Jump to content

Opšta tema


Recommended Posts

ne mislim da je on ozbiljno ustasa ali ta kapica i slusanje thompsona govori dosta

 

Govori, recimo, da mu je deda bio Francetićev ''crnac.''

 

Ili da je izrazito narušenog psihičkog zdravlja.

 

... treća opcija, teško da postoji. :da:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Heheh, logika mi je nešto jača strana.

 

A i ponekad mi dođu fleške, pa mogu osobama ( obično prijateljima ) da pogodim tačno šta misle ili šta im se desilo u prošlosti.

 

No, to mi se veoma retko dešava ... a kada bih prepričavao anegdote nekih ''pogađanja'' ljudi bi rekli da sam lud.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Već popizdeo zbog nepismenog žirija, nepismenih Novosti i fucking pasoša u kraljevsko-crvenoj boji, logično se naslonim na dobitnika No59 koji je iz "zapaljene kuće dva puta spasio staricu". Opet mi ništa nije jasno: ako je prvi put spasio staricu, nije valjda staricu opet vratio unutra da bi je drugi put spasao? Kako neko može nekoga da dvaput spase iz iste zapaljene kuće: ako si spasao staricu – onda si je spasao, što bi je još jednom spasavao? Ali, kako su ovo Novosti, naviknite se da je sve moguće! Čekamo dobitnika koji je triput spasio staricu! Taj će dobiti diplomatski pasoš!

 

ovo mi je vrh!

 

Svaka cast!!!!!!

 

 

ah Srbijo,zemljo cuda......

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Pa jes, vala, taj mi je filing kad vas slusam Ceda ova Buda ono. Ne znam ni ko su Ceda ni Buda ni Toma ni Baja, ali znam da nam country sucks ass na njihovoj strazi. Znaci kompletna smena straze. A ne bre da decenijama samo rotiraju sa pozicije na poziciju.

 

 

e ovako to otprilike ide u Amerigi

 

Pozlatila ti se. Nego kako. Mada pazi, nisu stavili nekoh napusenog (LSD-jem) crnca iz 'Nama i te fore, nego uredno prijateljski nasmejanog 'Talijanca iz WWII, kad ih je sav posten svet joste i vecma gotivio. Lisci su ovi moji Americhani.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

Bila bi sprdnja da taj lik, ili neko ideološki blizak njemu, ne tvrdi da se u Srbiji sranja dešavaju jer nije kao ostale evropske države prošla kroz jedan građanski rat.

 

 

 

Tesho, reci ti tom ustaši da mu je Tompson Srbin pohrvaćeni :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam citav artikl skapirao kao satiru, da ne kazem sprdnju. Imam krivo?

Ako znaš ko je Petar Luković onda ti ne trebaju dodatna pojašnjenja. Ako ne... On ti je kreten koji pokušava svojim ala Marko Vidojković stilom (ili pak ovaj drugi imitira ovog prvog) da šokira javnost i da se u svojoj 55-oj godini predstavi kao kul i mlađašan lik. Čitao sam ga prije desetak godina,kada je radio recenzije za neke albume, ali ponekad i političke kolumne. Tada je još i imao stila, sada je prosto nekulturan i strahovito bezobrazan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

ma to je najmanji problem... problem je što bi jednog desničara napali da samo deseti dio njegovog rječnika upotrebljava. Prosto licemjerje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Problem je to što ovo postaje manir u "ljevičarskim" krugovima. Izvređati najcrnje nekoga ili nešto ne bi li privukli pažnju na sebe. Pošto manjekaju ostalih kvaliteta, ostaje im kao jedina metoda prostakluk. Ima ljudi u ovoj državi koji se lože na kako na kletve tako i na psovačinu. Možda i mene ljudi budu shvatali kao kul lika ako svaki post od sada započnem sa "napušite mi se svi kurca".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja
Možda i mene ljudi budu shvatali kao kul lika ako svaki post od sada započnem sa "napušite mi se svi kurca".

