Jump to content

Euroleague


Angelystor

Recommended Posts

ja sam prezadovoljan sa ovih 1-1... Jos 2 zagarantovane tekme, 2 spektakla pred 20.000 grobara :rockdevil:

Prilicno sam siguran da ova serija ide na 5-u utakmicu, a nadam se da ce Dule jos jednom da stavi Nokiu na silent :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onog Pninija treba preklati u Areni, kakav je samo faul na kraju napravio nad Robertsom... Inače, očekivana pobeda Makabija, dobijamo obe u Areni.

koji je taj Pnini CIGANSTURA da sam bio na Robertsovom mestu ubio bi ga

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ključna je sledeća utakmica. To dobiti, po mogućstvu ubedljivo, da im se slomi moral. Posle me ne bi iznenadilo da se igra i peta utakmica, a da Partizan dobije. I sad smo mogli bolje, ali smo im dozvolili da se kroz nervozu odlepe. Ta nervoza će da im se osveti u Areni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam prezadovoljan sa ovih 1-1... Jos 2 zagarantovane tekme, 2 spektakla pred 20.000 grobara :rockdevil:

Prilicno sam siguran da ova serija ide na 5-u utakmicu, a nadam se da ce Dule jos jednom da stavi Nokiu na silent :pivopije:

Ako se ova serija vrati u Nokia arenu mi imamo samo teorijsku sansu da dobijemo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Makabi mi je najomraženiji klub u Evroligi još od 2001. godine, ali mnogo dobro su igrali večeras. Tečno u napadu, izuzetno brza košarka, više raspoloženih igrača...

Ajde što je Pnini pizduljan, nego im se i gazda ubacuje žešće, stalno gestikulira, vrišti na sudije, ubacivao se i na parket. Pizduljan. Do zadnje sekunde su držali najjaču postavu na parketu. Jesu snažniji, ali nadam se da će im se noge odseći u Areni, i da neće biti potrebe za majstoricom.

 

Glasajte za naj petorku http://euroleaguequiz.euroleague.net/voting10/all_eteam_10.htm25 % učešća publike, interesantno je trenutno kotiranje...

15r1m37.jpg

 

Veseli spada u SG/SF kategoriju. Nadam se da će da okače ono zversko zakucavanje

iz prve četvrtine na 'tjub.

Edited by Vudu instruktor

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam prezadovoljan sa ovih 1-1... Jos 2 zagarantovane tekme, 2 spektakla pred 20.000 grobara :rockdevil:

Jebala ih Arena, biće puna kretena sa fotoaparatima. Nisam uzeo karte, a moji drugari koji imaju sezonske razmišljaju o tome da ih prodaju ili čak poklone nekome.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ludak, a posle i vezana trojka, zna tako za tren da fascinira.

 

CSKA isprašio ex-keramičare istim rezultatom, Tomić ubedljivo najefikasniji u Realu...

Eto koliko je on, u stvari, loš igrač.

 

@Koki

Jebi ga, ideš da gledaš i navijaš, šta te briga za ove što su došli da slikaju i budu viđeni.

Edited by Vudu instruktor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Glasajte za naj petorku

 

 

Veseli spada u SG/SF kategoriju. Nadam se da će da okače ono zversko zakucavanje

iz prve četvrtine na 'tjub.

 

Teodosic,Veseli,Kleiza,Lavrinovic,Maric. :D

 

Veseli nije zdrav,zakucao je zverski.

Inace i mene Makabi nervira oduvek.Koji ce oni kurac u Evroligi?Nek igraju s' Arapima,ko im jebe mater.

Share this post


Link to post
Share on other sites

treba na svaki malo zesci faul reagovati ko ove picke veceras. trebali su da puste robertsa da otkine jevrejsku glavu gej pniniju.

dakle, dobar makabi, zasluzena pobeda. gadjane upaljacima klasicno jevrejski. bozic sutira slobodna, a ovaj kao sklanj upaljac sa terena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Обрни-окрени, Партизан је добио оно што је планирао-једну победу. Сад остаје да их поцепа у Арени пред 20000 душа.

Само да не буде неких вређање јер би се јеврејске пичкетине одмах жалиле.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ako vas i u Areni odvale hoće li i tada biti najbitnije da su JEŠE?

Jebo vas Adolf sve, a mi Srbi baš nađemo šta će da bude izgovor,kao žaliće se.... kod nas ne lete kovanice i upaljači.

Uostalom, nek se groblje žali...

Napred Makabi, potebaj gi svi... u Areni... sa fotoaparatima i bez...

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...