROFESIONALNU zalost.

 

 

 

 

- Um me dobro sluzi, a svoje srce slusam, prezirem svaku vrstu fanatizma: bilo onaj u karijeri ili nacionalni, verski, politicki. Bez entuzijazma nista nema smisla, a odatle proizilazi originalnost. I nista ne moze na silu!

 

 

 

 

- Jer sta vredi nekom ko ima najskuplju gitaru ako mu ista stoji u ormanu a on ne zna da svira? Malo sam metaforicno rekla, da ne budem bas banalna.

 

 

 

 

-Najbolji momenat u svemu bio je u Budimpesti kada se Simeone zahvalila publici na cistom madjarskom jeziku...A oni svi u cudu. Sledio je odgovor : My boyfriend is Hungarian"...

I ja bih isto mogla da kazem.

 

 

 

 

 

- 2001. sam bila u Italiji.

2002. na SOS kanalu, plus spremala diplomski koji sam uspesno polozila juna te godine.

2003. bavila se previse fudbalom.

2004. mi se vratila pamet u glavu i vratila sam se svojim korenima, tj. metalu i svemu tome sto to nosi sa sobom.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

svega mi, nisam izmjenila jedne rijeci, niti sam pogresno sta citirala, ovo je bio samo copy/paste :)

 

dobro je, nasmije se covjek, nije lose za zdravlje, sto bi rekli nasi fudbaleri! :D

 

 

 

 

 

 

edit:

nou hard filingz, kip ap d gud vork hani :)

Edited by blondie
  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...