Jump to content

Euroleague


Angelystor

Recommended Posts

Guest Administrator

Da sigurno bi skakao da ponovo bude drugi trener , ovako evropa cuje za njega , ako ostvari neki bolji rezultat , skace mu cena i sebi je obezbedio karijeru za narednih 10 godina , makar to bilo u Turskoj ili Nemackoj .

 

Mislim da je glavonjama u Partizanu u interesu da Partizan ostvari bolji rezultat a ne neki trener. Oni su imali velikog poverenja u cika Duleta , mislim da njih realno boli kobas da zadrze Jovanovica samo zbog toga sto osecaju neku duznost prema njemu da se dokaze

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Administrator

Jbt ovaj Bo McCalebb rastura u Montepaskiju , stvarno nedostaje Partizanu , brz playmaker sa sjajnim prodorom , ovaj Lafaet mu nije ravan a Kecman je penzija

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Administrator

Stvarno ispada anonimus , Kecman plej , ajd bezi bre gledaj tenis .

 

Ne kazem da je kecman plej , konju , rekao sam da cesto preuzima poziciju pleja , a Lafaet nije josh u tip top formi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rekao si da igra na poziciji pleja , stvarno si anonimus , obrazuj se , lepo ti je Grob bez dna objasnio u kojim momentima igra pleja . Imash privilegiju da nesto naucish a ti terash po svome stvarno si konjina .

Edited by Hail Metal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Administrator

Zato sto kecman isto igra poziciju plejmejkera iako nije cist plej.

 

 

Gde sam rekao ?

 

Velika je razlika izmedju Zato sto kecman igra poziciju pleja i Zato sto kecman ISTO igra poziciju pleja iako nije cist plej.

 

Ispao si budala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci kad Veseli igra ledjima ka kosu u reketu on igra na poziciji pet ? Ne lupetaj ajde vise , za mene si kosarkaski neobrazovana osoba . U postavci napada pri presingu ili u odredjenoj taktickoj zamisli moze da odgra pleja , to moze i Veseli , ali uporedjivato Bo-a sa Kecmanom je razvo idiotizmu a ti si to rekao .

Sedi jedan !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Administrator

Jbt ovaj Bo McCalebb rastura u Montepaskiju , stvarno nedostaje Partizanu , brz playmaker sa sjajnim prodorom , ovaj Lafaet mu nije ravan a Kecman je penzija

 

Ajd procitaj pazljivo pre nego sto se zaletis.

 

Pre ce biti da uporedjujem Boa sa Lafaetom , ali ti si ocigledno glup , tj kvazi egocentrik kao ovaj trenje .....jadno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ti sam sebe pokopavash i dokazujesh koliko si kontradiktoran .

Napisao si nesto kao kad bi neko rekao nije dzavai toliko dobar kao Maric a Lucic je josh mlad ... van svake logike recenica . Da si umesto Kecmana spomenuo Bozica , za sta postoji osnova , onda ok , ovako si ispao bash smesan .

Ne mozes u istoj recenicu uporedjivati Mekkejleba sa Lafajetom i Kecmanom , ako to i radish onda se ne razumesh dovoljno u kosarku ili ti nedostaje najosnovniji smisao da sastavish recenicu , ili i jedno i drugo .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Administrator

Ja sam debela svinja i ne znam da sastavim recenicu. Dodji u Novi Sad na kej da igramo 1 na 1 , samo da zamene obruc koji su polomili 4. put za mesec dana da vidimo ko se koliko razume. Forumas :mhihi:

 

Btw , od 100 meceva Kecmana sam video hiljadu puta da preuzima ulogu pleja tako da je on za mene plej koliko god to ne pisalo u opisu !

 

A Bozic , dobro je da si njega spomenuo , on je isti kao kecman , mator i igra 2 pozicije :evotigana:

Edited by Administrator

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lafajet se popravio, ne sumnjam da će organizacija igre biti sve bolja i da će se procenat izgubljenih lopti svesti na minimum. Kecman nije mladić, ali nije bio ni prošle sezone, pa su neke ključne utakmice dobijene zahvaljujući njemu. I protiv Kahe Laboral Partizan ne bi bio ni blizu onakvog preokreta da nije bilo Kecmana. Ekipa se ukomponovala, verujem da će se večeras videti njena prava snaga i najava novih uspeha u nastavku sezone.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam debela svinja i ne znam da sastavim recenicu. Dodji u Novi Sad na kej da igramo 1 na 1 , samo da zamene obruc koji su polomili 4. put za mesec dana da vidimo ko se koliko razume. Forumas :mhihi:

 

Btw , od 100 meceva Kecmana sam video hiljadu puta da preuzima ulogu pleja tako da je on za mene plej koliko god to ne pisalo u opisu !

 

 

Koliko znam basket nije kosarka , opet dokazujesh svoje neznanje , anonimusu.

 

Opet kazes da je Kecman plej , a malo pre si tvrdio da ipak nije , odluchi se , gubish se previshe .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvarno ispada anonimus , Kecman plej , ajd bezi bre gledaj tenis .

E jbg , ja do skoro igrao beton ligu , ceo zivot sam u kosarci , ne znam kako bi ti sada da se poredimo , mozes da biras , ali eto ako hoces 1-1 da bacimo objasnicu ti ko je anonimus . Nemam neke fizicke prednosti posebne , 187cm , 92 kg , znaci dobicu te iskljucivo na suvo znanje i na muda . Ja se trudim da potkrepim svoje tvdnje uvek , vidis ispadoh u pravu za Vujosevica , sad bi ti mogao da krenes sa statistikom :P

Jebiga , zaslepljen si vorsipovanjem nekih mediokriteta sta da ti kazem , to nema veze sa Zvezdom . Buduci da si i ljubitelj Amerikanaca i NBA tesko da sam ja anonimus ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

basket 1 na 1 je najveca glupost koja postoji. anonimusi.

Vazi , igracemo ti i ja 5-5 , sjajno ti radi mozak Krang ... uhhhh , lepo sam napisao da mi ne pada na pamet kako da uporedimo znanje , osim ovog nacina , koji koliko toliko ima da dokaze sta ja znam , makar sa loptom , kako se krecem , igram odbranu , sutiram , snalazim na delovima terena . Necemo sigurno menadzer da igramo , pameti moja . Ovde se poredi ciji je veci , moj ili Hailov , a ovakvu lijanu niste dugo videli :D Lako je kucati , a bili ste oslobodjeni fizickog vaspitanja :P

Edited by Sreta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...