Jump to content

Jezici


hypnos

Recommended Posts

Toliko o mom znanju latinskog xD

 

Upravo prevodimo Katula na casovima -.- Neki crknuti vrapci i sl gluposti... Umrecu -.-

 

Ma latinski je uzbudljiv i veoma muževan, lep, imperatorski jezik ... nisu mi jasni ljudi u gimnaziji koji su baš kuburili njime.

Jeste da mu je gramatika teška, ali ako se na njoj redovno radi - to ne predstavlja neki problem.

Ipak je on fundament indoevropskih jezika.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahahahahahahah :):):):)):)

 

Bože kako volim ovaj forum :D:D:D:D:D

 

e jebiga ja sam seljak i znam samo engleski... :mrgreen:

 

a vi ste urbane ribe i znate po 28 jezika...toliko ste urbane da bi vam Luna Lu i Sergej Trifunovic pozavideli...

 

a jel hocete da mi prevedete to? porfavoooooor......

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Savet odegledaj jednu epizodu spanske serije i sve ce ti biti jasno :)

 

dzoking...

 

translejŠn: VR je losa zena i lazljivica, ne razumem kako neki muskarac moze to da voli, lele (naricanje iz srpskog jezika) :)

 

*MB... dodaj nesto i ti kada nas covek tako lepo hvali :zuba:

Edited by Face Of Melinda

Share this post


Link to post
Share on other sites

Savet odegledaj jednu epizodu spanske serije i sve ce ti biti jasno :)

 

dzoking...

 

translejŠn: VR je losa zena i lazljivica, ne razumem kako neki muskarac moze to da voli, lele (naricanje iz srpskog jezika) :)

 

ti nemas predstavu koliko sam ja opcinjen tom pojavom...

 

od njenog misticnog pojavljivanja u skupstini,ja ne mogu da spavam i kad nekako zaspim ona je tu...jos uvek me prate reci tih drevnih kletvi...

 

ona je moja opsesija i morao sam da reagujem stavljanjem njene slike na avatar...

 

veoma znacajna osoba pocetkom 21-og veka u Srbiji...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahahah e ovaj srpskošpanski je čudo xD

 

por favor chicos y chicas, tranquilízense sino me voy a morir de risa :):):):):) La puta madre jajajaja (smejanje na španskom)

 

Samo da se zna, ja više volim argentinski španski pa njega i praktikujem :P

Edited by Mistress Burzum

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja parlam samo onaj Kasandrin, on sigurno radi :)

 

Pazi mene fascinira taj jezik, jer se strasno lako kapira dok ga slusas, mislim ono sto sam ja pokupila slusajuci jezik je mnogo veci nivo konverzacije, nego sto ga ima moj muz koji je zavrsio prvi nivo na servantesu, ali zato sa pisajem i gramatikom neam pojma. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja parlam samo onaj Kasandrin, on sigurno radi :)

 

Pazi mene fascinira taj jezik, jer se strasno lako kapira dok ga slusas, mislim ono sto sam ja pokupila slusajuci jezik je mnogo veci nivo konverzacije, nego sto ga ima moj muz koji je zavrsio prvi nivo na servantesu, ali zato sa pisajem i gramatikom neam pojma. :)

Ne znam za Servantes puno sem da neću davati pare za te kurseve jer, koliko sam videla i čula, drže profesori sa moje katedre... Da nemam prilike privatno da ga vežbam moj bi španski danas bio tarzanija, a na faksu su nam 'ladno rekli da, ko hoće da uči da ga govori, treba da ode u Božidar Adžiju i tako te školice :ph34r: Horor. Mada, hoću da polažem za DELE diplomu, koja je jedna korisna stvar a nije kurs nego ispit oz znanka šp.jez. za one kojima on nije maternji. :muzicar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja parlam samo onaj Kasandrin, on sigurno radi :)

 

Pazi mene fascinira taj jezik, jer se strasno lako kapira dok ga slusas, mislim ono sto sam ja pokupila slusajuci jezik je mnogo veci nivo konverzacije, nego sto ga ima moj muz koji je zavrsio prvi nivo na servantesu, ali zato sa pisajem i gramatikom neam pojma. :)

 

Amas, basta!

 

Tu mentiro Melinda, una mal ćikita!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vjerica Radeta eres una mala muher e mentirosa, jo no save komo un ombre puedo amave, lele...

 

 

Toliko o mom znanju latinskog xD

 

Upravo prevodimo Katula na casovima -.- Neki crknuti vrapci i sl gluposti... Umrecu -.-

 

Zanimljivo neko gradivo. :bigblue:

 

Vjerica, te odio!

 

Tu non kjeres nunka en nada, aj radicalika es non muher ... porsupuestro ke si, bestiale senjorina Radeta.

 

Vjericu bin krejzi muher bat zi nunka bezuhen Kovin ajoj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...