Jump to content

Scorpions


Lordring

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
Da to znam, Nego sam ja čuo prvi put Scorpionse pre 20 godina sa jednog starog gramafona laugh.gif

Ја пре можда 15, када сам први пут чуо оно проклето звиждање. Сад ме понекад поргања и у сновима! icon_wink.gificon_mad.gifmrred.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 months later...

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa? KADA BRE??? GOVORI icon_razz.gifbiggrin.gif

Ima zainteresovanih!

 

Idem sad na njihov saIt ... biggrin.gif

 

Evo:

http://the-scorpions.com/english/tourdates.htm

 

Ladno idu u Qatar?!?!? Eh, Srbijo medju sljivama! wallbash.gifph34r.gificon_rolleyes.gifpukeface.gifviolent.gifmrred.gif

 

Znaci 6. septembar Bugarska... oce da ide neko?!

Edited by J0N B0N J0\/1

Share this post


Link to post
Share on other sites

dakle, svi koji nemaju zakazan coctail party ili premijeru u operi, kao i oni koji tog dana ne gostuju ni na jednoj tv stanici (bilo nacionalnoj ili lokalnoj), svi kojima tetke nisu bolesne, koji se ne plase da pokisnu ako vreme bude promenljivo, svi kojima nije bas trulo da se iscimaju i ne-daj-boze bace pare na kartu. ROCK YOU LIKE A HURRICANE! icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Ja sam Scorpionse prvi put čula kad sam bila baš,baš mala....."Wind of change",naravno....Zvizdanje me ubijalo u pojam tada...Kad sam porasla,zavolela sam tu pesmu... icon_wink.gif

 

Prvi album koji sam čula od njih bio je "Virgin killer"...Neko pomenu mp3 Scorpionsa,sa solo radovima jednog od članovima....Taj mp3 imam i ja. icon_wink.gif

 

 

Stvar koju najvise volim....."Still loving you"....Baca me u tezak bedak svaki put. icon_sad.gif

Edited by Metal girl

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...

Imaju stvarno dobre albume ali onaj iz 2000 Moment of glory snimljen zajedno sa Berlinskom filharmonijom je promašaj nije im to trebalo .

 

Blackout,Animal magnetism,Lovedrive ,taken by force Jako dobri, Tokyo tapes još kada odpeva onu pesmu na Japanskom to je vrh.

Da ne govorim o world wide live tamo su bili najbolji .

 

Da i holiday je mnogo dobra pesma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne bih se bas slozio ovde sa mnogima, ipak mislim da su im albumi do Virgin killera bili perfektni a onda krece opadajuci niz icon_wink.gif

Pa Virgin killer im je samo 4 studijski po redu, Ja mislim da tek posle dolazi ono pravo poput Lovedrive, Animal magnetism, Blackout.

Love at the first sting im je hit album sledi svetska turneja za tim world wide live je mnogo dobar koncertni dupli album.Pa te mogu reći posle Savage amusment iz 1988 da su opali .

Kako da kažem opao kvalitet muzike ili nedostatak inspiracije ali nađe se dobra pesma i dan danas na njihovim pločama.

 

Jesi ti siguran da si preslušao diskografiju scorpionsa ?

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...