Jump to content

Scorpions


Lordring

Recommended Posts

Obradili su i Gyöngyhajú lány od Mađarske grupe OMEGA što je i uradila i Novosadska GRIVA Devojka sa bisernom kosom ta pesma je na ploči kog sam đavola tražio u tebi.

Mada Scorpions je uzeo samo muziku ali ne i tekst pošto se pesma zove White dove a to je na albumu Live bites .

 

A šta su obradili od WHO?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imaju stvarno dobre albume ali onaj iz 2000 Moment of glory snimljen zajedno sa Berlinskom filharmonijom je promašaj nije im to trebalo .

 

Blackout,Animal magnetism,Lovedrive ,taken by force Jako dobri, Tokyo tapes još kada odpeva onu pesmu na Japanskom to je vrh.

Da ne govorim o world wide live tamo su bili najbolji .

 

Da i holiday je mnogo dobra pesma.

Ti nisi pri sebi... icon_smile.gif To je najbolji album sa filharmonijom ikada,prejebali su svaki bend + je rudolf sam aranzirao note za orkestar pa ti vidi... icon_da.gif

 

Inace jedna zanimljivost za fanove scorpionsa: Kada su zavrsili snimanje albuma "Face The Heat" Rudolf je izjavio :"Kada budemo napravili album na kome je vise od 50% balada,prestajemo da sviramo" i napravise ljudi "Pure Instinct" sa sve baladama,a i dalje sviraju... icon_confused.giflaugh.gificon_da.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti nisi pri sebi... icon_smile.gif To je najbolji album sa filharmonijom ikada,prejebali su svaki bend + je rudolf sam aranzirao note za orkestar pa ti vidi... icon_da.gif

 

Inace jedna zanimljivost za fanove scorpionsa: Kada su zavrsili snimanje albuma "Face The Heat" Rudolf je izjavio :"Kada budemo napravili album na kome je vise od 50% balada,prestajemo da sviramo" i napravise ljudi "Pure Instinct" sa sve baladama,a i dalje sviraju... icon_confused.giflaugh.gificon_da.gif

Možda i nisam icon_smile.gif

 

Meni je Acoustica mnogo više bolja od moment of glory al kako kome ,

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Da li neko od vas ima mp3 sa kompletnom diskografijom narocito one starije albume?Ja sam te starije skidao sa neta malo po malo a i dosta toga mi fali! Imam dosta stvari od njih kojih nema na albumima imam i dosta spotova ako nekog interesuje!Pored mp3-a interesuje me i koje koncerte imate!Bas bih voleo da nabavim nesto iz 80-tih posto imam samo neke novije!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam i ja taj mp3!To je onaj u kom ima nekoliko albuma Mcauley Schenker-a! Scorpionsi su prvi studijski album izdali 1972!Ako nekog interesuje ja imam sledece albume

 

 

 

Scorpions-Fly to the rainbow 1974

Scorpions-In trance 1976

Scorpions-Virgin killer 1977

Scorpions-Love drive 1979

Scorpions-Animal magnetism 1980

Scorpions-Blackout 1982

Scorpions-Love at the first sting 1984

Scorpions-Savage amusement 1988

Scorpions-Live in Berlin(pad Berlinskog zida)

Scorpions-Crazy world 1990

Scorpions-Face to heat 1993

Scorpions-Live bites 1995

Scorpions-Pure instinct 1996

Scorpions-Eye to eye 1999

Scorpions-Moment of glory 2000 (sa Berlinskim simfonijskim orkestrom)

Scorpions-Acustica 2001

Scorpions Unbreakable 2004

Scorpions-Live and rare songs

 

 

Pa ako nekom nesto treba neka se javi!Opet kazem ako neko ima neki koncert od njih,za razmenu kupovinu ili bilo kako nek se javi!Takodje i mp3 sa solo projektom Klausa Maina i Albumima iz 1972 Lonesome crow.!978 Taken by force,world wide live!!!

Veliki pozdrav svim fanovima SCORPIONSA!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam i ja taj mp3!To je onaj u kom ima nekoliko albuma Mcauley Schenker-a! Scorpionsi su prvi studijski album izdali 1972!Ako nekog interesuje ja imam sledece albume

 

 

 

Scorpions-Fly to the rainbow 1974

Scorpions-In trance 1976

Scorpions-Virgin killer 1977

Scorpions-Love drive 1979

Scorpions-Animal magnetism 1980

Scorpions-Blackout 1982

Scorpions-Love at the first sting 1984

Scorpions-Savage amusement 1988

Scorpions-Live in Berlin(pad Berlinskog zida)

Scorpions-Crazy world 1990

Scorpions-Face to heat 1993

Scorpions-Live bites 1995

Scorpions-Pure instinct 1996

Scorpions-Eye to eye 1999

Scorpions-Moment of glory 2000 (sa Berlinskim simfonijskim orkestrom)

Scorpions-Acustica 2001

Scorpions Unbreakable 2004

Scorpions-Live and rare songs

 

 

Pa ako nekom nesto treba neka se javi!Opet kazem ako neko ima neki koncert od njih,za razmenu kupovinu ili bilo kako nek se javi!Takodje i mp3 sa solo projektom Klausa Maina i Albumima iz 1972 Lonesome crow.!978 Taken by force,world wide live!!!

Veliki pozdrav svim fanovima SCORPIONSA!

Mozda sam zainteresovan za neke... Jedna od boljih njihovih pjesama mi je lonely nights.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...