Jump to content

Scorpions


Lordring

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Pozdrav svima!

 

Procitao sam celu temu, i jako mi je drago sto ima dosta ljudi koji vole Scorpionse i sto ih cene ne samo po Wind Of Change.

 

Njihovu diskografiju sam u potpunosti preslusao i mogu da kazem da nemaju ama bas ni jednu losu pesmu (osim To Be No.1). Koji god se period uzme, oni su tada bili jedni od najboljih bendova ikada.

 

Sto se danasnjice tice, tacno je da su malo "omeksali" usled rok krize 90-tih. Imali su nekoliko eksperimentalnih albuma, od kojih vec pominjani i hvaljeni Acoustica i Moment Of Glory. Od 2004. su se vratili svojim korenima, te album Unbreakable pokazuje koliko su oni mocan i legendaran bend.

 

Ako ste pogledali samo Acousticu i Moment Of Glory, preporucujem jos mnoge druge koncerte kao sto su Savage Crazy World, World Wide Live, One Night in Wienna, To Russia With Love...

 

Kao kolekcionar njihovih dela, mogu slobodno da kazem da im ni jedan koncet nije dosadan i jednolican, i kad kod izadju na scenu uvek se trude da daju sve od sebe i uvek oduseve publiku.

 

Najnovija vest je da ce ucestvovati na otvaranju Svetskog prvenstva u fudbalu 7. juna.

 

Takodje, samo sto im nije izasao novi album, koji sa nestrpljenjem ocekujem.

 

Ovom prilikom pozivam sve fanove ovog benda da se uclane u srpski fun club koji je nedavno otvoren na adresi http://www.scorpions-serbia.com

 

SCORPS4EVER!

Edited by Darth Vercundus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Michael je svirao u UFO od 73. do 79. Tada je bio izbacen znog alkohola. Vratio se u Scorpions 79. ali ni tu nije dugo trajao iz istog razloga. 1980. formira svoj bend Michael Schenker Group. Ko moze neka odlusa nesto od njih, mnogo je dobra muzika.

 

Kasnije se vratio u UFO na kratko da snimi "Sharks" 2002.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Procitao sam celu temu, i jako mi je drago sto ima dosta ljudi koji vole Scorpionse i sto ih cene ne samo po Wind Of Change.

 

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Koliko puta sam u zivotu cula Wind Of Change, smucio mi se!

Koliko god puta jos da cujem Woman, nikada mi se nece smuciti!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niko zivi ne spominje pesme sa piocetka osamdesetih a kamoli neke stvari iz sedamdesetih na primer jedna onako mocna pesma Catch your train ili isto tako divna balada Born to touch your feelings!!!Zao mi je sto ljudi kazu da im se ne svidjaju albumi pre Blackouta!Moram da napomenem da mi je onako bas mocna pesma We'll burn the sky!!! Pozdrav svim fanovima Scorpionsa drago mi je sto caskamo o njima!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

izuzetan band....kao sto je vec neko rekao na svakom albumu su imalo barem 2-3 hita!

sjajni su....

 

In Trance

Lonely Nights

Wind Of Change

When The Smoke Is Going Down

Moment For a Million Years

Sent Me An Angle

Are You The One

Rock You Like A Hurricane(ako se tako pise)

Wild Child

Holiday

Obsesion

Alien Nation

Still Loving You

Rytam Of Love

Every Minut Every Day

Rytam Of Love

 

stvarno genijalan bend....

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

@Scorpions

njihov poslednju album za koji ja znam da su izdali je iz 2004 Unbrekable,cini mi se...jel su izdavali jos neki posle ovog,i jel taj album best of???uzgred kakav je album,sem ako nije best of?

Edited by AIC

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Izvlačim ovaj bend iz zaborava, jer su zaista zaslužili da ih neko sluša i o njima piše. Meni je omiljeni album ubedljivo Unbreakable, sa 6 izvanrednih pesama na njemu (tako jake kombinacije nema ni na jednom prethodnom albumu): New Generation, Deep and Dark, Love' em or Live 'em, Through My Eyes, My City My Town, Remember the Good Times. Od ranijih pesama izdvajam: Still Loving You, Rock You Like a Hurricane, We'll Burn the Sky, Wind of Change, To Be with You in Heaven, Send Me an Angel, Alien Nation. :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...