Jump to content

Obuća


Fex

Recommended Posts

41Ek327jGbL._SX395_.jpg

 

Uzeh danas u Stockholmu, 1300 kruna, sto mu dodje oko 150 evra. Kao tenk su napravljene. Obisao sam celi Stockholm generalno da nadjem neke dobre cizme, i ove su "zaebale vek". Koza, lepljene + sivene, teske, drvo + guma djon, iznutra oblozene nekom vunom za zimu. Milina. Jedva cekam da ih rabim :)

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisu jeftine, al' sam uporedjivao recimo sa jednim cizmama koje su 1800 kruna, kvalitet je maltene isti, samo dizajn je malo drugaciji, i jelte poznatija marka, Timberland. Osim toga, nikakve razlike. Best buy sigurno. Jedan lik Rus upade u radnju odmah nakon mene, i isti par kupio :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni trebaju neke dublje, za zimu, crne, a da mogu da ih nosim na odelo

da li je iko slučajno video takve?

Ima ih, nije nemoguće naći i za 5-6 hiljada, čak i manje, ali ako tražiš brend i neki zanimljivi detalj i oblik, onda je već seks.

A evo jedan predlog:

http://www.beosport.com/internet-prodaja/proizvodi/84-muska-obuca/136-cizme/9957-ch-280-c,charles/

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Зато jе, драге моjе даме, БН БОС аутлет центар закон! За 5.500 дин. два пара старки и то дечиjих (шарених) модела. А чак ни толико не вреде, али шта да радим кад их волим :D

Edited by Lady in Black

Share this post


Link to post
Share on other sites

један долар и чинија пиринча

 

него, ја сам Дајхманом одушевљен. ај што имају сјајан избор ципела и чизми, него што итекако могу и патике да се проберу.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Maločas obišao Dajhman i Metro. Bože sačuvaj, koji je ono nekvalitet na pogled, dodir i miris. Za te novce 3-6K može po olckul radnjama i buticima da se probere bolji kvalitet obuće (U redu, priznajem da im je nazovi dizajn malko moderniji i ima par na-oko-kad-zažmiriš-iz-daljine OK modela).

 

Inače, dođi na budžu u PA, Jare, oduševićeš se, a i malko uštedeti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako se ne varam u tom Dajhmanu sam vidjao neke adidas i nike za par hiljada, definitivno su izgledale kao oni fejkovi na buvljaku .... ali otprilike kao sto neko rece dobre su za oko, bar na prvi pogled...

 

nego, jel kupavao neku u Bershka radnjama nesto, jel vredi kupovati tamo? nedavno sam usao tamo prvi put i svidele su mi se neke stvari, ali ono cekam neko snizenje :obrv:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...