Jump to content

Obuća


Fex

Recommended Posts

Takve plastikanere treba uzimati iskljucivo sa How Cool-a jer bukvalno SVI drugi sajtovi naplacuju 100+eur a tamo je tipa 40 dolara najbolja cizma :D

@Veronika: Za sad imam samo jedne uber udobne a visoke sandale, steta sto ne uzeh vishe - u pitanju je Bata neki default model ali je fora sto nema kaiseva nego su sve trake ultra elasticne :D bukvalno letim kad sam u njima :lol: Nadam se da ce i ove nove ispasti slicne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam ove moje platila nesto manje od 4000 din.

Postoji jedna radnja na Bulevaru, zavucena je i tesko ju je naci, gde sam zimus videla nevidjene cizme. Sva obuca je tako cudna, nigde u gradu nisam videla nista slicno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takodje, ako je neko uzimao slicne http://www.officeshoes.rs/models/s/mary_ja...chers-21446/220 da li se raspadaju posle pola godine (ili prve kise, posto deluju tako)? :D

Znam dosta devojaka i zena koje su ih kupovale. Iskreno zavisi od serije do serije. Kako ti zapadne u sustini. Jedna je super udobna i traje dugo, sledeca ti ubije stopala i raspadne se brzo :S Nemam pojma kako da pogodis dobru seriju :)

Ali recimo da je vise zadovoljnih nego nezadovoljnih. :D

Moja sefica je izmenjala jedno pet pari, prve su se najbolje pokazale, svaka novija serija sve gore ide. Nemam pojma zasto tako, ali tako je kod nje ispalo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da sam cak i ja imala slicne ali tipa pre 3 godine pa reko' verovatno stvari stoje drugacije sad :D Secam se da su upijale na kishi nenormalno. Ne dopadaju mi se nesto preterano ali su jedine crne zenske patike koje nisu kozne/starke/prosto ruzne. Najvise volim dzombaste a takvih crnih nema (tipa Skechers od pre 15ak god :D )...

Edited by Double Fire

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa nemam pojma, probaj sta drugo da ti kazem :D Sada su na snizenju sigurno, tako da sve i da ne valjaju nece te makar preterano kostati. ja sam pre nekog vremena gledala da ih uzmem ali tad su bile oko 5k, to mi je bilo mnogo za eksperimentisanje, sada su oko 2k.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E lepe su :da: I meni se svidja taj oblik. Tesko se nadje takvo nesto. Ja uzela pre dve godine neke slicne ali nisu skechers ne secam se koja je firma mrzi me da silazim sa sprata da citam :)

Na snizenju bile oko 2500 samo sto nisu crne nego braon sa crnim detaljima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...