Jump to content

Opšta tema


Recommended Posts

pa što bi ugovarali da ja tebe bijem? :)

Mislim, to stvarno ne bi bila ravnopravna tuča, to jest uopšte ne bi bila tuča :)

 

jes vala...

 

nego post ti je... ''kenjam ti po glavi, pa po malo u usta.... pa onda ja nemam nameru da bilo koga vredjam na ovom forumu...zaista, ako si se osetio uvredjenim na bilo koji nacin evo ti jedno veliko izvini!... pa ti onda opet nešto kenjam o svojim ustavnim pravima''(čije je kršenje i razlog rata u BiH, pa je onda naravno cilj povratak tih prava - konkretno prava na konstitutivnost, demokratsku proceduru, suverenost građanina... sva ta prava je Alija oduzeo Srbima u BiH, ti mi pričaš šta ćeš ti jest i hoćeš li biti bos...

 

dok mi stvarno ne kazes sta sam napisao,ne mogu nista vise da kazem...ja nisam siguran ni da li sam kenjao od jutros,a kamoli da budem siguran sta sam nekome pisao pre nekoliko dana...

 

ma ne seri života ti, a u BiH kad odvrnem slavinu teče med i mlijeko, a ponekad i rujno vino i prepečenica, posebno 1993. i tih dana).

ali vam zato Tudjmanovog benzina nije falilo...Karadzic je imao smisla saradnju sa mrskim Hrvatima...

 

 

 

A onda pitam najgluplje pitanje:'sta je vrednije od zivota'?

 

Pa vrijednosti i postoje jer su vrijednije od života. Za vrijednosti se umire, ili te vrijednosti i ne postoje, pa živiš tu neki život, koji se ne razlikuje suštinski mnogo od životinjskog. Život nije vrijednost. Vrijednost je nešto za šta se živi, a boga mi - i umire.

Ali o tome sam već pisao na temi - svima nama se smrt smješka, all you can do is smile back.

tako je!zivot cine vrednosti, izmedju ostalog...

a kad neko shvati da su pojedine vrednosti iskrivljene,niske,iracionalne po sustini,nista mu drugo ne preostaje nego da deluje na osnovu toga,tj da ih odbaci...

jednostavno ovde mozemo da zavrsimo nasu epsku raspravu...nisam uspeo da te ubedim,nisi uspeo da me ubedis...

 

sve sto sam ikad tebi napisao,veruj mi napisao bih i Hrvatu i Bosancu(muslimanu) i Albancu...

ako je na Balkanu problem mrznja,ksenofobija,niske strasti...ti se problemi ne mogu resiti istom svescu koja ih stvorila!

 

ovo sam procitao u necijem potpisu,a reci su Alberta Ajnstajna...

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

ma Ajnštajn imaginos je car :)

 

sve sto sam ikad tebi napisao,veruj mi napisao bih i Hrvatu i Bosancu(muslimanu) i Albancu...

 

pa to njima i odgovara, meni ti pišaš u usta

 

ali vam zato Tudjmanovog benzina nije falilo...Karadzic je imao smisla saradnju sa mrskim Hrvatima...

 

naravno, to mu je omiljena kineska poslovica :)

 

Ko ne umije da se dogovori sa svojim neprijateljem, taj je najveći neprijatelj svog naroda. Ali dogovorio se ili ne, to ti je i dalje neprijatelj.

 

a kad neko shvati da su pojedine vrednosti iskrivljene,niske,iracionalne po sustini,nista mu drugo ne preostaje nego da deluje na osnovu toga,tj da ih odbaci...

 

ti ne shvataš baš ništa, a? :) gori si od Princa, jebote

 

ti znaš neku racionalnu vrijednost, a? MIslim znam i ja, evo npr ... 6. Ili 8x3. Ili 4+9

To su racionalne vrijednosti. A poštenje, čast, čojstvo i junaštvo, e to su neracionalne vrijednosti :)

 

Tako da ako su tvoji odnosi sa ljudima matematički... pa što odmah nisi rekao da si bot :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako znaš ko je Petar Luković onda ti ne trebaju dodatna pojašnjenja. Ako ne... On ti je kreten koji pokušava svojim ala Marko Vidojković stilom (ili pak ovaj drugi imitira ovog prvog) da šokira javnost i da se u svojoj 55-oj godini predstavi kao kul i mlađašan lik. Čitao sam ga prije desetak godina,kada je radio recenzije za neke albume, ali ponekad i političke kolumne. Tada je još i imao stila, sada je prosto nekulturan i strahovito bezobrazan.

 

 

pre vidojkovic (vrlo lose ako to zaista radi) kopira perin stil nego obrnuto, a u poslednje vreme cak pomalo i teofil pancic... moj utisak, mozda gresim...

 

prostakluka ima u njegovim tekstovima, ali tesko da time pokusava pokriti navodni nedostatak drugih kvaliteta, jer vrhunsku duhovitost mu je tesko osporiti, slagali se ili ne sa poentom njegovih tekstova, a ja se u poslednje vreme cesce ne slazem nego sto se slazem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

ma Vidojković je filozof: ''Život je kao veš mašina.'' - ''Kandže'' :)

 

Visokoumno nema šta, kad vidim njegove knjige smijem se kao lud na brašno, a kad je na TVu je još zabavniji, i brzo mi proradi prst na daljinskom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

imaš testova i na netu

 

http://www.boni.co.yu/scripts/iq-test.php

 

Ja sam na ovom dobio 170. Mensin je nešto teži, računaj da bi na Mensinom dobio 15-20 manje.

 

ALi vrijeme je glavna stvar, dakle ovo moraš da završiš za 20 minuta.

 

 

 

I niko koga ja znam, bio ovako skroman kao Varg :) ili umišljen, nije loše prošao. Uopšte kao narod smo se ovdje u teoriji dobro pokazali, ali u praksi ne ide :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne smem ja to da radim..probacu kasnije, kad malo popijem.

 

Ja sam inace radio neki test pre par godina, isto na kompu i sumnjam da je nesto ozbiljan..dobio sam valjda 135. :udri:

A na tom glavnom bi znaci dobio 120 u vr' glave? O sramote..bolje da sam retard pa da sam na cisto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uopšte kao narod smo se ovdje u teoriji dobro pokazali, ali u praksi ne ide :)

Pa da, slažem se.

Naš je problem, imho, što je velika većina ljudi sa ovih prostora sa jako izraženim individualizmom.

Niko da pogne glavu i radi, pa makar mislio (u sebi) da to može bolje da se izvede.

Uopšte, nemamo taj osećaj za kolektivnim dobrom.

Svako ima ideju kako nešto napraviti (i svako misli da je 100 posto u pravu i želi da je njegova zadnja).

 

Pogledaj samo ovu temu. :)

Nema ni dvojice da su se ono, 100% složili oko nečega. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

to ti ništa ne znači dok ne sjedneš i osjetiš da je to ispit i koncentrišeš se. Čak i ovako dok sjediš pred kompom taj osjećaj ne postoji, nego je više zajebancija. Tako da ja svakom to preporučujem, pa 120 uopšte nije niska inteligencija, 135 je već iznad prosjeka.

 

------------------

 

Pogledaj samo ovu temu.

Nema ni dvojice da su se ono, 100% složili oko nečega.

 

jebote, ne možemo ni tuču da dogovorimo :)

Edited by Bata Životinja

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...