Jump to content

Euroleague


Angelystor

Recommended Posts

Aaaaaaaaaaaaaaaaa!

 

 

Kako sam se drao kao majmun, sudije na strani Kahe, neverovatne sudijske odluke, ostavili su srce na terenu, Lafajet konačno nije bio štetan po ekipu.

 

Kecman car, nigde ga nema celu utakmicu i onda da 8 vezanih poena.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opet sam uspeo, kad kazem da gubimo, uvek dobijamo :D U trecoj cetvrtini, pocnemo gubiti, popizdim, malo rpebacim, da odmorim zivce, posle vidim gubimo 9, njihov napad, puknem...Prebacim, vidim gubimo samo 3...sudija im poklanja loptu...ali evo im kurac, parni valjak ih je samleo :D

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskreno nisam verovao u pobedu ni pre a kamoli u 34 minutu , od pocetka 3/4 sam samo zvocao da treba igrati zonu , nismo ni jednom stali u nju , vec sam poceo Jovanovica da pljujem :) , ali sad nemam pravo glasa :)

 

Sudije su sve sumnjive lopte dodelile njima , ali neka pravda je zadovoljena , a posebno mi je drago sto se Bjelica nije naigrao i promasio zadnji sut :P

 

Gist i Veseli dobro odigrali<Kecman u drum , Katic u prvom poluvremenu , tj cela ekipa , niko ne moze poneti epitet igraca autakmice , to je u ovom slucaju ceo tim .

 

Navijacima svaka cast .

 

Sad da se dobije derbi u nedelju , pa da u pravoj atmosferi docekamo Zalgiris , koji nam je mozda i mech sezone u Evroligi , mada uporedjujuci igru mnogo bolje izgleda iz utakmice u utakmicu , nesreca iz Nimburka nam se vratila ovde .

 

Smrt fasizmu , ziveo Partizan !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Josh je rano za racunanje , utakmica po utakmica , NLB je jako bitna , valjalo bi i tu uci u seriju pobeda .

 

Elem Mekejleb karao govna separatisticka sa 21 poenom , Mesina i dalje terorise trenersku sruku davajuci Novici samo 6 minuta igre , a dinosaurusu Rejesu 23 ! Zato i gube . Drago mi je zbog Olimpije !Olimpijakos rutinski , rasporedjeni poeni , glatko idu na F4 , a mozda su i prvi favoriti za osvajanje Evrolige .

 

U Partizanu , sad gledam statistiku , Gist dabl/dabl ; 14p/11sk = 21 index poena ...... Veseli 10p/4sk , sut za dva 4/4 , slobodnjaci 2/2 = 14 index poena , 4 igraca sa dvocifrenim ucinkom , dvoje po 8 , odlicna statistika .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Најјачи коментар:

 

Ulazi Barac u svlacionicu i kaze:Ponovo izgubih od Partizana,a Bjelica ce na to meni je 22.

(lexa, 17. novembar 2010 22:46)

 

:haha::haha:

 

Добар и овај:

 

E moj Bjelice pa ti da predjes i u Lejkerse izgubio bi od Partizana.

(dr mr ofr, 17. novembar 2010 22:52)

 

:lol:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...