Jump to content

Obuća


Fex

Recommended Posts

ja sam uzeo u Wink radnji starke za 990din, znaci brate isti kurac kao Converse, ustvari rekao bih da su kvalitetnije, prosto se zapitas zasto Converse kostaju 5 puta vise i kome te pare idu u dzep, ja znam da nikad vise necu da ih kupim, bezobrazno su skupe a ne vrede vise od 10eur, realno. Samo je sjebano sto ove Wink imaju samo u beloj boji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam uzeo u Wink radnji starke za 990din, znaci brate isti kurac kao Converse, ustvari rekao bih da su kvalitetnije, prosto se zapitas zasto Converse kostaju 5 puta vise i kome te pare idu u dzep, ja znam da nikad vise necu da ih kupim, bezobrazno su skupe a ne vrede vise od 10eur, realno. Samo je sjebano sto ove Wink imaju samo u beloj boji.

 

To mi treba. Ja sam ceo život u rolerima i skijaškim cipelama proveo, al što ne umem da hodam u onim patikama sa onim "sportskim" đonom pa to ti je. Lakše mi je bos ići nego onakvo smeće nelogično da potrefim kako da gazim. Samo ravan đon da se ne izlomim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stalker, deluješ kao fin dečko

gajiš cveće, voliš životinje, baš si momak za primer

nemoj nositi nešto hipstersko, ako Boga znaš

šta će ti platnene patike na kvadratiće ili u nekom hipi starke fazonu

budi ozbiljan dečko, kako ti i priliči

  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stalker, deluješ kao fin dečko

gajiš cveće, voliš životinje, baš si momak za primer

nemoj nositi nešto hipstersko, ako Boga znaš

šta će ti platnene patike na kvadratiće ili u nekom hipi starke fazonu

budi ozbiljan dečko, kako ti i priliči

 

Brate, kume, čoveče, treba mi nešto što nije kožna cipela ili čizma za basču, da odmorim nogu. Nešto što se za ime boga miloga ne glanca ( majku da mu jebem dosta mi je toga :D ) i šta mogu baš da zasvinjim a da mi nije žao. Ja bih nekako bez bilo kakvih kvadratića i hipijeh znakovija, ako može od šatorskoga krila plitke starke. Sandale i papuče su mi onako, pa pre bih u opanke išao.

 

Što možda i uradim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...