Jump to content

Euroleague


Angelystor

Recommended Posts

@kapetan kuka

 

leba ti, stavi kuku i na drugu ruku.

 

inace, vidi se napredak. gist je jebena zivotnja. meni je, po KLIPOVIMA, delovao kao da samo zna da zakuca ko karter, ali zna sve. smecuje odlicno. jagla je osetio to danas. :haha:

ne znam cemu pljuvanje raska. sjajan bek-ap centar. dace uvek 8-10 poena, 4-5 skokova, malo isprovocira protivnike i odlicno.

ostali kako treba. lafajet jest lose sutirao, ali asistencije su tu i defanzivni skokovi.

idemo dalje., sledeca kaha.

Edited by Grob Bez Dna

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa uzmi sam izračunaj, šta se na mene ljutiš. I prošle godine smo jedva prošli prvu fazu, zahvaljujući pobedi protiv Unikahe u gostima i Olimpijakosa na svom terenu. Hoćemo li sada tući Kahu na svom terenu (što bi joj bio treći vezani poraz, a to će teško sebi dozvoliti) i Makabi na strani (prošle sezone je moglo, neće uvek). Možda Kimki na strani da dobijemo, ali teško.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Katic je odlicno drugo resenje za drugu peticu , sad da mi ponude Vranesa ili katica , izabrao bih Katica , sigurniji u napadu , u odbrani jak , ucestvuje u igri , centri su nam ok , skripi samo na pleju , sacekajmo josh par utakmica sa Lafajetom , ipak je pleju mnogo teze da se privikne nego visokim igracima .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja kod Lafajeta ne vidim toliko problem u šutu, koliko u odsustvu osećaja za organizaciju igre. Plejmejker treba da bude vođa tima, kao što je bio Mekejleb kad je vodio Partizan do velikih preokreta protiv Makabija i Barselone pre toga. Treba da ti ulije poverenje da kad ga vidiš da je prešao centar sa loptom, odmah budeš siguran da će biti nešto od napada. Lafajet juče u par navrata zamalo da izgubi loptu na sredini, toliko o tome.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Natapirani, žvalavi Piroćanac živi od stare slave. Nikad njemu para dosta. Ladi muda na vikendici u predelu nemačkog baltika, drvoseča Jagla mu je bliži od rođenog sina, sa kojim se čuje jednom u 2 nedelje, svoju sirotu Spomenku vara gde i kako stigne. A šatro ide na svečane ručkove sa menadžerima i vlasnicima klubova, žiralno, faktura, zatvaranje finansijke konstrukcije, akceptni nalog... Kad se završi večera, sa sve papirićima i gazdama i PR menadžericama okončava taj u nekom neluftiranom hotelskom sobičku u podnožju Švarcvalda, svetla se pogase, pa ko koga do'vati.

 

Znači, Partizan osvaja ovu našu smešku od prvenstva, u gumi će malo da se pomuče, Olimpija može da pomrsi račune, mislim, da je čika Dule tu ne bi bilo bojazni. Gipsirani ne uliva poverenje, ali smoćiće snage da ugura valjak u top16 Evrolige...pa kome opanci, kome obojci. Cenim da će Gist sve više divljati, kako takmičenja budu odmicala.

Čović je budala i lupeta gluposti, ne može da izvozi piletinu po ceni koju je on zacrtao, pa gura tu neku srpsku NBA ligu. Nema od toga ništa, šta je prodao, prodao je. Da je pravde u ovoj zemlji odavno bi on bio sa druge strane roštilja, u paketu sa Drakulićem, Dinkićem, Deltosavljevićem i onim večitim ministrom zdravlja, jeb'o ga pačji grip.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...