Jump to content

Euroleague


Angelystor

Recommended Posts

Olimpija do sada u gostima dobila Armani i sada Romu, poklonila pobedu Vaalensiji i Panatinaikosu, a dobro se držala i protiv Efesa i CSKA. Partizan ove sezone još nije uspeo da izvuče častan poraz u gostima od neke ekipe tog ranga. Rekao bi čovek po tome da je Olimpija za klasu bolja od nas, ali naš je teren u nedelju, pa ćemo videti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

Ako ne osvoji NLB ligu Jovanović može da se pakuje...

 

Evroliga tako-tako, Montepaski je oslabljen, Efes ništa specijalno, kad bi se probudili iz zimskog sna a Božić prestao da tamani sarme i prasetinu možda bi nešto i mogli da uradimo.

 

Sveti Jovan je prošao, jedino još ako bude nešto ždrao i na Svetog Savu :haha:

 

znam da svi ovde seru po Božiću, ali njegove retke trojke su dizale čitav tim prošle godine, on je faktor X! Ukradimo Božiću lonče sa sarmom i dobijamo sto posto :haha:

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Efes ima rešenje da dobije ovaj meč, vidi se iz aviona. Čitaju akcije Partizana lagano, a Roberts nas ujebava kad god je u igri. Uz to, nismo imali ni sreće, nekoliko puta lopta izlazi iz koša, iako su šutevima prethodile izgrađene akcije. Mora da se igra brže i raznovrsnije u napadu, pa da se u nekom trenutku prelomi utakmica, kao protiv Himkija što je bilo. Šteta što se igra u Areni, u Pioniru bi bila bolja atmosfera.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jadna atmosfera , jadna taktika, jadna igra .

u bonusu si 6 min , i ne igras zonu , rezultat toga su lagani poeni sa bacanja , efes je zadnjih 7, ili9 poena dao sa bacnja , i 4 licne katica, eto to je taktika jovanovica ,sad jos debelog crnju da navuku na licne i caocaopk.

 

tesko ovo dobijamo .

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Распад система...

Гробари боље да нису ни долазили.

 

Иначе, свака част Ракочу. Колико пута треба да докаже да немамо бољег бека за репрезентацију?

 

Jebem vam, bre, mater u picku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Utakmicu je odlučilo to što Milosavljević NE ZNA da igra odbranu, u napadu maši čiste šuteve, a igra beka. Bolje da je Klobučar igrao sve vreme, em igra bolju odbranu, em ima bolji šut. Drugo, katastrofalno smo branili pik, to je neverovatno. Suđenje je bilo donekle ok, ali ovo je domaći teren i moralo je 'domaćinskije' suđenje da bude. Roberts nas zakopa onim skokom u napadu. Za navijače neću da komentarišem.

 

Btw. mogu da zamislim Perasovićevu facu kada je Kecman sada na kraju pokušao da da trojku. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

lepo sam rekao na poluvremenu. Tačno se videlo šta je to malo što nedostaje Partizanu. Onoliko grešaka Efesa, a da Partizan ne iskoristi i prelomi meč je katastrofalno. U odlučujućim trenucima se ne sme dozvoliti da ti protivnik dvaput nakon promašenog bacanja uzme loptu. Da nije bilo onih ludih trojki Džerelsa, Gista i Kecmana, još bi i ranije sve bilo rešeno. Bitno da neće trojka kad je -3, već mora da bude barem -4. I da, da se meč igrao u Pioniru, Partizan bi dobio. Ovako ostaje pusti san da se plasiramo među 8, ali se svejedno valja boriti sa Montepaskijem za treće mesto. Mada, ja bih s obzirom na okolnosti bio zadovoljan makar jednom pobedom, a dve - puna kapa. I nadam se da će na sledećoj utakmici navijači koji ne misle da navijaju za klub ostati kod kuće i prepustiti svoje karte nekom drugom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne moze se dobiti sa ovako sterilnom odbranom , efes je loshe sutirao trojke , a mi ni jednom zonu da odigramo , u 2/4 i 3/4 su dali zadnjih 12 poena , ne znam gde je jovanovic ucio trenerski zanat , ali sigurno je nekad cuo za zonu .

Na kraju ruku na srce nismo ni zasluzili pobedu , sve nas je usralo , ni jednu postenu akciju , nadam se da ovaj poraz nece uticati na atmosferu u timu pred vazne duele u NLB ligi i kupu Srbije .

 

Utakmicu je odlučilo to što Milosavljević NE ZNA da igra odbranu, u napadu maši čiste šuteve, a igra beka. Bolje da je Klobučar igrao sve vreme, em igra bolju odbranu, em ima bolji šut. Drugo, katastrofalno smo branili pik, to je neverovatno. Suđenje je bilo donekle ok, ali ovo je domaći teren i moralo je 'domaćinskije' suđenje da bude. Roberts nas zakopa onim skokom u napadu. Za navijače neću da komentarišem.

 

Btw. mogu da zamislim Perasovićevu facu kada je Kecman sada na kraju pokušao da da trojku. :D

 

Sve si u pravu , Klobucara je zaboravio , kako nikad da zaboravi na stetocinu pitam se ?