 

samo ako poslije toga bude pisalo ''šešeljevci i anti evropljani.... Ja ću da se integrišem a vi se jebite'' :)

 

onda će svi da te vole :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

april

ako je to poziv da dođem na bežanijsku kosu, onda tako reci, brate, ne znam ja da gatam između redova. Ono što si rekao na ''vojsci'' i dalje stoji, ako ti ne kapiraš da je to išlo direktno protiv moje egzistencije, onda šta da ti kažem... nemoj da se žališ ako ja kažem da bi tebi uradio isto. Jedina razlika je što bi ja to uradio lično, činjenjem, dok si ti to uradio indirektno, nečinjenjem.

 

za ove ostale gluposti, mogusamo samog sebe da citiram

najviše volim ove što govore nepoznatim ljudima kako jebu redovno icon_smile.gif

 

ubi se čovjek od dokazivanja svoje jebice i moje nejebice icon_smile.gif

 

nemoj više da me uvjeravaš, evo vjerujem ti brate, sve ti vjerujem, samo nemoj više icon_smile.gif

 

dakle, ja nemam namjeru da tebe jurim, očigledno si previše glup da bi shvatio ono što si rekao na topicu o vojsci, a ja ne bijem pacijente... osim ako ne budeš insistirao.

 

čitaj Frazera, možda nešto i naučiš...

 

oj Prometejuze oj boundarenko

 

ja najvise volim ove sto dokazuju hrabrost na forumu iz nevidjeno idiotskih razloga...

ipak sam morao sam da dozivim,da bih poverovao da ipak ima takvih pojava...

 

dakle:

neko nekome preti na nekom forumu, zato sto je taj neko duboko uvredjen...a te pretnje misli ostvariti tako sto je rad da dodje cak iz Bosne na neko mesto u neko vreme i licno stavi do znanja nekome da je uvredjen...na nacin na koji on misli da je neophodan...citaj: ognjem & macem & kopljem

 

a opet posle tvrdi da to ipak ne bi uradio ...ali nek se ipak zna, da se taj neko ne plasi da dodje i licno nekome stavi do znanja da je uvredjen...pa cemu to jebem mu krusnu mrvu?

Thule mi priznao da si clan organizacije natprosecno inteligentnih - MENSA...hebiga sad,odakle to?

posle svega ovoga, sklon sam da mu ne verujem...

 

ti ces bas imati sta da pricas svojim unucima..."sedi pile dedino,da ti deda isprica kako je bilo u moje vreme...vidis, bila su to mutna vremena puna kojekakvih narkomana,sumnjivaca,pacifista,Ejpril Itirijalova,imaginosa...tvoj deda se hrabro borio protiv takvih po, u ono vreme jednoj od retkih zabavnih stvari dostupnoj omladini - YU METALU...pokenjali su se kad sam im rekao da cu da izvucem mac i da ih iseckam na froncle"

 

evo ja se ne bih naljutio ako ti ne bi dosao da branis mene i svetu srpsku zemlju Pomoravlje & Sumadiju-imas neke svoje razloge,razumeo bih(daleko ti je,nisi siguran protiv koga ratujes,ne znas ko su ti saveznici...)

 

vidi ovako prekodrinski pobratime moj...

 

ja nemam nameru da bilo koga vredjam na ovom forumu...zaista, ako si se osetio uvredjenim na bilo koji nacin evo ti jedno veliko izvini!...lose se osecam kad nekoga uvredim,pa i virtuelno...

posto tema na kojoj sam te uvredio vise ne moze da se otvori,molim da mi objasnis kako sam te tacno uvredio...

ja sam verovatno postovao nesto tipa(osim ako nisam):

 

"""""ako cu da ratujem za neku drzavu na kraju 20-tog i pocetkom 21-og veka(u ovom slucaju da branim svoje sunarodnike van svoje zemlje),ta drzava mora da mi da nekoliko debelih razloga da me gurne u klanicu:

 

-da mi kaze JASAN cilj tog rata

-da mi kaze protiv koga cu to tacno da ratujem

-da mi kaze ko su mi saveznici

-da mi pokaze sa cim cu da ratujem

-da mi kaze koliko ce to sve da kosta?

-da mi kaze koliko ce sve da traje?

 

sto se tice mene samog:

 

-da li me gladnog salju u rat?

-da li me golog i bosog salju u rat?

-da li postuju sva moja ustavom zagarantovana prava?

