Jump to content

Predstavi Je Kraj


ilegalac

Recommended Posts

Za pozorišnu predstavu kažu da je onoliko dobra, koliko ćutimo po završetku predstave.

Gospodin u žutoj košulji, nije imao sa kim da priča, pa je ćutke došao do garderobe.

Hteo je da se zahvali, ali nije uspeo, jer je krkljanje zamenilo reči, a nije ni stigao da sazna,

da smo svi mi, ceo život u pozorišnoj predstavi, a kada se predstava završi ostajemo u večnom ćutanju.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ех бре, из овога је могло много више!

Почео у једном а завршио у сасвим друго правцу коме ту није време, бре ...

Видео сам ситуацију, поставку и онда се завршава неком бљутавом рационализацијом.

Немој, 'бем му миша ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

mnogo gledaš latino sapunice.

 

 

Covek, ako imas los dan idi zivni malo napolju, sutiraj jo-jo, ili tako nesto. Ides po temama i pljujes ljude. Mislim bas ti nije frendli, nije svejedno kad neko postavi temu sa svojim necim, i neko dodje i spusti ga u smislu pojma nemas, jbt :opusteno: .

 

 

 

Meni je fino, ima ono. Zamislih se :meshuggah:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto volim ovakve stvari.. svako moze da napise postavku i da neko kao-razresenje bez velike poente uz malo globalno-nespecificne kenjacine koja "navodi na razmisljanje" - sledeci put pokusaj da se potrudis da nesto sto ima malo supstance napises. Ovo je mogla i moja mala sestra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto volim ovakve stvari.. svako moze da napise postavku i da neko kao-razresenje bez velike poente uz malo globalno-nespecificne kenjacine koja "navodi na razmisljanje" - sledeci put pokusaj da se potrudis da nesto sto ima malo supstance napises. Ovo je mogla i moja mala sestra.

Dodjosmo do resenja. Posto vecinu foruma cine osobe kao tvoja mala sestra, ja sam pisanje prilagodio njima. Pozovi svoju malu sestru da se pridruzi zajednici.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Gospodin u žutoj košulji, nije imao sa kim da priča, pa je ćutke došao do garderobe.

 

Вала жут ти је потпис, а и аватар. :da:

 

Знаш ли чија је омиљена боја жута ?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zadnja rečenica ima zareza viška ;)

 

Može jedno pitanje: ko još nosi žutu košulju? 4 real! :mhihi:

kad pocnes skolski, onda tako i zavrsi. Ko? Gospodin? Zasto bas gospodin (ovo prevazilazi skolski pristup)? Zato sto samo gospodinu pasuje da nosi zutu kosulju.

Zarezi ? Zamisli picku bez ona dva zareza oko nje, koji je naglasavaju i cine nesto ... dodaj sam

Zuta? Ljubicasta i zuta su komplementarne boje i isticu jedna drugu. Ova osnovna pozadina je izmedju ljubicaste i plave i ja sam izabrao zutu da odvoji potpis. Zar ste stvarno mislili da bih isticao politicke stavove na tako primitivan nacin? A mozda i seksualnu pripadnost?

Share this post


Link to post
Share on other sites

што ја волем овог Стану из Батаје кад је овако речит :)

 

 

енивеј... Идемо, човече, шта је бре ово!? :збуњен јебе лудог и обрнуто:

Ja sam se uvek trudio da budem kao Ezop, ali Satan nadjeba i njega.

Ponadali se oni da jebem sve redom, ali ja samo prirodno zbunjene. Moraju da sacekaju Razbijaca, on ne bira.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gospodin u žutoj košulji krenuo je ka izlazu, sasvim zadovoljan pozorišnom predstavom. Malo ga je bolela desna ruka, ali nije pridavao pažnju, jer to ništa nije neobično posle dugog tapšanja. Voleo bih da budem glumac i da umrem na sceni, pomislio je i krenuo ka garderobi. Uzeo je kaput i hteo da se zahvali, ali nije uspeo jer krljanje zamenilo njegove reči. Tresak o pod, vrisak kroz hol, ruke na ustima odaju kolektivni bol. Zovite hitnu, raskopčajte ga, ne tako, dajte mu veštačko disanje, da li ima lekara ovde, sklonite se da može da diše, daj vodu brže ... pa on se smeje ... ne diše više. Tajac.

Za pozorišnu predstavu kažu da je onoliko dobra, koliko ćutimo po završetku predstave.

Gospodin u žutoj košulji je ispunio svoj životni san.

---------------------------------------------------------------------

Ovo je za Veroniku, a za sve one koji vide politicku pozadinu, zao mi je sto zuto ponovo odumire (a mozda mi i nije zao).

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...