Jump to content

Euroleague


Angelystor

Recommended Posts

Mora bolje trojke da se pogađaju i da se vremenom dođe do nečega što je prva petorka na koju se može oslanjati u ključnim trenucima. Ovako se rešenje traži u letećim izmenama, a skokovima u napadu se održava egal dok neka trojka ipak ne uđe za pobedu. Bitno je da je borbenost na nivou i već protiv Makabija se nadam pravoj igri. Ako dođe i rezultat, još bolje. Uopšte ne treba otpisivati Partizan ove sezone.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

KRENULA EVROLIGA! :rockdevil:

 

Bio sam nalozen pred utakmicu ki Helloween da idem da gledam... Klasicna evroligaska, puno zivaca pogubljenih, na kraju ni sam nisam siguran kako pobedismo :] U stvari, znam - Jawai. Na onu svoju Maric/masa+Bozic/dupe tehnika dodao i pokretljivost ovog puta, zarolao par puta lepo...ma izvukao nas samo tako. Odlicna centarska akvizicija. Lucic je heroj za sebe, u trenucima kada nemamo cetvorku (Djekic je stvarno tuzna prica), covek koji i ne igra na toj pozicji, je odigrao celicnih muda, odradio u odbrani, pozrtvovan, i dao kljucnu trojku. Kad dodje Gist, nadam se da ce mu Lucic biti zamena.

Jafajet covek igra u nekom svom univerzumu, disciplina nula, gleda na kos kao da igra 1-1 basket sa nekim, a ne kosarku... No, u izboru dva zla (Pera, Oliver), svakako je manje.

 

I valja spomenuti crnog sudiju, koji nas krao ciiiitavu utakmicu. Znaci, on je sam mogao da nas sa'rani. One faulove i bacanje je bukvalno samo on u dvorani video, ako je jednom sudio za nas nesto osim povremenog auta, evo 'de sam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

У праву је човек што се тиче суђења. Рокао нам је личне..најсмешнија је она лична коју је "направио" Весели, а судија их даривао са 3 бацања...при том, Рус није ни покушао за три.

Edited by Мајор Гашпар

Share this post


Link to post
Share on other sites

CSKA se drzao 25 minuta i onda kanonada PAO-a , zasluze a pobeda , veliki je problem sto ne igra Kaun , ipak Marjanovic i Sokolov su invalidi svako na svoj nacin , Marjanovic ima tek dve utakmice u Evroligi , ne snalazi se bash najbolje , Gordon odlican , Siskauskas treba vise da igra , jebo Sveda i takve sabane ... PAO kao po obicaju Dijamantidis-Batist-Nikolas + ove sezone SAto , Maric solidno odigrao drugo poluvreme , u nedostatku dobre druge petice , Batist vecim delom prvoa poluvremena igrao kao petica , nadam se boljim danim aza CSKA .

Svaka cast Olimpiji , bice tesko dobiti ih sledecu utakmicu , bash su super ukomponovan tim .

Edited by Hail Metal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakav je to recnik sram te bilo :evotigana: , stavio sam smajli na kraj recenice , paramecijumu !

Jednio resenje da ga ne najure do kraja polusezone , je da CSKA nabavi sluzbeno vozilo sa velikim gepekom i da Sviki pozove Danilovica i ekipu da rese stvar :evotigana:

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda ce se navijaci Zvezde radovati vise ove sezone, porazima Partizana ali i CSKA, eto njima uspesnije sezone, kad vec titulu mogu da sanjaju samo :rolleyes:

Ipak ce ove godine biti veliki uspeh top 16, ali ne treba zameriti treneru i igracima, bitno je da nastavimo dominaciju u nasoj ligi.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakav je to recnik sram te bilo  :evotigana:  , stavio sam smajli na kraj recenice , paramecijumu !

Jednio resenje da ga ne najure do kraja polusezone , je da CSKA nabavi sluzbeno vozilo sa velikim gepekom i da Sviki pozove Danilovica i ekipu da rese stvar  :evotigana:

 

ne,rjesenje je da ti odjebes sa ove teme debilcino.

  • Upvote 2
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako bi ti klecao i molio preda mnom amebo . Najvise bi ti voleo da vas par ovde kuca o tome kako je Svinja lep i zgodan i tebi neophodan .

 

samo neko klecanje,tjelesna tezina,ljepota,ukapirali smo da si pedercina.ali ne spominjes devet titula koje je zeljko obradovic pustio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...