 

a ako pobedimo(u ovom slucaju ujedinimo sve Srpske zemlje i proteramo svu gamad koja se nedozvoljeno nakotila na nasoj svetoj teritoriji)

 

-da li ce nas svet priznati?

-da li cemo biti izolovani?

-da li cu bolje ziveti ako mi drzava izadje na sve svetske okeane?

-sta ako zbog toga budemo gladovali?

 

i sve ovo nakon toga sto me ubede da su iscrpljeni svi civilizovani pregovori da do rata ipak ne dodje...

eeee...posto me sa onakvom retorikom i onakvim razlozima,propagandom,stanjem u zemlji, niko ne bi ubedio da uzmem pusku u ruke,samim tim ti bi ostao uskracen za moje fizicko prisustvo na nasim virtuelnim granicama..."""""""

 

krivi su govnari odavde sto su vas huskali i davali vam laznu nadu da cemo jednog dana ziveti u velikoj Srbiji,a narod ovde anestezirali pricom o nasoj mitskoj nevinosti i ispravnosti opsteg cilja!

sta je vrednije od zivota,Prometejuze?danas,na pocetku 21-og veka...

 

Varg

 

sto se tice Haga,par reci...

taj sud uopste nije morao ni biti osnovan...

Milosevic je potpisao osnivanje tog suda,tako da,to nam je sto nam je...mi smo obavezni da isporucujemo ljude tamo...

legitimnost,hmm...Haradinaj,Oric,Arkan,Seselj, su za mene ista bagra

ja ne pravim razliku izmedju njih...

uzas je sto su neki osudjeni a neki nisu...i zao mi je Albanaca na Kosovu jer ce jos dugo imati mafiju na vlasti!

svega mi je zao sto se realno nije moralo dogoditi!

 

Thule

 

daj bre,covece...zar stvarno mislis da cemo da ugovaramo sorke? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Varg

 

sto se tice Haga,par reci...

taj sud uopste nije morao ni biti osnovan...

Milosevic je potpisao osnivanje tog suda,tako da,to nam je sto nam je...mi smo obavezni da isporucujemo ljude tamo...

legitimnost,hmm...Haradinaj,Oric,Arkan,Seselj, su za mene ista bagra

ja ne pravim razliku izmedju njih...

uzas je sto su neki osudjeni a neki nisu...i zao mi je Albanaca na Kosovu jer ce jos dugo imati mafiju na vlasti!

svega mi je zao sto se realno nije moralo dogoditi!

 

Ok, kontam da je to isti sljam za tebe, ali taj isti sljam nema isti status. Odn. taj zapad je mnogo popustljiviji prema onima koji nisu Srbi. to je i vise nego ocigledno. Da li i ti mislis da treba to tako?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

pa što bi ugovarali da ja tebe bijem? :)

Mislim, to stvarno ne bi bila ravnopravna tuča, to jest uopšte ne bi bila tuča :)

 

 

nego post ti je... ''kenjam ti po glavi, pa po malo u usta.... pa onda ja nemam nameru da bilo koga vredjam na ovom forumu...zaista, ako si se osetio uvredjenim na bilo koji nacin evo ti jedno veliko izvini!... pa ti onda opet nešto kenjam o svojim ustavnim pravima''(čije je kršenje i razlog rata u BiH, pa je onda naravno cilj povratak tih prava - konkretno prava na konstitutivnost, demokratsku proceduru, suverenost građanina... sva ta prava je Alija oduzeo Srbima u BiH, ti mi pričaš šta ćeš ti jest i hoćeš li biti bos... ma ne seri života ti, a u BiH kad odvrnem slavinu teče med i mlijeko, a ponekad i rujno vino i prepečenica, posebno 1993. i tih dana).

 

A onda pitam najgluplje pitanje:'sta je vrednije od zivota'?

 

Pa vrijednosti i postoje jer su vrijednije od života. Za vrijednosti se umire, ili te vrijednosti i ne postoje, pa živiš tu neki život, koji se ne razlikuje suštinski mnogo od životinjskog. Život nije vrijednost. Vrijednost je nešto za šta se živi, a boga mi - i umire.

 

Ali o tome sam već pisao na temi - svima nama se smrt smješka, all you can do is smile back.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...