Jump to content

Destruction


lemmy sixx

Recommended Posts

Ovo sam malo pre video na metal arhivama.

 

In the early 90's Flemming Ronsdorf (Artillery) was asked to join Destruction as new vocalist. He rehearsed with the band, but didn't join because the label didn't want to send him money in advance before the upcoming tour (according to Ronsdorf).

Edited by Divlji Tigar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesi ti isao na taj koncert mozda pa se ispalio? To sto Schmier-a zabole za fanove, tako i mene zabole za njega i njegov bend.

 

Pa ako te zabole za njega i njegov bend,sto si im onda pre par dana slao poruke i cimao se?Vamo kao neces da slusas muziku,a cimas ih preko neta.Ala su ti principi,ubilo se. :D

 

Ja nisam isao na taj koncert,ali se secam jednog drugog koncerta koji su vama "fanovima" svirali za dzabe,ali se toga ocigledno niko vise ne seca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ako te zabole za njega i njegov bend,sto si im onda pre par dana slao poruke i cimao se?Vamo kao neces da slusas muziku,a cimas ih preko neta.Ala su ti principi,ubilo se. :D

 

Ja nisam isao na taj koncert,ali se secam jednog drugog koncerta koji su vama "fanovima" svirali za dzabe,ali se toga ocigledno niko vise ne seca.

 

A ne ne ne :lol: Mozes misliti cimao se? Poslao sam Marc-u poruku, jer je on izasao iz benda skoro i mislio sam da ce reci nesto pametno, ali nije. Znas ono poslednja sansa? I nisu oni jedini to vece svirali za dzaba. To sto su uradili da bi dobili pare nazad, je krajnji pederluk. Moze se ovde jos razglabati... Anyway, I'm out of this. :rolleyes: Videcemo sta cu za godinu dana misliti?

 

I evo da stavim onaj Gojkov post od tada:

 

"Vama "objektivnima": Ako mu je bila prpa za Legacy festival, zašto onda nije tražio da mu se pare isplate za taj cert PRE nego što se bukira novi?! Da li vama zaista zvuči logično da bend dođe u BG da bi tek onda tražio pare za nastup od pre godinu dana? Zašto je ON kontaktirao Legacy da bukira koncert? Zašto nije sačekao 21h? Zašto neće da raspravlja o tome na svom forumu? Sve što je Frubi rekao ima logike, a ovi su došli samo da uzmu svoje pare, i to preko leđa par stotina fanova. Sramno. "

Edited by Morphy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sramno je doci da uzmes SVOJE pare?E moji drugari tatatatirci,vi ocigledno u zivotu niste morali placati racune.

Generalno,Schmier jeste ispao pizda prema fanovima (onima koji su putovali na koncert par sati,morali se cimati oko prevoza,spickali pare za kurcevo zdravlje,a ne ovima iz bg'a koji su posle certa otisli kuci za 10 minuta),ali reci da je sramno sto zele SVOJE pare koje su itekako zaradili,je detinjasto.Generalno,ceo taj stav prema muzicarima je detinjast.Pizde su ako traze pare.Nisu pizde,to im je posao.Nije vam dosta sto kradete i za dzabe slusate njihove albume,nego jos hocete da vam sviraju za kurcevo zdravlje?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niko ne prica o tome da oni treba da sviraju za dzabe,ali ispali su govna i to ona govna retka,proliv od ljudi,pedercine i majmuni,mogli su da traze pare za koncert pre tog od onoga kojim duguje tj Frubija a ne da SVOJE pare

koje su posteno zaradili ruku na srce uzmu tako sto ce da izjebu ljude,organizatora...to samo govori o njima kakva su govna kao ljudi tj nule od muzicara,obicni tezgarosi!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

ma.. schmier je kretencina, to nam je vrlo dobro demonstrirao, nije mogao na bolji nacin to da uradi.. ali infernal overkill i dalje ostaje moj omiljeni thrash album i otisao bih i na koncert posto nikad ne idem zbog muzicara na koncerte nego zbog muzike i druzenja.

 

sto se bubnjara tice, mogli bi da zovnu nazad svena, cini mi se da je bez benda trenutno i ima bolji vokal od schmier-a :lol:

 

http://www.youtube.com/watch?v=BLwT4pyqqgE

 

a sto se produkcije tice mogli bi da urade produkciju kakvu je ujka tomo uradio na the final sign of evil, kakva je to albumcina, cesto ga obrcem.. nazalost sumnjam da ce to uraditi.. kenja mi se plastika od ovih poslednjih destruction albuma..

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...