Jump to content

Euroleague


Angelystor

Recommended Posts

Nije baš ležerna pobeda, ginulo se većeras mnogo da se sačuva prednost, a vreme prolazi sporo da ga jebeš. Partizan igra bolje kad je neizvesno, nego kad mora da čuva stečenu razliku. Mislim da će u četvrtak biti vrlo čupavo, ali da Partizan na kraju dobija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јбг, баш зато ми је дражи Пионир. Дође 4 пута мање људи али сви певају као један...Нема пичкетина које се снимају мобилним телефонима.

 

Што се тиче утакмице, добро су отворили и то је одлучило.

Погађали су кад год затреба тј. кад је постојао и промил наде да Макаби нешто уради.

Партизан јачи за класу под кошем и то ће и пресудити.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvo poluvreme su bas žešće gazili. Slažem se, Mekaleb je igrao sve živo, čak je i iz daljine pogađao. Tri uzastopna skoka Slavkana u prvoj četvrtini, i na kraju kucanje. :rockdevil;

I ne znam što se neki bune oko navijanja, navijanje je bilo odlično, daleko bolje nego protiv Panatinaikosa od pre godinu dana. Prekosutra će momci overiti kartu za Pariz...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto, vid' odma' kompleksaša, a ko je sad pominjao Zvezdu u bilo kom kontekstu i da li je neko od nas dolazio sada da kenja nešto ovde? Naprotiv, baš htedoh da čestitam, total rispekt sa sportske strane, e sad što se navijačke tiče, miševi k'o miševi, tu su dok se prave uspesi, čim nešto ne bude išlo kako treba, opet će se zavući u rupe. :P Zapravo, trebali ste namontirate parket na JNA, a fudbalere u Pionir, veći prostor im ni ne treba, a ne stadion zvrji prazan a Dule & co mora plaćaju Areni masTan zakup. :no:

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zakup je cini mi se 25000 e , toliko je receno juce na SOS koshu , a od ulaznica se od jedne utakmica zaradi oko 350 000 do 400 000 e .

 

Bio juce Paspalj u emisiji , kaze da treba uskoro razmisljati da Partizan sve utakmice igra u Areni , sto je po meni dobra ideja . Uostalom dobra emisija bila , malo je covek sjebavao Real i Mesinu zato sto ne pustaju Novicu da igra... , ako ima repriza gledajte.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...