Edited by Hail Metal
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Božić štetočina index -1. Džerels 17, imao 15 poena i 7 asistencija. Najviše me nervira što se ljudi žale na Klobučara, a dečko uopšte nije dobio šansu, igra odbranu bolje nego Božić (ne pravi glupe faulove), a Vlada ga uopšte ne koristi. Ne znam da li ste primetili da Milosavljević samo mlatara rukama u odbrani da bi se činilo kao da igra odbranu, u stvari igra goru odbranu i od Tripkovića.

 

Eleme, svakako je Top 16 naš domet sa ovom ekipom, samo da osvojimo NLB pa da vidimo kako ćemo sledeće sezone, idu nam Veseli, Gist, Džavai, Džerels, nadam se da Božić više neće igrati, ne znam da li će Kecman još ostati. Ako potpišemo Marinovića, bilo bi najpametnije na dve sezone, kao što smo Rašića i vratiti Vraneša ako je moguće (sećate se kako smo sa njim dobro igrali zonu), pošto nam ipak treba dobar backup centar, Raško se poprilično trudi, ali on ove godine igra prvog centra pošto Džavai ne igra kako se očekuje od njega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

Od Džerelsa prvi put i neka korist, Gist solira i gubi lopte, vidi se da je klasa više od Robertsa ali se i precenjuje, bolje da hvata lopte nego što migolji po terenu.

 

I bar me Katić totalno zbunjuje, kad već turski centar stalno igra spolja da oslobodi Rakočevića, mogao je samo jedno dva puta da ga dobro ugruva odmah na početku meča, i lik bi odustao od pikenrola, tako se to radi, ako već ne možeš da se odbraniš bez faula, bar ga hendikepiraj faulom bre, udariš direktno u njega, prebrojiš rebra i bubrege, pa da vidimo da li će i u sledećem napadu da odigra isto. Imaš prava na 5 ličnih grešaka, dobro ih iskoristi :mhihi:

 

Imao je jedan naš fudbaler pre 20-30 godina, prvo na početku meča dobro potkači cevanicu suparničkog napadača, pa ovaj hramlje do kraja, a i plaši se da uđe u duel, al' zaboravio sam mu ime, kralj :haha:

 

Božić izigrava dingospa, dok je igrao kao seljačina bio je mnogo bolji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Partizaneee, mi za tebe živimo...", ali na žalost ima onih koji žive od navijanja za Partizan. Tu mislim na one takozvane navijačke vodje koji dolaze samo na evro tekme (svaka čast Čegiju i ovaj komentar se na njega ne odnosi)i čiji bliski prijatelji(inače ubice Brisa Tatona)su osudjeni na 240 godina robije. Dok je išla himna pre početka i mi navijači je pevali da bi dali podršku našim igračima, frajeri su na jugu tukli one koji su raširili šalove. Ma idite na sever i tamo bojkotujte svoj tim. Osramotili ste nas grobare, vi što ste zbog 200 karata manje za Pariz bojkotovali naš klub. Slikajte svoje prostorije da svi vidi koliko ste u kešu. Igrače ste ostavili na cedilu da bi u četvrtoj četvrtini vikali "igrajte za grobare". Kako vas nije sramota. Nikada ovako nisam bio tužan posle neke tekme i zato MARŠ na sever i bojkotujte kao cigani.

(crnobelo srce, 27. januar 2011 00:59)

 

VI SE NAZIVATE NAVIJAČIMA, JEL....KAKO VAS BRE NIJE SRAMOTA......POKVARILI STE UTAKMICU A DA NIJE NI POČELA..KAO VI ĆETE DA BOJKOTUJETE..KOGA??????? LJUDE KOJI SU DOŠLI DA GLEDAJU, KLUB KOJI JE TO ORGANIZOVAO I KOJI NAVODNO VOLITE, MOMKE KOJI NISU SAVRŠENI ALI SU SE KRVAVO IZBORILI DA TU IGRAJU...I ŠTA STE POSTIGLI, EVO SUDIJE KOJE SU DONELE PRESUDU SU SE POTRESLE, NEĆE MOĆI DA SPAVAJU, VLADA I PREDSEDNIK GRCAJU U SUZAMA I KAJU SE, EVO ODMAH ĆE DA IH PUSTE IZ ZATVORA...JOŠ JEDNOM KAŽEM: SRAMOTA ME JE ZBOG VAS TAKVIH ŠTO NAVIJAM ZA PARTIZAN. VEČERAS UTAKMICA NIJE DOBIJENA SAMO ZBO VAS KOJI MISLITE DA JE PARTIZAN VAŠE VLASNIŠTVO I DA SVI TREBA DA RADE ONO ŠTO VI MISLITE..VI NISTE NAVIJAČI I VOĐE NAVIJAČA, VI STE GUBITNICI!!!…!!

molim vas objavite ovaj komentar zbog svih velikih grobara koji ce da ostavljaju pametne komentare da pljuju drzavu, igrace i trenera zbog poraza, sve, osim sebe.....

(Bane., 26. januar 2011 23:10)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...