Jump to content

Euroleague


Angelystor

Recommended Posts

Izgleda da su se igraci i od mene vise iznenadili kol'ko su lepo poceli...ne mogu da skapiram kako tako u trenutku moze da poraste nezainteresovanost. Ove godine tesko da mozemo dalje od top16, jedino ako nekog bas unistimo doma, jer nam u gostima izgleda -15 ne gine svaki put. Plus je partija Veselija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ocekivan poraz , najbitnije je da pokusamo Cibonu da savladamo sad za vikend . Ukoliko se to dogodi polusezona ja uspesna , ako izgubimo bash i nije .

 

Partizan je sam kriv za ovoliko faulova , u Pioniru nam sudije objektivno dozvoljavaju ostru igru i tu se snalazimo , ali na strani treba da oladimo , i igramo zonu jedno 20% meca , to je uspeh , ja ne vidim da partizan uopste fura zonu .

Edited by Hail Metal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izgleda da su se igraci i od mene vise iznenadili kol'ko su lepo poceli...ne mogu da skapiram kako tako u trenutku moze da poraste nezainteresovanost.

 

Личне сахранише Партизан. Пола екипе било оптерећено још у првом полувремену.

 

Сад видех..однос ЛГ 30-20.

Уз то, индијанац Мусли је за минут добио 3.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da je red cestitati trifunovicu plasman u Top16 sa Lijetvus Ritasom ! Lep uspeh trenera iz SFRJ :

 

Ivkovic , Obradovic,Pesic , Trifunovic , Jovanovic , Ivanovic , Petrovic (on je zasluzan , ne ovaj saban sa dva poraza iz 2 meca) , Spahija , Perasovic , Zdovc .

 

Mozda sam nekog izostavio , ali to je 10 od 16 timova!

Share this post


Link to post
Share on other sites

sta ti modas?

 

Računari i Sve i Mašta.

 

 

Баалде, издајниче, нек ти је са срећом и да се жртвујеш за екипу кад шабани банују. :mrgreen:

 

 

On da se zrtvuje?Prefrigana je lisica to,presao je u tabor tlacitelja i diktatora,tek sada ce pokazati pravo lice...i pocrkace sve ptice...

 

 

Хоћеш рећи да је у питању злотвор у телу питомог дечака?

 

 

Zlotvor u telu smotanog alternativca.To je jos gore. :da:

 

 

Smirella.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prizeljkujem inace ovakvu grupu:

 

Siena

Olimpija

Unikaha

Partizan

 

No, znajuci nas, verovatno ce da zavrsimo u necemu tipa:

 

PAO

Ulker

Barselona

Partizan

 

 

I lakše će da prođemo u ovoj drugoj nego u prvoj, tradicionalno. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

"jebo ti teletovicevih 9 trica, kad je ovaj srbin onako bas srpski pogodio tricu u zadnjoj sekundi....

 

to je jedno 23. trica koju je neki srpski kosarkas pogodio u zadnjoj sekundi, ove sezone, u eminentnijim europskim natjecanjima...

 

sta jedu ti srbi?"

 

:haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...