Jump to content

Euroleague


Angelystor

Recommended Posts

Jebem ti sve, kakvo mucenje...koliko gresaka, gluposti...sreca pa su i ovi gresili....Veseli da dve trojke, onda napravi dve gluposti da sam hteo da ga ubijem...onaj Dzerals kad je izgubio loptu, pa ubiti ga...

Da ne bi Kecmana, nista...

Videcemo sutra da li ce nam ova pobeda biti dovoljna...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mila majko dokle ovakav basket, dokle bacanja 50%...

 

Jaka i Pera su pravi dokaz zasto ne valja mesati vino i pivo pred basket. Strasno. Pera kralj, na pola utakmice ove sezone imao index minus.

 

Dobro Varda saban ne dade onu trojki na kraju, 90% bi izgubili.

 

Jebote poceo sam k'o Feniks :haha:

 

No...boze moj, bitno da nekako dobismo na kraju, valjda ce Makabi sutra da obavi svoj deo posla.

 

Edit: Avdalovic 13 asistencija :rockdevil:

Edited by Angelystor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha, ovaj snimak potvrđuje ono što mi se i u pioniru učinjelo, isteklo je bilo vrijeme za napad prije nego što je kecman izbacio loptu kad je pogodio onu trojku.

Hvala sudijama, bio je red da kompenzuju za neke propuste. :)

 

Nije bila trojka , vec dvojka . Vreme nije isteklo , niko se nije ni bunio .

 

Grozna kosarka , skoro kao ona Hemofarmova u utorak , tamo se nije postojala odbrana , ovde napad . Bozica treba pod hitno oterati u Crnokosu , sta je previse , previse je . Dzerels ocajan , ko i cela ekipa , to sto se Veselom i Gistu prosralo da daju neke vazne poena i lepa zakucavanje , ne menja cinjenicu da nisu bili na zahtevanom nivou .

 

Videcemo koliko karaktera ima Makabi , ako sve bude posteno , komotnih 15 razlike treba da dobije Makabi .

 

Vidim na nekim komentarima , da Himki I Makabi imaju istog gazdu ? Jel to istina ? Na sajtovima ne stoji tako ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bila je dvojka , tako su je racunali , sudije pokazale sut za dva, pogledaj snimak , i Sarenac je posle minut vremena to konstatovao .

 

Uostalom , ako ne verujes meni , pogledaj bilo koji izvestaj sa meca , tj statistiku , ja ti iznosim onu zvanicnu Kecman sut za tri 0/5:

 

http://www.euroleague.net/main/results/showgame?gamecode=98

 

evo jos jedne :

 

http://www.mondo.rs/s192070/Sport/Kosarka/Gist_porucio-_Napred_Makabi.html

 

Kao sto se i vidi Kecman je odigrao gore od Dzerelsa , s obzirom na staz u evroligi i iskustvu , da ga nije usrala ta dvojka , bio bi na stubu srama , o Bozicu da ne pricam .

Edited by Hail Metal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vujanica umesto Bozica

Vratiti Rasica ili Avdalovica .

 

Sve ostalo ok , Lucic ce biti novi Velickovic , ako mu se da sansa , mada je malo nizi , Klobucaru kao vrsnom suteru treba sansa , a ne da jedan Bozic igra vise nego on , moze komotno da zameni Tripka , jer je vec sada a tek ce biti bolji u odbrani .

 

http://www.youtube.com/watch?v=9eEltkM1K4Y

 

!!!!!!!!!

 

veseli-kuca-pmilos.jpg

 

http://www.youtube.com/watch?v=Re7yjs2lGps&feature=player_embedded

 

Obradovic Zelimir :D

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve i dalje zavisi od vas , pobedite Kahu i to je to . Jbg , dzaba kukanja da svi namestaju ako na kraju imate losiji medjusobni skor od svih sto ce u tom slucaju ici dalje . Danas je najnormalnija stvar da se namesta , niko nece na vruc teren u Beogradu posle , boli ih kita odmaraju ekipe , to se svugde radi .

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sta bi ti da te svi medjusobno pojebu a da ides dalje ??? Kitu lastinu ! Ne kazem da nije pederski , ali sport je danas biznis i to svi znaju , a i vi ste to znali , samo ste se nadali nekom postenju . Ja licno bih voleo da prodjete , jer niste sposobni da igrate na dva fronta i sjebali biste se u NLB skroz .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

dobro bre ljudi, očigledno je da je bilo tu i nekih dogovora, a i Makabi boli uvo da se umara u poslednjim kolima kada je obezbedio prvo mesto. Bolje se vi zapitajte da li Partizan uopšte zaslužuje da ide u top 16 posle svega, kada ima lošiji međusobni skor od svih osim Prokoma, a imaće i od Kahe ako izgubi. Na kraju krajeva, Partizan je tu sam izgubio, niko mu nije smestio, gubi u pičku materinu razlike od Himkija u gostima, da li mu je vlasnik Makabija kriv za to?

 

Mislim, jedno je voleti Partizan, a drugo je srati poslednje dve stranice kako je sve namešteno. Nemoj da gubiš 20 razlike pa ti neće moći biti namešteno. Onda i ja mogu da kažem da su Danilović i drugari prodali top 16 pa su zato igrali kao babe zadnjih mesec dana. Jesu li nam vlasnici Žalgirisa podvalili babe kao igrače?

 

Sad lupajte minuse koliko hoćete, ali uozbiljite se bar malo...

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...