Jump to content

Scorpions


Lordring

Recommended Posts

Dakle narode, shto se tiche predgrupa mi smo ih ubacili u dogovoru sa menadzmentom Scorpionsa jer u svim gradovima gde sviraju ako im gosti nisu Uli Jon Roth i/ili Michael Schenker onda su lokalni bendovi, sve u svemu BITJE LUDO :)
ih kad bi im gost kod nas bio Michael Schenker (group)..... to bi bio 'cert za pamcenje!

mada, verujem da ce i ovako biti do jaja koncert! Ipak su oni legende :rockdevil:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ih kad bi im gost kod nas bio Michael Schenker (group)..... to bi bio 'cert za pamcenje!

mada, verujem da ce i ovako biti do jaja koncert! Ipak su oni legende :rockdevil:

uuuuuuuuu za tu kombinaciju bih dala i 100 e ako treba ... jest' da ih nemam, ali bih dala :)

 

MSG je zaista super bend i mislim da bi bilo savrseno da su oni predgrupa... to bi onda stvarno bio spektakl... :wub:

 

volela bih da cujem MSG uzivo :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Predgrupe ubijaju u pojam, izmore te kao stoku i kada na binu izadje bend zbog koga si dosao, pozelis u sebi da si sada kuci a ne bi trebalo tako.

Pa ko te tera da gledas predgrupe? :lol:

Lepo udjes unutra kad pocnu Scorpions i gotova stvar :da:

(sta tu kukate tol'ko)

Inace,Alogia (ako ce biti samo 1 predgrupa) mi ne smeta...

 

 

....i bolje se vratite na temu Scorpions-a nego 'za' i 'protiv' Alogie :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

BTW Da ne kvarimo vise temu, zna li neko po koliko godina imaju clanovi Scorpionsa? Mislim da se jos uvek dobro drze u odnosu na njihove godine.

Edited by LazaGNR
http://www.yumetal.net/forum/index.php?showtopic=32159

Share this post


Link to post
Share on other sites

Scorpions. Cula sam par pesama, dobri su. Svidja mi se Rock You Like A Hurricane. Mnogo dobro pesma...

 

:no: :no: :no: :no:

 

Od 1972. do 2007. pogadjaj samo koliko albuma, pesama oni imaju... Baci se na slusanje sto pre :):P

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мени једино што код Клауса смета је што се за 30 и кусур година није ратосиљао немачког акцента, барем кад пева, али капирам да за неке и то даје одређени шмек.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad lupas lupaj da ima smisla!Barem donekle!!!!

:lol:

E, neko ti je promijenio ime na forumu u "Scorpions".

Мени једино што код Клауса смета је што се за 30 и кусур година није ратосиљао немачког акцента, барем кад пева, али капирам да за неке и то даје одређени шмек.

Meni ne smeta.

:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Elem, tema za nastavak teme:

http://www.classicrockrevisited.com/Interv...rpsBlackout.htm

 

Intervju sa bivšim Škorp dobošarom Hermanom Rarebellom gdje on kaže... svašta nešto...

Kako su pukli totalno nakon što ih je on ostavio.

Pro et Contra?

Edited by LazaGNR
http://www.yumetal.net/forum/index.php?showtopic=32159

Share this post


Link to post
Share on other sites

Konstruktivno, konstruktivno. :D

 

Nego, da ne ispadne da ja mislim da nema nikakve koristi od ovih krauta:

http://en.wikipedia.org/wiki/Alex_Skolnick_Trio

The Trio has covered 3 Scorpions songs to date, and Alex has called them "our Rodgers and Hammerstein".

"Still Loving You" je prelijepa.

:wub:

 

A tek kako su Fozzy odradili "Big City Nights"... a ni "Blackout" nije loša u njihovom izvođenju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...